Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Konferencja Zarządu PCK w Działdowie

29-09-2012

W piątek 21 września odbyła się Konferencja Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Działdowie z opiekunami Szkolnych Kół PCK powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

Piknik rodzinny w Przedszkolu Nr 4

29-09-2012

W Przedszkolu Miejskim nr 4 w Działdowie dzieci ze swoimi rodzicami uczestniczyły w festynie jesiennym pod nazwą "Regionalny piknik rodzinny".

czytaj artykuł »

Nowy plac zabaw otwarty

27-09-2012

W piątek, 21 września, na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 w Działdowie Burmistrz Bronisław Mazurkiewicz otworzył nowy plac zabaw dla dzieci.

czytaj artykuł »

Kształcenie specjalne? Najlepiej w Malinowie!

27-09-2012

W tym roku szkolnym w Zespole Szkół w Malinowie oprócz tradycyjnych oddziałów szkolnych powstały dwa dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych:

czytaj artykuł »

Czy rośnie nam cherlawe pokolenie?

26-09-2012

Coraz więcej uczniów zasila grupę osób ze zwolnieniami lekarskimi z lekcji wychowania fizycznego. Nauczyciele ubolewają i zaznaczają, że z roku na rok jest coraz gorzej. W nidzickich szkołach również zdarzają się zwolnienia od zajęć fizycznych lecz nie można mówić tu o zjawisku masowym. ...

czytaj artykuł »

Poczta będzie sprawdzać, czy płacisz abonament

26-09-2012

Gdy posiadasz niezarejestrowany odbiornik, a nie płacisz abonamentu kontroler Poczty Polskiej może cię ukarać 555 złotowym mandatem.

czytaj artykuł »

Podziel się posiłkiem z Intermarche

25-09-2012

W dniach 28-29 września w supermarkecie Intermarché w Działdowie, organizowane będą zbiórki żywności dla najbardziej potrzebujących dzieci.

czytaj artykuł »

Przed nami kolejna wielka fala zwolnień

25-09-2012

Bezrobocie w Polsce jest najwyższe od ostatnich sześciu lat. Niestety, do końca roku pracę może stracić kolejne 250 tysięcy osób.

czytaj artykuł »

Przeżyli ze sobą pół wieku (lub więcej)

22-09-2012

Jubileusz Długoletniego Pożycia Małżeńskiego to piękna uroczystość. W tym roku medalami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zostało uhonorowanych 18 par.

czytaj artykuł »

Kiedyś krzaki i błoto – dziś nowa jezdnia

22-09-2012

Kolejny odcinek drogi w Powiecie Działdowskim został oddany do użytku. Tym razem w miejscowości Niechłonin w Gminie Płośnica.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).