Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Tadeusz Modzelewski wyróżniony

19-11-2012

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Działdowie został wyróżniony za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy społecznej.

czytaj artykuł »

Budowa nowego OREW została zakończona

18-11-2012

Budowa nowego Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Działdowie rozpoczęta w 2011 roku właśnie się zakończyła.

czytaj artykuł »

Dzieci ze szkoły w Wysokiej zwiedzały Działdowo

15-11-2012

Wszyscy uczniowie ze Szkoły Filialnej w Wysokiej wyruszyli spod budynku szkolnego na wycieczkę autobusem PKS. Miejscem docelowym był Zamek w Działdowie. Na parterze Urzędu Miasta spotkali się i przywitali z leśniczym z Burkatu panem Niewidziałą, który niezwłocznie poprowadził dzieci na wystawę ...

czytaj artykuł »

Tytuł "Grunt na Medal 2012" dla Działdowa

13-11-2012

W piątek 9 listopada w Warszawie zakończono V Edycję Ogólnopolskiego Konkursu "Grunt na Medal 2012", organizowanego przez Marszałków Województw oraz Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) pod patronatem Ministra Gospodarki.

czytaj artykuł »

UWAGA! Tańszy prąd jest… droższy!

10-11-2012

Uwaga na akwizytorów z firmy Energetyczne Centrum S.A. z Radomia, którzy proponują tańszy prąd – apeluje nasz czytelnik.

czytaj artykuł »

Taka szkoła to szansa dla każdego ucznia

08-11-2012

W powiecie działdowskim powstała szkoła spełniająca wymagania edukacyjne każdego ucznia. Wszystkie gminy przyklasnęły temu pomysłowi.

czytaj artykuł »

Obchody Dnia Świętego Huberta w Działdowie

07-11-2012

Na dziedzińcu zamkowym odbyła się uroczystość wyjątkowa, bo dotycząca wszystkich tych, którzy dbają o nasze lasy i zwierzęta.

czytaj artykuł »

Marsz życia i nadziei w Działdowie

06-11-2012

Działdowskie stowarzyszenie Amazonki działa już pięć lat. W tym roku wspólnie z samorządowcami, szkołami, i wszystkimi sympatykami po raz trzeci przemaszerowaliśmy ulicami miasta. Wzruszającym elementem każdego takiego Marszu życia i nadziei jest wypuszczenie w niebo symbolicznych balonów. ...

czytaj artykuł »

Pierwszaki z Wysokiej zostały pasowane

04-11-2012

Ślubowanie Przedszkolaków i Pierwszoklasistów to niezwykłe przeżycie nie tylko dla dzieci, ale i rodziców. Dnia 24 października 2012 odbyło się pasowanie w Filialnej Szkole Podstawowej w Wysokiej.

czytaj artykuł »

Działdowianin otrzymał stypendium marszałka

04-11-2012

Na sesji sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego radni i marszałek Jacek Protas pogratulowali tegorocznym laureatom stypendiów naukowych. Rafał Okuniewski z Olsztyna, Krzysztof Olszak z Elbląga i Jakub Wójcicki z Działdowa to tegoroczni stypendyści marszałka.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).