Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Wiemy kto wybuduje salę w Księżym Dworze

07-08-2012

Wójt Gminy Działdowo Paweł Cieśliński poinformował o wyborze najkorzystniejszej oferty budowy sali gimnastycznej z zapleczem przy Zespole Szkół w Księżym Dworze.

czytaj artykuł »

Wakacje wcale nie muszą być nudne…

06-08-2012

Oto aby przerwa od zajęć szkolnych nie była długa i nużąca, zadbało w rym roku Działdowskie Centrum CARITAS. W dniach od 2 do 27 lipca. w placówce Caritas zorganizowano wypoczynek dzienny dla dzieci i młodzieży szkolnej. Przez cztery tygodnie, osiem godzin dziennie, pięćdziesiątka dzieciaków ...

czytaj artykuł »

Jak dobrze mieć radnego za sąsiada…

02-08-2012

Jak dobrze mieć radnego za sąsiada przekonali się ostatnio mieszkańcy ulicy Strzelczyka w Działdowie.

czytaj artykuł »

Przyuczasz do zawodu? Dostaniesz dofinansowanie

02-08-2012

Urząd Gminy Działdowo informuje, że w bieżącym roku zmienią się warunki dofinansowania kosztów kształcenia młodocianych pracowników przysługującego pracodawcom, którzy zawarli z pracownikami-uczniami umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego.

czytaj artykuł »

Pies z depresją

02-08-2012

Pies na prozacu – tego jeszcze nie było. A u nas już niedługo będzie! Weterynarz zalecił dla naszego ograniczenie stresów i być może jakieś tabletki uspokajające.

czytaj artykuł »

Umowa na remont byłego medyka podpisana

30-07-2012

Podpisaliśmy umowę z wykonawcą nowego Miejskiego Domu Kultury i Miejskiej Biblioteki Publicznej w budynkach po byłym ˝Medyku˝.

czytaj artykuł »

IV Wakacyjne Warsztaty Taneczne już w sierpniu

29-07-2012

Miejski Dom Kultury w Działdowie serdecznie zaprasza chętnych do wzięcia udziału w IV Wakacyjnych Warsztatach Tanecznych.

czytaj artykuł »

Uwaga: teren miasta zagrożony wścieklizną!

26-07-2012

Jeden z mieszkańców Działdowa znalazł na terenie miasta nietoperza zarażonego wścieklizną. Cały obszar został określony jako zagrożony.

czytaj artykuł »

Upewnij się, że wyrzucasz wygaszony znicz

24-07-2012

We wtorek 24 lipca zapalił się śmietnik przy cmentarzu parafialnym przy ulicy Nidzickiej w Działdowie. Niezbędna była interwencja straży pożarnej.

czytaj artykuł »

Nie płać w sobotę, bo parkometr nie zwróci

24-07-2012

Na pewien rodzaj niedogodności związany z nowymi parkometrami zwróciła uwagę na ostatniej sesji radna Elżbieta Konarzewska.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).