Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
SPORT

Yankeesi Działdowo odnieśli wielki sukces!

09-10-2012

W niedzielę 7 października baseballiści UKS „Yankees” Działdowo odnieśli swój największy sukces w historii baseballu Warmii i Mazur zwyciężając w finale Centralnej Ligi Baseballu rozgrywanym na boiskach w Kutnie.

czytaj artykuł »

Nasi siatkarze drudzy w województwie

04-10-2012

Wspaniały sukces gimnazjalistów działdowskiej „dwójki” w finale wojewódzkim Orlik Volleymania 2012 w Olsztynku. Siatkarze zajęli II miejsce zdobywając tytuł wicemistrzów województwa.

czytaj artykuł »

ZS Nr 1 w sporcie jest najlepszy w powiecie

03-10-2012

Na ostatniej sesji Rady Powiatu Działdowskiego wręczono nagrody pieniężne i wyróżnienia dla szkół ponadgimnazjalnych szczególnie wyróżniających się w promowaniu idei sportu. Takie wyróżnienia wręczane były po raz trzeci.

czytaj artykuł »

III Spartakiada Seniora w Działdowie

29-09-2012

Blisko 60 osób stanęło na płycie działdowskiego stadionu by zmierzyć się w III Spartakiadzie Seniorów. Wraz z nimi w szranki stanęli burmistrz Bronisław Mazurkiewicz i wicestarosta Witold Ostrowski.

czytaj artykuł »

Działdowo i Lidzbark najlepsze w siatkówkę

25-09-2012

Gimnazjaliści z działdowskiej „dwójki” i gimnazjalistki z Lidzbarka Welskiego zwycięzcami eliminacji powiatowych Szkolnego Związku Sportowego wojewódzkich turniejów w piłce siatkowe dziewcząt i chłopców na kompleksach sportowych „Moje boisko ORLIK 2012” dla szkół gimnazjalnych powiatu ...

czytaj artykuł »

Zobacz, jaką złowił rybę!

25-09-2012

W sobotę 8 września na jeziorze Grądy odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Heinz Glas. Organizatorem zawodów był Heinz Glas i Koło Działdowo PZW. Na starcie stanęło 18 zawodników. Rywalizowano w jednej pięciogodzinnej turze.

czytaj artykuł »

III Turniej Baseballu 'Grunwald Baseball Cup 2012'

25-09-2012

Pierwszy dzień zmagań „rycerzy z pałkami „ czyli baseballistów o Puchar Grunwaldu zapowiada wielkie emocje-Home Run Bartka Gajtkowskiego ozdobą dnia.

czytaj artykuł »

Start - Kombet pokonał Sokoła i ... Orła

19-09-2012

Po wysokim zwycięstwie Startu-Kombet Działdowo z Sokołem Ostróda podopieczni Wojciecha Tarnowskiego ponownie zdobyli komplet punktów. Tym razem pokonali oni na wyjeździe drużynę Orzeł Kolno, nie tracąc przy tym żadnej bramki.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).