Dziś jest Piątek, 24 listopada 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksandra, Dobrosław, Emilia, Emma
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
SPORT

III Spartakiada Seniora w Działdowie

29-09-2012

Blisko 60 osób stanęło na płycie działdowskiego stadionu by zmierzyć się w III Spartakiadzie Seniorów. Wraz z nimi w szranki stanęli burmistrz Bronisław Mazurkiewicz i wicestarosta Witold Ostrowski.

czytaj artykuł »

Działdowo i Lidzbark najlepsze w siatkówkę

25-09-2012

Gimnazjaliści z działdowskiej „dwójki” i gimnazjalistki z Lidzbarka Welskiego zwycięzcami eliminacji powiatowych Szkolnego Związku Sportowego wojewódzkich turniejów w piłce siatkowe dziewcząt i chłopców na kompleksach sportowych „Moje boisko ORLIK 2012” dla szkół gimnazjalnych powiatu ...

czytaj artykuł »

Zobacz, jaką złowił rybę!

25-09-2012

W sobotę 8 września na jeziorze Grądy odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Heinz Glas. Organizatorem zawodów był Heinz Glas i Koło Działdowo PZW. Na starcie stanęło 18 zawodników. Rywalizowano w jednej pięciogodzinnej turze.

czytaj artykuł »

III Turniej Baseballu 'Grunwald Baseball Cup 2012'

25-09-2012

Pierwszy dzień zmagań „rycerzy z pałkami „ czyli baseballistów o Puchar Grunwaldu zapowiada wielkie emocje-Home Run Bartka Gajtkowskiego ozdobą dnia.

czytaj artykuł »

Start - Kombet pokonał Sokoła i ... Orła

19-09-2012

Po wysokim zwycięstwie Startu-Kombet Działdowo z Sokołem Ostróda podopieczni Wojciecha Tarnowskiego ponownie zdobyli komplet punktów. Tym razem pokonali oni na wyjeździe drużynę Orzeł Kolno, nie tracąc przy tym żadnej bramki.

czytaj artykuł »

Grunwald Baseball cup 2012

12-09-2012

W dniach 20-21 września już po raz trzeci w Działdowie na boisku im. Ala Koproskiego przy ulicy Świerkowej 1 baseballiści rozegrają turniej „Grunwaldu Baseball Cup 2012”. Prawie w tym samym czasie na Polach Grunwaldzkich będzie trwał Turniej Rycerski i te dwie imprezy będą na zakończenie ...

czytaj artykuł »

Nasi znów najlepsi w siatkówce!

12-09-2012

Na ORLIKU przy ZS Nr 2 w Nidzicy we wtorkowe popołudnie 11 września 2012 roku odbyły się eliminacje do finału wojewódzkiego w piłce siatkowej gimnazjów ogólnopolskiego turnieju VOLLEYMANIA 2012.

czytaj artykuł »

Zawody w Skokach Przez Przeszkody

26-08-2012

Już po raz trzeci w Działdowie odbyły się Amatorskie Zawody w Skokach Przez Przeszkody. Z roku na rok sporty związane z końmi stają się w naszym mieście coraz bardziej popularne.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).