Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Przedszkolaki w gospodarstwie rybackim

06-10-2017

W poniedziałek 2 października 2017r. w ramach realizacji projektu badawczego- RYBA, dzieci z grupy III Biedronki i IV Jeżyki, wychowankowie Przedszkola Miejskiego nr 4 w Działdowie wraz z nauczycielkami wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa rybackiego AGRO-RYB, Barbary i Jana Ossowskich w miejscowości ...

czytaj artykuł »

Uczniowie „Trójki” idą śladami patrona

06-10-2017

W dniu 30 września 2017 roku reprezentacja uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im Br. Malinowskiego w Działdowie uczestniczyła w XXXVI Międzynarodowych Biegach w Grudziądzu ku pamięci mistrza olimpijskiego i Patrona szkoły.

czytaj artykuł »

Pasowanie na Czytelnika w SP 3 w Działdowie

06-10-2017

W dniu 29.09.2017 r. uczniów klas drugich powitała Królowa Książka. Władczyni zaprosiła dzieci na spotkanie z panią Renatą Buczyńską oraz panią Beatą Gołębiewską. Na zakończenie uczniowie klas drugich złożyli przyrzeczenie, że będą czytać i szanować książki.

czytaj artykuł »

Głosuj na projekt Aktywne Kurki

06-10-2017

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa jaką ludzkość wymyśliła" - powiedziała Wisława Szymborska. Niestety zanika zwyczaj wspólnych spotkań i dyskusji o dobrej książce czy filmie. Chcemy stworzyć miejsce gdzie każdy dorosły i dziecko, będzie mógł przyjść i spokojnie i wygodnie ...

czytaj artykuł »

Ślubowanie klas pierwszych SP 3 [FILM]

05-10-2017

Pierwszoklasiści z działdowskiej "Trójki" zostali uroczyście przyjęci w poczet uczniów szkoły. Pasowania dokonała dyrektor Joanna Karaszewska.

czytaj artykuł »

Najlepsi strażacy na zawodach w Rybnie [FILM]

03-10-2017

Na terenie boiska w Rybnie odbyły się Powiatowe Zawody Strażackie. Zawody te były zwieńczeniem zmagań strażaków z powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

Kolejne punkty dla zapaśników z Rybna

03-10-2017

W sobotę, 30 września młodzicy i młodziczki klubu sportowego GSZS” Delfin” Rybno uczestniczyli w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w zapasach w stylu wolnym.

czytaj artykuł »

Rajd rowerowy „Bezpieczna Gmina Rybno”

03-10-2017

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Koszelewach zorganizowała rajd rowerowy w ramach projektu „Bezpieczna Gmina Rybno”.

czytaj artykuł »

Bicykluj z nami po raz trzeci w Płośnicy

03-10-2017

W piękny słoneczny dzień 9 września 2017 odbył się II Rajd Rowerowy „Bicykluj z nami aktywnymi obywatelami”. Inicjatorem organizacji rajdu był Wójt Gminy Płośnica Krzysztof Groblewski, który wspólnie z Radą Gminy Płośnica podjął decyzję o zabezpieczeniu funduszy w wysokości 8 tys ...

czytaj artykuł »

Przeżyli ze sobą 50 lat i otrzymali medale [FILM]

02-10-2017

Burmistrz Grzegorz Mrowiński wraz z kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Katarzyną Nowocińską w imieniu Prezydenta RP wręczył 24. parom medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).