Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

"Piątka" najlepsza w Turnieju Przedszkolaków

19-06-2017

W piątek 9 czerwca 2017 r. na stadionie MOSiR-u w Działdowie przeprowadzono turniej przedszkolaków z udziałem czterech 10-osobowych zespołów działdowskich przedszkoli.

czytaj artykuł »

Uczniowie II LO finalistami konkursu

19-06-2017

Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Działdowie po raz drugi z rzędu zostali finalistami Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu. Za zrealizowanie wartościowego projektu społecznego „DziałdowoCzyta” otrzymali voucher o wartości 500 zł na wyjście kulturalne. W tym roku eksperci wyróżnili ...

czytaj artykuł »

Konkurs wiedzy o zamkach gotyckich

19-06-2017

Działdowscy uczniowie wzięli udział w konkursie wiedzy o zamkach gotyckich organizowanym corocznie przez Stowarzyszenie Polskie Zamki Gotyckie. Z sukcesem wrócił do domu uczeń Szkoły Podstawowej nr 4, który wywalczył drugie miejsce w konkursie.

czytaj artykuł »

Dwadzieścia lat minęło… u Diabetyków w Działdowie

19-06-2017

W dniu 21 czerwca br. (środa) Koło Miejsko - Powiatowe Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Działdowie będzie obchodzić 20 rocznicę swego powstania.

czytaj artykuł »

Dwie nastolatki potrącone na przejściu dla pieszych

19-06-2017

W minioną sobotę (17 czerwca), około godziny 17.30 na ulicy Mławskiej w Działdowie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i dwóch pieszych.

czytaj artykuł »

Turniej Sołectw o Puchar Burmistrza Lidzbarka [FILM]

19-06-2017

Po raz kolejny Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lidzbarku zorganizował Turniej Sołectw o Puchar Burmistrza. W tym roku zgłosiło się więcej drużyn niż w ubiegłym.

czytaj artykuł »

Za nami Gala Mecenatu Kultury w Lidzbarku [FILM]

17-06-2017

W niedzielę 11 czerwca w sali widowiskowej lidzbarskiego ośrodka kultury odbyła się, już po raz drugi, uroczysta Gala Mecenatu Kultury.

czytaj artykuł »

Wyjątkowe święto w SP w Lidzbarku [FILM]

17-06-2017

W Szkole Podstawowej imienia Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku odbyła się uroczystość z okazji dwóch jubileuszy: 140-lecia istnienia szkoły oraz 40-lecia nadania jej imienia. Tak wyjątkowe wydarzenia wymagały wyjątkowej oprawy:

czytaj artykuł »

OSP w Wielkim Łęcku ma już 100 lat! [FILM]

17-06-2017

Ochotnicza Straż Pożarna w Wielkim Łęcku obchodzi 100-lecie istnienia. Strażacy otrzymali w prezencie sprzęt przydatny na akcjach.

czytaj artykuł »

Tak za wsparcie dziękuje chór Our Voice [FILM]

16-06-2017

Działdowski chór Our Voice zdobył srebro w prestiżowym konkursie w Barczewie. Za wsparcie chórzyści podziękowali śpiewająco.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).