Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Marsz życia i nadziei w Działdowie

06-11-2012

Działdowskie stowarzyszenie Amazonki działa już pięć lat. W tym roku wspólnie z samorządowcami, szkołami, i wszystkimi sympatykami po raz trzeci przemaszerowaliśmy ulicami miasta. Wzruszającym elementem każdego takiego Marszu życia i nadziei jest wypuszczenie w niebo symbolicznych balonów. ...

czytaj artykuł »

Pierwszaki z Wysokiej zostały pasowane

04-11-2012

Ślubowanie Przedszkolaków i Pierwszoklasistów to niezwykłe przeżycie nie tylko dla dzieci, ale i rodziców. Dnia 24 października 2012 odbyło się pasowanie w Filialnej Szkole Podstawowej w Wysokiej.

czytaj artykuł »

Działdowianin otrzymał stypendium marszałka

04-11-2012

Na sesji sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego radni i marszałek Jacek Protas pogratulowali tegorocznym laureatom stypendiów naukowych. Rafał Okuniewski z Olsztyna, Krzysztof Olszak z Elbląga i Jakub Wójcicki z Działdowa to tegoroczni stypendyści marszałka.

czytaj artykuł »

Uniwersytet Trzeciego Wieku informuje

04-11-2012

Uniwersytet Trzeciego wieku w Działdowie informuje:

czytaj artykuł »

Apel papieski w Gimnazjum nr 2

04-11-2012

W środę 17 października w Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie obchodzono XII Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – Papież Rodziny”. Grupa uczniów pod kierunkiem p. Beaty Karczewskiej przygotowała scenariusz poświęcony Janowi Pawłowi II, dla którego małżeństwo

czytaj artykuł »

Burmistrz Działdowa na spotkaniu z uczniami

30-10-2012

Do odwiedzin burmistrza Działdowa Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Działdowie zdążył się już przyzwyczaić. Październik i listopad to już od kilku lat czas spotkań działdowskich samorządowców z uczniami tej szkoły.

czytaj artykuł »

Weź udział w konkursie na plakat

30-10-2012

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna oraz Urząd Miasta w Działdowie ogłaszają konkurs na plakat dotyczący ryzyka zarażeniem wirusem HIV.

czytaj artykuł »

Urodziny najstarszej mieszkanki Działdowa

30-10-2012

We wtorek 16 października w Działdowie miała miejsce niecodzienna uroczystość. Mieszkanka naszego miasta Pani Jadwiga Lewandowska obchodziła swoje 103 urodziny!

czytaj artykuł »

Urząd Miasta chce sprzedać starą salę

30-10-2012

Ogłoszono II przetarg na sprzedaż nieruchomości zabudowanej budynkiem byłej sali gimnastycznej - cena wywoławcza 270 000,00 zł

czytaj artykuł »

Magia chleba w Gimnazjum numer 2

30-10-2012

Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie, jako Szkoła Promująca Zdrowie, już po raz trzeci przystąpiło do realizacji ogólnopolskiej kampanii „Tydzień chleba na zakwasie w szkole”.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).