Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Z fryzjerstwem jesteśmy na „ty”!

04-10-2012

W miesiącu wrześniu b.r. Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Działdowie działający przy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu zorganizował spotkania pod hasłem „Lśniące, gładkie i zdrowe włosy”, w ramach realizowanego programu ”Wolontariat w OHP”.

czytaj artykuł »

Lena Zarębska Wicemistrzynią województwa

02-10-2012

W dniach 22-23 września w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Województwa Juniorów w szachach w kategorii 9, 11, 13, 15 i 17 lat wśród dziewcząt i chłopców. Wśród graczy byli uczniowie SP3 Działdowo: Lena Zarębska i Bartosz Kocięba.

czytaj artykuł »

Elektrownie mało komu przeszkadzają

30-09-2012

Czy elektrownie wiatrowe są uciążliwe dla pobliskich mieszkańców, czy da się z nimi wytrzymać? A może zupełnie w niczym nie przeszkadzają?

czytaj artykuł »

Działdowo i Burkat najlepsze

29-09-2012

Gimnazjalistki z Burkatu i gimnazjaliści działdowskiej "dwójki" zwycięzcami eliminacji powiatowych Szkolnego Związku Sportowego wojewódzkich turniejów w piłce nożnej dziewcząt i chłopców na kompleksach sportowych "Moje boisko ORLIK 2012" dla szkół gimnazjalnych powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

Konferencja Zarządu PCK w Działdowie

29-09-2012

W piątek 21 września odbyła się Konferencja Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Działdowie z opiekunami Szkolnych Kół PCK powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

Piknik rodzinny w Przedszkolu Nr 4

29-09-2012

W Przedszkolu Miejskim nr 4 w Działdowie dzieci ze swoimi rodzicami uczestniczyły w festynie jesiennym pod nazwą "Regionalny piknik rodzinny".

czytaj artykuł »

Nowy plac zabaw otwarty

27-09-2012

W piątek, 21 września, na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 w Działdowie Burmistrz Bronisław Mazurkiewicz otworzył nowy plac zabaw dla dzieci.

czytaj artykuł »

Kształcenie specjalne? Najlepiej w Malinowie!

27-09-2012

W tym roku szkolnym w Zespole Szkół w Malinowie oprócz tradycyjnych oddziałów szkolnych powstały dwa dla uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych:

czytaj artykuł »

Czy rośnie nam cherlawe pokolenie?

26-09-2012

Coraz więcej uczniów zasila grupę osób ze zwolnieniami lekarskimi z lekcji wychowania fizycznego. Nauczyciele ubolewają i zaznaczają, że z roku na rok jest coraz gorzej. W nidzickich szkołach również zdarzają się zwolnienia od zajęć fizycznych lecz nie można mówić tu o zjawisku masowym. ...

czytaj artykuł »

Poczta będzie sprawdzać, czy płacisz abonament

26-09-2012

Gdy posiadasz niezarejestrowany odbiornik, a nie płacisz abonamentu kontroler Poczty Polskiej może cię ukarać 555 złotowym mandatem.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).