Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Rozmawiali o polityce, muzyce i życiu…

28-11-2012

Spotkanie młodzieży z Zespołu Szkół Zawodowych numer 1 w Działdowie z wicestarosta Witoldem Ostrowskim pokazało, że życie polityka wcale nie musi być nudne. Zaproszony gość oprócz wyjaśnienia uczniom czym na co dzień zajmuje się wicestarosta opowiedział również o życiu prywatnym.

czytaj artykuł »

Konferencja dla szkół promujących zdrowie

27-11-2012

W Gimnazjum Nr 2 w Działdowie odbyła się Wojewódzka Konferencja Przedstawicieli Szkół biorących udział w programie „Promocja zdrowia pracowników w szkołach promujących zdrowie”. Projekt ma charakter innowacyjny i pilotażowy, jest realizowany w 22 szkołach w sześciu województwach:

czytaj artykuł »

Dzień Pracownika Socjalnego

27-11-2012

21 listopada każdego roku obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. Jak co roku także w tym pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej spotkali się aby móc podsumować rok swojej działalności.

czytaj artykuł »

Dni Solidarności Międzypokoleniowej

25-11-2012

Powiatowy Urząd Pracy oraz Punkt Pośrednictwa Pracy i Młodzieżowe Centrum Kariery - OHP w Działdowie włączyły się w realizację działań w ramach Tygodnia Solidarności Międzypokoleniowej na Warmii i Mazurach.

czytaj artykuł »

Gimnazjum nr 2 otrzymało Zieloną Flagę

25-11-2012

We wtorek 20 listopada w Olsztynie miała miejsce Konferencja programu Szkoły dla Ekorozwoju połączona z wręczeniem certyfikatów Zielonej Flagi. Jednym z laureatów tegorocznej edycji jest Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie.

czytaj artykuł »

I ty możesz uratować życie ludzkie

25-11-2012

W czwartek 22 listopada Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Działdowie działający przy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu zorganizował spotkanie pod hasłem „I Ty możesz zostać ratownikiem-pierwsza pomoc przedmedyczna”, w ramach realizowanego programu ”Wolontariat w OHP”.

czytaj artykuł »

Michał Boni Osobowością Powiatu Działdowskiego

25-11-2012

Michał Boni, Minister Administracji i Cyfryzacji jako pierwszy w historii został uhonorowany tytułem Osobowości Powiatu Działdowskiego.

czytaj artykuł »

Dni Honorowych Dawców Krwi PCK 2012

25-11-2012

Mówią, że jedynym, czym się można zarazić jest chęć pomagania innym, niesienia światła nadziei i życia... Sprawdzian, któremu niektórzy z nich się poddali, stał się ich powołaniem.

czytaj artykuł »

Jak zainteresować młode pokolenie nauką?

22-11-2012

Jak ciężko zainteresować młode pokolenie nauką, wie każdy nauczyciel. Dla młodych ludzi liczą się teraz filmy z wampirami w roli głównej, dobra gra oraz facebook. Ale przecież to wszystko jakoś powstało i nie było by tego gdyby nie różne dziedziny naukowe.

czytaj artykuł »

Rzuć palenie razem z nami

21-11-2012

"Rzuć palenie" czy "Proszę nie pal przy mnie" to tylko niektóre z haseł, które można było usłyszeć w czwartek 15 listopada podczas przemarszu w ramach corocznej akcji zorganizowanej przez działdowski Sanepid.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).