Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Młodzi Przedsiębiorcy w „Poręczeniach Kredytowych”

06-12-2012

Uczniowie zainteresowani tematyką związaną z przedsiębiorczością wzięli udział w praktycznej lekcji ekonomii, która odbyła się w działdowskiej siedzibie Warmińsko – Mazurskiego Funduszu „Poręczenia kredytowe”.

czytaj artykuł »

Nie daj się oszukać w internecie

05-12-2012

Wybierając prezenty dla najbliższych często korzystamy z internetowych zakupów. Policja radzi jak nie dać się oszukać.

czytaj artykuł »

Walne Zgromadzenie Koła Działdowo PZW

03-12-2012

6 stycznia 2013 r. o godz. 9:30 w pierwszym terminie i o godzinie 10:00 w drugim terminie odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Działdowie Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze Koła Działdowo PZW.

czytaj artykuł »

Zdajesz prawko? Od stycznia będą zmiany!

03-12-2012

Szereg zmian przygotowano w znowelizowanej ustawie o kierujących pojazdami. Po 19 stycznia nowy kierowca będzie traktowany inaczej.

czytaj artykuł »

Cukrzyca bez tabu

02-12-2012

Z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą i 15-lecia działalności lokalnego koła Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w naszym mieście odbyła się konferencja poświęcona temu tematowi. Przyjechało na nią troje posłów i wielu gości z całego województwa warmińsko-mazurskiego, miejscowi ...

czytaj artykuł »

Ośrodek Kultury w Lidzbarku zmienia oblicze

30-11-2012

W 2012 roku w ramach Programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Rozwój infastruktury kultury - Infrastruktura domów kultury" Gmina Lidzbark zrealizowała projekt "Modernizacja MGOK i zakup specjalistycznego wyposażenia".

czytaj artykuł »

Lodowisko zostanie otwarte już 1 grudnia!

30-11-2012

Sympatycy jazdy na łyżwach mogą się już przygotowywać, aby w sobotę 1 grudnia zainaugurować nowy sezon. Gorąco zapraszamy.

czytaj artykuł »

Lidzbark wyłącznie z telewizją cyfrową

29-11-2012

28 listopada w Lidzbarku wyłączono analogowy sygnał telewizyjny. W związku z tym nastąpiło przejście na naziemne nadawanie cyfrowe.


czytaj artykuł »

Przygotuj się na przyjście zimy

28-11-2012

Aby nie była dla kierowcy zaskoczeniem, należy się do niej przygotować. Wymienić opony, sprawdzić oświetlenie pojazdu, akumulator i płyny.

czytaj artykuł »

Rozmawiali o polityce, muzyce i życiu…

28-11-2012

Spotkanie młodzieży z Zespołu Szkół Zawodowych numer 1 w Działdowie z wicestarosta Witoldem Ostrowskim pokazało, że życie polityka wcale nie musi być nudne. Zaproszony gość oprócz wyjaśnienia uczniom czym na co dzień zajmuje się wicestarosta opowiedział również o życiu prywatnym.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).