Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

W Działdowie zostaną wybudowane kolejne ulice

22-12-2012

W środę 12 grudnia Burmistrz Bronisław Mazurkiewicz podpisał umowę z wykonawcą inwestycji - Firmą Wojciech Zgliczyński Zakład Betoniarski na budowę dwóch nowych ulic w Działdowie.

czytaj artykuł »

Obszary wiejskie z szansą na unijne dofinansowanie

20-12-2012

W województwie warmińsko-mazurskim ruszają dwa kolejne konkursy organizowane przez lokalne grupy działania na blisko 4,8 mln zł.

czytaj artykuł »

Pomagajmy braciom mniejszym…

20-12-2012

Przedszkole Miejskie Nr 3 w Działdowie każdego roku organizuje akcję „Pomagajmy Braciom Mniejszym” na rzecz Fundacji dla zwierząt niechcianych i maltretowanych „EMIR”. W tym roku zapraszamy serdecznie do udziału w akcji Mieszkańców Działdowa – Ludzi o wielkim sercu i prosimy o Wasze ...

czytaj artykuł »

Co dalej z Nidzickim Zamkiem?

19-12-2012

17 grudnia nidziccy radni spotkali się by podjąć decyzje co dalej będzie się działo z nidzickim zamkiem. Czy zostanie w rękach miasta, czy też zostanie wystawiony na sprzedaż.

czytaj artykuł »

Rozdajemy prezenty Świętego Mikołaja!

18-12-2012

Oto troje dzieci, które otrzymają prezenty zgubione przez Świętego Mikołaja w jednym z działdowskich sklepów. Zobacz kto zwyciężył!

czytaj artykuł »

Wiadukt na Kochanowskiego wreszcie otwarty

15-12-2012

Wiadukt na ulicy Kochanowskiego, na który z niecierpliwością czekaliśmy został w końcu otwarty. Dokonali tego burmistrz Bronisław Mazurkiewicz i kierownik projektu Jerzy Majder.

czytaj artykuł »

Czarnoksiężnik z krainy OZ w Działdowskim MDK

15-12-2012

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza na przedstawienie teatralno-taneczne w wykonaniu dzieci i młodzieży z MDK.

czytaj artykuł »

Wspaniałe wyróżnienia dla Gimnazjum Nr 2

11-12-2012

W poniedziałek 10 grudnia w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie odbyła się Uroczysta już IV Gala Sportu Szkolnego Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego, podsumowująca współzawodnictwo sportowe szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz klasyfikację ...

czytaj artykuł »

Zapraszamy wszystkich na wigilię na zamku

11-12-2012

Przewodniczący Rady Miasta oraz Burmistrz Miasta Działdowo przy wsparciu grupy radnych oraz MDK w Działdowie zapraszają na Wigilię na zamku.

czytaj artykuł »

Razem nie dajemy szansy HIV i AIDS!

09-12-2012

Początek grudnia to dni wzmożonej walki z HIV i AIDS. W wielu szkołach odbywają się akcje profilaktyczne. Jedna z nich miała miejsce w Zespole Szkół Zawodowych Numer 1 w Działdowie:

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).