Dziś jest Środa, 13 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Łucja, Otylia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Ośrodek Kultury w Lidzbarku zmienia oblicze

30-11-2012

W 2012 roku w ramach Programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Rozwój infastruktury kultury - Infrastruktura domów kultury" Gmina Lidzbark zrealizowała projekt "Modernizacja MGOK i zakup specjalistycznego wyposażenia".

czytaj artykuł »

Lodowisko zostanie otwarte już 1 grudnia!

30-11-2012

Sympatycy jazdy na łyżwach mogą się już przygotowywać, aby w sobotę 1 grudnia zainaugurować nowy sezon. Gorąco zapraszamy.

czytaj artykuł »

Lidzbark wyłącznie z telewizją cyfrową

29-11-2012

28 listopada w Lidzbarku wyłączono analogowy sygnał telewizyjny. W związku z tym nastąpiło przejście na naziemne nadawanie cyfrowe.


czytaj artykuł »

Przygotuj się na przyjście zimy

28-11-2012

Aby nie była dla kierowcy zaskoczeniem, należy się do niej przygotować. Wymienić opony, sprawdzić oświetlenie pojazdu, akumulator i płyny.

czytaj artykuł »

Rozmawiali o polityce, muzyce i życiu…

28-11-2012

Spotkanie młodzieży z Zespołu Szkół Zawodowych numer 1 w Działdowie z wicestarosta Witoldem Ostrowskim pokazało, że życie polityka wcale nie musi być nudne. Zaproszony gość oprócz wyjaśnienia uczniom czym na co dzień zajmuje się wicestarosta opowiedział również o życiu prywatnym.

czytaj artykuł »

Konferencja dla szkół promujących zdrowie

27-11-2012

W Gimnazjum Nr 2 w Działdowie odbyła się Wojewódzka Konferencja Przedstawicieli Szkół biorących udział w programie „Promocja zdrowia pracowników w szkołach promujących zdrowie”. Projekt ma charakter innowacyjny i pilotażowy, jest realizowany w 22 szkołach w sześciu województwach:

czytaj artykuł »

Dzień Pracownika Socjalnego

27-11-2012

21 listopada każdego roku obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. Jak co roku także w tym pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej spotkali się aby móc podsumować rok swojej działalności.

czytaj artykuł »

Dni Solidarności Międzypokoleniowej

25-11-2012

Powiatowy Urząd Pracy oraz Punkt Pośrednictwa Pracy i Młodzieżowe Centrum Kariery - OHP w Działdowie włączyły się w realizację działań w ramach Tygodnia Solidarności Międzypokoleniowej na Warmii i Mazurach.

czytaj artykuł »

Gimnazjum nr 2 otrzymało Zieloną Flagę

25-11-2012

We wtorek 20 listopada w Olsztynie miała miejsce Konferencja programu Szkoły dla Ekorozwoju połączona z wręczeniem certyfikatów Zielonej Flagi. Jednym z laureatów tegorocznej edycji jest Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie.

czytaj artykuł »

I ty możesz uratować życie ludzkie

25-11-2012

W czwartek 22 listopada Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Działdowie działający przy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu zorganizował spotkanie pod hasłem „I Ty możesz zostać ratownikiem-pierwsza pomoc przedmedyczna”, w ramach realizowanego programu ”Wolontariat w OHP”.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).