Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Sławni strongmani na nidzickim zamku

27-01-2013

Wieczorem 19 stycznia na dziedzińcu nidzickiego zamku sześciu czołowych polskich strongmanów walczyło o główną nagrodę czyli legendarny miecz krzyżackiego mistrza w turnieju zorganizowanego przez Nidzicki Ośrodek Kultury.

czytaj artykuł »

Oszust 'Piękna Aneta' został schwytany

25-01-2013

Poszukiwany 7. listami gończymi i 23. zarządzeniami z prokuratur z terenu całego kraju 22-letni Karol S. został zatrzymany.

czytaj artykuł »

Ulotki leków również dla niewidomych

24-01-2013

Dla osób niewidomych i słabowidzących stworzono „Ulotkę audio” udostępniającą treść ulotek farmaceutycznych w wersji dźwiękowej.

czytaj artykuł »

PCK zaprasza dzieci na bezpłatne zajęcia

23-01-2013

Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Działdowie oraz Burmistrz Miasta Działdowa, zapraszają dzieci i młodzież na “Ferie z PCK”.

czytaj artykuł »

Alkohol nieznanego pochodzenia zabija

23-01-2013

W związku z przypadkami zatruć metanolem, Główny Inspektor Sanitarny ostrzega przed spożywaniem wyrobów alkoholowych niewiadomego pochodzenia.

czytaj artykuł »

Problem gminy z uciążliwą inwestycją

23-01-2013

Przedsiębiorca z pow. mławskiego chce w miejscowości Dąbek (gm. Stupsk) postawić kurniki w odległości kilometra od Ośrodka dla Osób Chorych na SM.

czytaj artykuł »

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Nr 3

22-01-2013

W dniach 17 i 18 stycznia w grupie dzieci 3 i 4 letnich Przedszkola Miejskiego Nr 3 w Działdowie odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.

czytaj artykuł »

Antoni Macierewicz w Nidzicy

21-01-2013

Antoni Macierewicz na spotkaniu z mieszkańcami Nidzicy przedstawił aktualny stan wiedzy na temat katastrofy Smoleńskiej.

czytaj artykuł »

Jasełka w Wysokiej

18-01-2013

Okres przed feriami to czas zabaw karnawałowych. Dlatego 11 stycznia w Szkole Filialnej w Wysokiej odbyły się ważne uroczystości, na które zostali zaproszeni goście: dyrektor Urszula Cieślińska, Halina Plebaniak, radny Józef Gorczyca, sołtys wsi Pierławki Wiesław Płocharczyk, sołtysowa ...

czytaj artykuł »

Poseł Tadeusz Iwiński gościł w Działdowie

18-01-2013

Główne urzędy Powiatu Działdowskiego i Miasta Działdowo oraz działdowską lewicę odwiedził poseł SLD Tadeusz Iwiński.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).