Dziś jest Wtorek, 17 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Marita
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Uczniowie British House uczyli się na Malcie

01-09-2012

Pod koniec czerwca grupa młodzieży z Działdowa wyjechała na warsztaty języka angielskiego na Maltę. Organizatorem wyjazdu była szkoła językowa British House, która co roku oferuje młodzieży naszego miasta tego typu warsztaty zagranicą. Przypomnijmy, że w poprzednich latach uczniowie szlifowali ...

czytaj artykuł »

Jak otrzymać dofinansowanie z PFRONu?

01-09-2012

Powiat Działdowski przystąpił do realizacji pilotażowego programu „Aktywny Samorząd” którego realizatorem jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Działdowie. Informujemy o możliwości składania wniosków o dofinansowanie w ramach poszczególnych obszarów.

czytaj artykuł »

Rock czy nie rock?

01-09-2012

Po Urodzinach Działdowa i zapowiedziach kilku imprez rozpętała się burza. Tak komentowaliście dobór repertuaru na działdowskich koncertach.

czytaj artykuł »

Czekają miliony złotych na nowe przedszkola

01-09-2012

Trzydzieści pięć gmin z województwa warmińsko-mazurskiego może starać się o środki na tworzenie przedszkoli i wsparcie istniejących placówek.

czytaj artykuł »

Urząd Miasta zmienia rachunek bankowy

30-08-2012

Od niedzieli 2 września ulega zmianie numer rachunku bankowego Urzędu Miasta w Działdowie.

czytaj artykuł »

Dzwoniąc pod 999 łączysz się z Olsztynem

30-08-2012

Dyspozytornia pogotowia w Działdowie została przyłączona do Wojewódzkiej Stacji Powiadamiania Ratunkowego w Olsztynie.

czytaj artykuł »

Barszcz Sosnowskiego atakuje Malinowo

26-08-2012

Barszcz Sosnowskiego znów zaatakował, tym razem w Malinowie. Setki metrów kwadratowych tych terenów porośniętych jest groźną dla ludzkiego życia rośliną.

czytaj artykuł »

Tak się bawiliśmy na Urodzinach Działdowa

23-08-2012

668 Urodziny Działdowa stały się historią. W tym roku przy nietypowym ustawieniu sceny bawiliśmy się między innymi z zespołem Zakopower.

czytaj artykuł »

Jak uniknąć zatrucia grzybami?

22-08-2012

Nadchodzi sezon zbioru grzybów i fatalnych pomyłek grzybiarzy. Pamiętaj o prostych zasadach, dzięki którym unikniesz zagrożenia.

czytaj artykuł »

Rodzinny Piknik Lotniczy we Wlewsku

18-08-2012

Na początku sierpnia w miejscowości Wlewsk odbył się Rodzinny Piknik Lotniczy. Pierwsza tego typu inicjatywa spotkała się z gorącym przyjęciem wśród mieszkańców całego powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).