Dziś jest Wtorek, 12 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksander, Dagmara, Joanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Pomagajmy braciom mniejszym…

20-12-2012

Przedszkole Miejskie Nr 3 w Działdowie każdego roku organizuje akcję „Pomagajmy Braciom Mniejszym” na rzecz Fundacji dla zwierząt niechcianych i maltretowanych „EMIR”. W tym roku zapraszamy serdecznie do udziału w akcji Mieszkańców Działdowa – Ludzi o wielkim sercu i prosimy o Wasze ...

czytaj artykuł »

Co dalej z Nidzickim Zamkiem?

19-12-2012

17 grudnia nidziccy radni spotkali się by podjąć decyzje co dalej będzie się działo z nidzickim zamkiem. Czy zostanie w rękach miasta, czy też zostanie wystawiony na sprzedaż.

czytaj artykuł »

Rozdajemy prezenty Świętego Mikołaja!

18-12-2012

Oto troje dzieci, które otrzymają prezenty zgubione przez Świętego Mikołaja w jednym z działdowskich sklepów. Zobacz kto zwyciężył!

czytaj artykuł »

Wiadukt na Kochanowskiego wreszcie otwarty

15-12-2012

Wiadukt na ulicy Kochanowskiego, na który z niecierpliwością czekaliśmy został w końcu otwarty. Dokonali tego burmistrz Bronisław Mazurkiewicz i kierownik projektu Jerzy Majder.

czytaj artykuł »

Czarnoksiężnik z krainy OZ w Działdowskim MDK

15-12-2012

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza na przedstawienie teatralno-taneczne w wykonaniu dzieci i młodzieży z MDK.

czytaj artykuł »

Wspaniałe wyróżnienia dla Gimnazjum Nr 2

11-12-2012

W poniedziałek 10 grudnia w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie odbyła się Uroczysta już IV Gala Sportu Szkolnego Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego, podsumowująca współzawodnictwo sportowe szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz klasyfikację ...

czytaj artykuł »

Zapraszamy wszystkich na wigilię na zamku

11-12-2012

Przewodniczący Rady Miasta oraz Burmistrz Miasta Działdowo przy wsparciu grupy radnych oraz MDK w Działdowie zapraszają na Wigilię na zamku.

czytaj artykuł »

Razem nie dajemy szansy HIV i AIDS!

09-12-2012

Początek grudnia to dni wzmożonej walki z HIV i AIDS. W wielu szkołach odbywają się akcje profilaktyczne. Jedna z nich miała miejsce w Zespole Szkół Zawodowych Numer 1 w Działdowie:

czytaj artykuł »

Balcerowicz o kondycji polskiej gospodarki

09-12-2012

Portal Moja Nidzica rozmawiał z prof. Leszkiem Balcerowiczem o sytuacji gospodarczej Polski i krajów Unii Europejskiej.

czytaj artykuł »

Koncert adwentowy “DZIECI DZIECIOM”

06-12-2012

Hotel Welski jak co miesiąc jest organizatorem Lidzbarskiego Salonu Muzycznego, jednak w tym miesiącu – chcąc wspierać Młode Talenty – pragnie wypromować wyjątkową postać. To 8-mio letni Wiktor. Kilka dni temu występował w muzycznym show Polsatu - MUST BE THE MUSIC. Teraz zagra koncert ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).