Dziś jest Poniedziałek, 16 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ambroży, Dionizy, Gaweł, Jadwiga
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Ile przybyło nam chodników?

16-09-2012

Starostwo Powiatowe w Działdowie poinformowało, że w 2012 roku przebudowano i zbudowano przy drogach powiatowych 684 mb chodników i 4 zatoki parkingowe/autobusowe w ramach:

czytaj artykuł »

Nikogo nie obchodzi wózek…

10-09-2012

Wśród tych wszystkich poręczy, podjazdów, platform i innych ułatwień widać tylko jedno – nikogo nie obchodzi inwalidzki wózek…

czytaj artykuł »

Weź udział w Rajdzie po Złoty Liść Jesieni

10-09-2012

Starosta Działdowski, Wójt Gminy Płośnica, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Działdowie, Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Płośnica oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Działdowskiej zapraszają na IV Powiatowy Rajd pieszy po Złoty Liść Jesieni.

czytaj artykuł »

Spróbuj swoich sił w aktorstwie!

10-09-2012

Amatorska grupa teatralna „Pewni Niepewni” działająca w Miejskim Domu Kultury w Działdowie zaprasza osoby zainteresowane przygodą z teatrem.

czytaj artykuł »

Nareszcie 3 punkty! Dąb podcięty!

10-09-2012

Aż siedem kolejek musieli czekać kibice Startu-Kombet Działdowo na zdobycie przez ich drużynę pierwszego zwycięstwa w nowej rundzie rozgrywek. Stało się to w sobotę 8 września, w meczu z zespołem Dąb Dąbrowa Białostocka. Czy to oznacza koniec złej passy?

czytaj artykuł »

Groblewski vs. Kuklewicz

05-09-2012

Kolejny artykuł Mojego Działdowa i kolejna burza. Czytelnicy bronią zarówno Dyrektora GOKu jak Wójta Gminy Płośnica.

czytaj artykuł »

Nabór do sekcji artystycznych MDK trwa

05-09-2012

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w sekcjach artystycznych:

czytaj artykuł »

Czy początek szkoły okaże się końcem edukacji?

05-09-2012

W poniedziałek 3 września rozpoczął się nowy rok szkolny. Jest to pierwszy rok, w którym będzie obowiązywało Rozporządzenie MEN całkowicie zmieniające nauczanie historii.

czytaj artykuł »

Dlaczego Groblewski zwolnił Kuklewicza?

03-09-2012

O sprawie zwolnienia dyrektora GOKu przez wójta Płośnicy było i jest głośno. Ujawniamy argumenty Groblewskiego i obronę Kuklewicza.

czytaj artykuł »

W Grzybinach otwarto kompleks plażowy

01-09-2012

Choć wakacje już za nami w Gminie Działdowo powstają obiekty o typowo letnim charakterze. Pogoda jednak sprzyja i wciąż można korzystać z nich bez przeszkód. Jeden z takich obiektów otwarto w Grzybinach.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).