Dziś jest Wtorek, 22 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Czarek, Maria
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zuzanna Borowska druga w województwie

05-07-2012

Uczennica Gimnazjum Numer 1 w Działdowie zajęła II miejsce na XXX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Spotkania z Poezją”.

czytaj artykuł »

Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych

05-07-2012

Uczniowie z Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły na Gali Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.

czytaj artykuł »

Jak zagraniczni turyści ocenili Polskę

04-07-2012

Przedstawiamy wyniki ankiety Polskiej Organizacji Turystycznej. Cudzoziemcy oceniali Polskę po Euro 2012, a wśród skojarzeń - Mazury!

czytaj artykuł »

Nasi wykonawcy na festiwalu Muława 2012

04-07-2012

Do znanego festiwalu Muława zgłasza się wiele osób, niestety nie każdy może zostać zakwalifikowany. To wyróżnienie tylko dla najlepszych i najzdolniejszych.

czytaj artykuł »

VIII spotkanie Działdowskiej Kuźni Słowa

04-07-2012

Poetów i sympatyków poezji zrzeszonych w Stowarzyszeniu „Działdowska Kuźnia Słowa” gościła tym razem Restauracja VARIA. Spotkanie miało miejsce 28 czerwca, czyli jak zwykle w ostatni czwartek miesiąca.

czytaj artykuł »

Rowerzysta zginął pod kołami ciężarówki

04-07-2012

Do tragicznego wypadku doszło na trasie Tuczki – Koszelewy (gmina Rybno). Kierujący rowerem 61 – letni mężczyzna zginął na miejscu.

czytaj artykuł »

Powozili zaprzęgami już po raz ósmy

01-07-2012

Pomimo kapryśnej pogody 1 lipca w Malinowie odbyły się VIII Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi. Z roku na rok impreza zyskuje coraz wyższą ragę, oznacza to również coraz wyższy poziom.

czytaj artykuł »

Absolutorium dla starosty: jednogłośnie

29-06-2012

Starosta Marian Janicki i Zarząd Powiatu Działdowskiego otrzymali jednogłośne absolutorium za wykonanie budżetu. W ubiegłym roku było podobnie, tylko jeden radny wstrzymał się od głosu. Skąd ta zmiana?

czytaj artykuł »

Absolutorium dla burmistrza: 5 wstrzymujących

29-06-2012

W ubiegłym roku miejscy radni byli jednogłośni co do udzielenia burmistrzowi absolutorium za wykonanie budżetu. Tym razem pięciu wstrzymało się od głosu.

czytaj artykuł »

Czy szkoła w Malinowie zostanie zamknięta?

29-06-2012

Od pewnego czasu krążą plotki o rzekomym zamykaniu Zespołu Szkół w Malinowie. Tym razem z powodu zbyt małego naboru uczniów…

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).