Dziś jest Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Izaak, Jan, Paweł, Ziemowit
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Przed nami kolejna wielka fala zwolnień

25-09-2012

Bezrobocie w Polsce jest najwyższe od ostatnich sześciu lat. Niestety, do końca roku pracę może stracić kolejne 250 tysięcy osób.

czytaj artykuł »

Przeżyli ze sobą pół wieku (lub więcej)

22-09-2012

Jubileusz Długoletniego Pożycia Małżeńskiego to piękna uroczystość. W tym roku medalami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zostało uhonorowanych 18 par.

czytaj artykuł »

Kiedyś krzaki i błoto – dziś nowa jezdnia

22-09-2012

Kolejny odcinek drogi w Powiecie Działdowskim został oddany do użytku. Tym razem w miejscowości Niechłonin w Gminie Płośnica.

czytaj artykuł »

Nie kupuj alkoholu z Republiki Czeskiej

19-09-2012

W związku z przypadkami zatrucia alkoholem metylowym w Republice Czeskiej, którego źródłem jest sfałszowany alkohol wprowadzony do sprzedaży na terenie Czech konieczne jest podjęcie szczególnych środków ostrożności.

czytaj artykuł »

Nowa świetlica już funkcjonuje

19-09-2012

Świetlica "BEZPIECZNA PRZYSTAŃ" zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia.

czytaj artykuł »

Niezwykły koncert łączący narody

19-09-2012

W sobotę 29 września na rynku w Działdowie odbędzie się koncert zespołu muzycznego Bigband z Modellschule Obersberg w Bad Hersfeld oraz zespołu wokalno - instrumentalnego z II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła w Działdowie.

czytaj artykuł »

Ile przybyło nam chodników?

16-09-2012

Starostwo Powiatowe w Działdowie poinformowało, że w 2012 roku przebudowano i zbudowano przy drogach powiatowych 684 mb chodników i 4 zatoki parkingowe/autobusowe w ramach:

czytaj artykuł »

Nikogo nie obchodzi wózek…

10-09-2012

Wśród tych wszystkich poręczy, podjazdów, platform i innych ułatwień widać tylko jedno – nikogo nie obchodzi inwalidzki wózek…

czytaj artykuł »

Weź udział w Rajdzie po Złoty Liść Jesieni

10-09-2012

Starosta Działdowski, Wójt Gminy Płośnica, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Działdowie, Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Płośnica oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Działdowskiej zapraszają na IV Powiatowy Rajd pieszy po Złoty Liść Jesieni.

czytaj artykuł »

Spróbuj swoich sił w aktorstwie!

10-09-2012

Amatorska grupa teatralna „Pewni Niepewni” działająca w Miejskim Domu Kultury w Działdowie zaprasza osoby zainteresowane przygodą z teatrem.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).