Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zapraszamy na sylwestra przed Ratuszem

26-12-2012

W poniedziałek 31 grudnia o godzinie 23.00 przed Ratuszem Miejskim rozpocznie się zabawa sylwestrowa. Potrwa do godziny 1.00.

czytaj artykuł »

Drugi finał Szlachetnej Paczki w Działdowie

26-12-2012

W dniach 8-9 grudnia odbył się finał Szlachetnej Paczki w Działdowie - radość niebywała, odwiedziliśmy 20 rodzin w potrzebie, rodzin które żyją w biedzie niezawinionej. Każda z tych rodzin otrzymała paczki z prezentami, lecz największa paczka był impuls do zmiany.

czytaj artykuł »

Samorząd zwiększył środki na wsparcie firm

23-12-2012

Instytucje wspierające rozwój małych i średnich firm na Warmii i Mazurach otrzymają dodatkowo 21 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego na zwiększenie kapitału funduszy pożyczkowych i poręczeniowych - poinformował we wtorek Urząd Marszałkowski w Olsztynie.

czytaj artykuł »

Dobiegła końca kolejna edycja "Zmienić siebie"

23-12-2012

19 grudnia w sali gimnastycznej Gimnazjum Nr 2 w Działdowie odbyło się podsumowanie kolejnej edycji projektu systemowego "Zmienić siebie" realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Betlejemskie Światło Pokoju w Działdowie

23-12-2012

W środę 19 grudnia punktualnie o godzinie 17.00 na działdowski zamek przybyli harcerze z Betlejemskim Światłem Pokoju.

czytaj artykuł »

W Działdowie zostaną wybudowane kolejne ulice

22-12-2012

W środę 12 grudnia Burmistrz Bronisław Mazurkiewicz podpisał umowę z wykonawcą inwestycji - Firmą Wojciech Zgliczyński Zakład Betoniarski na budowę dwóch nowych ulic w Działdowie.

czytaj artykuł »

Obszary wiejskie z szansą na unijne dofinansowanie

20-12-2012

W województwie warmińsko-mazurskim ruszają dwa kolejne konkursy organizowane przez lokalne grupy działania na blisko 4,8 mln zł.

czytaj artykuł »

Pomagajmy braciom mniejszym…

20-12-2012

Przedszkole Miejskie Nr 3 w Działdowie każdego roku organizuje akcję „Pomagajmy Braciom Mniejszym” na rzecz Fundacji dla zwierząt niechcianych i maltretowanych „EMIR”. W tym roku zapraszamy serdecznie do udziału w akcji Mieszkańców Działdowa – Ludzi o wielkim sercu i prosimy o Wasze ...

czytaj artykuł »

Co dalej z Nidzickim Zamkiem?

19-12-2012

17 grudnia nidziccy radni spotkali się by podjąć decyzje co dalej będzie się działo z nidzickim zamkiem. Czy zostanie w rękach miasta, czy też zostanie wystawiony na sprzedaż.

czytaj artykuł »

Rozdajemy prezenty Świętego Mikołaja!

18-12-2012

Oto troje dzieci, które otrzymają prezenty zgubione przez Świętego Mikołaja w jednym z działdowskich sklepów. Zobacz kto zwyciężył!

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).