Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
SPORT

Wyróżnienia ZG SZS: miasto, szkoła, nauczyciel

18-11-2012

12 listopada w sali konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbył się XV Wojewódzki Zjazd Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego podsumowujący kadencję działalności na rzecz sportu szkolnego i wybór nowych władz na następny okres. Z tej okazji wyróżniono wielu

czytaj artykuł »

Działdowscy Yankeesi uhonorowani

18-11-2012

W czwartek 8 listopada baseballiści oraz władze klubu Yankees Działdowo zostali zaproszeni na sesję Rady Miasta Działdowo, na której zostali uhonorowani za zwycięstwo w Centralnej Lidze Baseballu i awans do I ligi krajowej.

czytaj artykuł »

Spinningiści na start

07-11-2012

Towarzyskie Spinningowe Zawody Wędkarskie o Puchar Zarządu Koła Działdowo z okazji Święta Niepodległości już 11 listopada na jeziorze Grądy.

czytaj artykuł »

Działdowscy siatkarze drudzy w województwie!

24-10-2012

Gimnazjaliści z działdowskiej „dwójki” srebrnymi medalistami Mistrzostw Województwa SZS w piłce siatkowej na „Moje boisko Orlik 2012”.

czytaj artykuł »

Baseball w słońcu i we mgle…

23-10-2012

Wyjątkowe miejsce, wyjątkowi ludzie i wyjątkowa pogoda. Tak w skrócie można opisać szkolenie nauczycieli baseballu w Działdowie.

czytaj artykuł »

Działdowscy Yankeesi na mistrzowskim tronie

23-10-2012

Baseballiści Yankeesi Działdowo powrócili na tron Mistrzowski wygrywając Klubowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Kadetów w Małdytach.

czytaj artykuł »

Wkrótce: drugi maraton Zumby w Działdowie

18-10-2012

W sobotę 10 listopada odbędzie się Drugi Działdowski Maraton Zumby. Już dziś możesz zapisać się i wziąć udział w tym przedsięwzięciu!

czytaj artykuł »

Nasza szachistka druga

15-10-2012

W dniach 3-6 października Miętne k/Garwolina gościło młodych szachistów z województwa Mazowieckiego i Warmińsko-Mazurskiego. Stawką był awans do Mistrzostw Polski Juniorów w roku 2013.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).