Dziś jest Piątek, 24 listopada 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksandra, Dobrosław, Emilia, Emma
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
SPORT

Działdowscy siatkarze drudzy w województwie!

24-10-2012

Gimnazjaliści z działdowskiej „dwójki” srebrnymi medalistami Mistrzostw Województwa SZS w piłce siatkowej na „Moje boisko Orlik 2012”.

czytaj artykuł »

Baseball w słońcu i we mgle…

23-10-2012

Wyjątkowe miejsce, wyjątkowi ludzie i wyjątkowa pogoda. Tak w skrócie można opisać szkolenie nauczycieli baseballu w Działdowie.

czytaj artykuł »

Działdowscy Yankeesi na mistrzowskim tronie

23-10-2012

Baseballiści Yankeesi Działdowo powrócili na tron Mistrzowski wygrywając Klubowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Kadetów w Małdytach.

czytaj artykuł »

Wkrótce: drugi maraton Zumby w Działdowie

18-10-2012

W sobotę 10 listopada odbędzie się Drugi Działdowski Maraton Zumby. Już dziś możesz zapisać się i wziąć udział w tym przedsięwzięciu!

czytaj artykuł »

Nasza szachistka druga

15-10-2012

W dniach 3-6 października Miętne k/Garwolina gościło młodych szachistów z województwa Mazowieckiego i Warmińsko-Mazurskiego. Stawką był awans do Mistrzostw Polski Juniorów w roku 2013.

czytaj artykuł »

Yankeesi Działdowo odnieśli wielki sukces!

09-10-2012

W niedzielę 7 października baseballiści UKS „Yankees” Działdowo odnieśli swój największy sukces w historii baseballu Warmii i Mazur zwyciężając w finale Centralnej Ligi Baseballu rozgrywanym na boiskach w Kutnie.

czytaj artykuł »

Nasi siatkarze drudzy w województwie

04-10-2012

Wspaniały sukces gimnazjalistów działdowskiej „dwójki” w finale wojewódzkim Orlik Volleymania 2012 w Olsztynku. Siatkarze zajęli II miejsce zdobywając tytuł wicemistrzów województwa.

czytaj artykuł »

ZS Nr 1 w sporcie jest najlepszy w powiecie

03-10-2012

Na ostatniej sesji Rady Powiatu Działdowskiego wręczono nagrody pieniężne i wyróżnienia dla szkół ponadgimnazjalnych szczególnie wyróżniających się w promowaniu idei sportu. Takie wyróżnienia wręczane były po raz trzeci.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).