Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

„To jest bardzo ciekawy teren” [FILM]

14-09-2017

Pod koniec sierpnia wznowione zostały prace archeologiczne przy ul. Mławskiej. Znaleziono ciekawe eksponaty dla muzeum w Działdowie.

czytaj artykuł »

MOSiR zaprasza na II Jesienny Rajd Rowerowy

13-09-2017

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na II Jesienny Rajd Rowerowy odbywający się w ramach działdowskiego Tygodnia Cittaslow. Rajd odbędzie się w niedzielę 24 września.

czytaj artykuł »

„Z historią na TY” - wykład dla młodzieży o Islamie

13-09-2017

Wraz z nadejściem nowego roku szkolnego, 6 września, w auli CKU w Działdowie miała miejsce inauguracja nowej, drugiej edycji programu edukacyjnego dla młodzieży „Z historią na TY”. Ponad dwustuosobowa grupa młodzieży zgromadzona w sali miała okazję wysłuchać wykładu na temat Islamu

czytaj artykuł »

Spotkanie autorskie z Hanną Cygler

13-09-2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na spotkanie autorskie w Mediatece z Hanną Cygler, polską pisarką i tłumaczką.

czytaj artykuł »

Dożynki parafialne w Burkacie

12-09-2017

W niedzielę 10 września w Burkacie odbyły się dożynki parafialne, które świętowali mieszkańcy Burkatu, Filic, Krasnołąki, Pożar i Klęczkowa.

czytaj artykuł »

Niestoja - gospodarz dożynek parafialnych

12-09-2017

W niedzielę 3 września. Niestoja była gospodarzem dożynek parafialnych. Niestoja należy do parafii Matki Bożej Różańcowej w Turzy Wielkiej. W dożynkach uczestniczyli przedstawiciele wszystkich wsi należących do tej parafii: Uzdowo, Kramarzewo, Sękowo, Turza Wielka, Myślęta, Niestoja, Skurpie. ...

czytaj artykuł »

Jubileuszowy koncert Chóru Our Voice [FILM]

11-08-2017

Działdowski chór młodzieżowy Our Voice pod dyrekcją Danuty Czeczot doczekał się 5-lecia działalności. Z tej okazji odbył się koncert „A Capella”.

czytaj artykuł »

Zatrzymany bez prawa jazdy i z narkotykami

08-09-2017

Działdowscy policjanci podczas służby patrolowej na terenie miasta zatrzymali mieszkańca miasta, który posiadał przy sobie narkotyki. Ponadto mężczyzna mimo braku uprawnień kierował samochodem.

czytaj artykuł »

Narodowe Czytanie 2017 w Miejskiej Bibliotece

08-09-2017

Nasza Biblioteka po raz kolejny włączyła się w akcję Narodowe Czytanie, którą patronatem objęli Burmistrz Miasta Działdowa Grzegorz Mrowiński oraz Starosta Działdowski Marian Janicki. W tym roku w wyniku głosowania internetowego zwyciężyło „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego.

czytaj artykuł »

Miejska Biblioteka w Działdowie zaprasza

08-09-2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza do wzięcia udziału w najbliższych przedsięwzięciach. Szczegóły w artykule.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).