Dziś jest Środa, 13 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Łucja, Otylia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Nr 3

22-01-2013

W dniach 17 i 18 stycznia w grupie dzieci 3 i 4 letnich Przedszkola Miejskiego Nr 3 w Działdowie odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.

czytaj artykuł »

Antoni Macierewicz w Nidzicy

21-01-2013

Antoni Macierewicz na spotkaniu z mieszkańcami Nidzicy przedstawił aktualny stan wiedzy na temat katastrofy Smoleńskiej.

czytaj artykuł »

Jasełka w Wysokiej

18-01-2013

Okres przed feriami to czas zabaw karnawałowych. Dlatego 11 stycznia w Szkole Filialnej w Wysokiej odbyły się ważne uroczystości, na które zostali zaproszeni goście: dyrektor Urszula Cieślińska, Halina Plebaniak, radny Józef Gorczyca, sołtys wsi Pierławki Wiesław Płocharczyk, sołtysowa ...

czytaj artykuł »

Poseł Tadeusz Iwiński gościł w Działdowie

18-01-2013

Główne urzędy Powiatu Działdowskiego i Miasta Działdowo oraz działdowską lewicę odwiedził poseł SLD Tadeusz Iwiński.

czytaj artykuł »

Zimowe ferie wcale nie muszą być nudne!

16-01-2013

Zimowy odpoczynek od szkoły nie musi być nudny! Miejski Dom Kultury proponuje profesjonalne zajęcia taneczne i akrobatyczne!

czytaj artykuł »

Nowe władze w Solidarności

15-01-2013

W ostatnich dniach grudnia 2012 roku w Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie, wybrany został nowy Zarząd Międzyzakładowej Komisji Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ Solidarność.

czytaj artykuł »

WOŚP: Zebraliśmy 24 210,71 złotych

15-01-2013

Tegoroczna zbiórka na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Działdowie była skromniejsza niż rok temu o około 6 tysięcy złotych.

czytaj artykuł »

Urzędniku – zaciskanie pasa zacznij od siebie!

15-01-2013

Ileż to razy słysząc od polityków o kolejnym zaciskaniu pasa by ratować budżet pomyśleliśmy – zacznijcie od siebie! Radni i urzędnicy Gminy Działdowo przeszli od słów do czynów.

czytaj artykuł »

O chorobie dowiedziałem się w październiku

15-01-2013

Ma na imię Łukasz, ma 27 lat i pochodzi z Działdowa. Jest chory na ostrą białaczkę szpikową i przebywa obecnie w szpitalu MSW w Olsztynie na oddziale hematologii.

czytaj artykuł »

Nidzica: Trzy osoby ranne w wypadku busa

14-01-2013

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze Kownatki - Gardyny. Kierujący busem zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z ciężarowym dafem. W wyniku wypadku troje pasażerów busa zostało rannych w tym dwoje w stanie ciężkim, zostało przetransportowanych ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).