Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Bal karnawałowy z iluzjonistą

31-01-2013

W niedzielę 27 stycznia roku na hali sportowo-widowiskowejw Lidzbarku zawitały postacie z bajek KUBUŚ PUCHATEK, MYSZKA MIKI i TYGRYSEK gościły też księżniczki, kowboje, kotki, wróżki, biedronki, trudno by tu wszystkich wymienić…

czytaj artykuł »

PKP realizuje ostatni etap modernizacji linii E65

30-01-2013

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zawarły umowę na zaprojektowanie i montaż systemu zarządzania ruchem kolejowym na terenie ośmiu lokalnych centrów sterowania na linii kolejowej Warszawa - Gdynia. Wartość umowy opiewa na kwotę ponad miliarda złotych. To ostatni etap modernizacji linii łączącej ...

czytaj artykuł »

Jednogroszówki znikną z naszych portfeli

29-01-2013

Wyprodukowanie monety 1 i 2-groszowej kosztuje 5 groszy. Narodowy Bank Polski by zaoszczędzić chce zakończyć ich produkcję.

czytaj artykuł »

Zagrobelny w Działdowie w walentynki

27-01-2013

Już w czwartek 14 lutego w Działdowie po raz kolejny gościć będzie Łukasz Zagrobelny. Tym razem zabawi nas podczas koncertu walentynkowego.

czytaj artykuł »

Sławni strongmani na nidzickim zamku

27-01-2013

Wieczorem 19 stycznia na dziedzińcu nidzickiego zamku sześciu czołowych polskich strongmanów walczyło o główną nagrodę czyli legendarny miecz krzyżackiego mistrza w turnieju zorganizowanego przez Nidzicki Ośrodek Kultury.

czytaj artykuł »

Oszust 'Piękna Aneta' został schwytany

25-01-2013

Poszukiwany 7. listami gończymi i 23. zarządzeniami z prokuratur z terenu całego kraju 22-letni Karol S. został zatrzymany.

czytaj artykuł »

Ulotki leków również dla niewidomych

24-01-2013

Dla osób niewidomych i słabowidzących stworzono „Ulotkę audio” udostępniającą treść ulotek farmaceutycznych w wersji dźwiękowej.

czytaj artykuł »

PCK zaprasza dzieci na bezpłatne zajęcia

23-01-2013

Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Działdowie oraz Burmistrz Miasta Działdowa, zapraszają dzieci i młodzież na “Ferie z PCK”.

czytaj artykuł »

Alkohol nieznanego pochodzenia zabija

23-01-2013

W związku z przypadkami zatruć metanolem, Główny Inspektor Sanitarny ostrzega przed spożywaniem wyrobów alkoholowych niewiadomego pochodzenia.

czytaj artykuł »

Problem gminy z uciążliwą inwestycją

23-01-2013

Przedsiębiorca z pow. mławskiego chce w miejscowości Dąbek (gm. Stupsk) postawić kurniki w odległości kilometra od Ośrodka dla Osób Chorych na SM.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).