Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

„Kocham cię życie...”

26-03-2013

W dniach od 17 do 20 marca młodzież Gimnazjum nr 1 w Działdowie uczestniczyła w rekolekcjach wielkopostnych. O godzinie 8.oo rano brała udział we Mszy św., podczas której była odpowiedzialna za czytanie Pisma św., modlitwę wiernych, komentarze i dary.

czytaj artykuł »

W rekolekcje – poezja śpiewana

26-03-2013

W pierwszym dniu rekolekcji wielkopostnych (18 marca) odbyło się w Gimnazjum nr 1 w Działdowie spotkanie z poezją śpiewaną. Przedstawienie to zostało zrealizowane pod opieką nauczycielki muzyki Małgorzaty Powodzińskiej oraz uczennic z Jedynki.

czytaj artykuł »

Statuetka "Bijące Serca" wręczona Owsiakowi

22-03-2013

20 marca zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Burmistrz Miasta Działdowo Bronisław Mazurkiewicz, wręczył Jerzemu Owsiakowi w siedzibie Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie "Super statuetkę Bijące Serca".

czytaj artykuł »

Klub Sportowy Start Działdowo ma już 60 lat!

20-03-2013

Konferencję z okazji 60-lecia powstania Klubu Sportowego Start w Działdowie zorganizowano dokładnie w jego rocznicę: 16 marca 2013 roku.

czytaj artykuł »

Laur „Najlepszym z Najlepszych” dla Działdowa

19-03-2013

14 marca w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej odbyła się uroczysta jubileuszowa Gala „Najlepszym z Najlepszych”, podczas której uhonorowano Gminę Miasto Działdowo za szczególne zasługi w promowaniu Warmii i Mazur w kraju i za granicą w roku 2012.

czytaj artykuł »

Burmistrz odpowiada na zarzuty. Będzie pozew.

18-03-2013

W poniedziałek, 18 marca burmistrz Nidzicy wyraził stanowisko w sprawie zarzutów, o jakich poinformował media rzecznik grupy referendalnej Jerzy Sosnowski.

czytaj artykuł »

Gdy cisza nocna nie obowiązuje

13-03-2013

„Pan Bóg kazał się dzielić, więc dzielę się swoją muzyką z całym osiedlem” – takie podejście ma wielu mieszkańców bloków na osiedlach mieszkaniowych.

czytaj artykuł »

Gra planszowa – zapomniany skarb?

16-03-2013

W dobie komputerów, internetu i ogólnie pojętej elektroniki niewielu z nas z sentymentem wspomina planszówki. A szkoda…

czytaj artykuł »

Nidzica: są o krok od odwołania burmistrza

15-03-2013

13 Marca odbyła się konferencja, na której Jerzy Sosnowski poinformował, że zebrał już wymaganą liczbę głosów do przeprowadzenia referendum.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na coroczne Targi Pracy w Działdowie

14-03-2013

Targi Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie wiosną każdego roku to doskonała możliwość zaprezentowania swojej osoby firmom zainteresowanych zatrudnieniem nowych pracowników. Kolejne odbędą się już niebawem.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).