Dziś jest Poniedziałek, 16 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ambroży, Dionizy, Gaweł, Jadwiga
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Ile budżet miasta kosztowały Urodziny Działdowa?

28-10-2012

Ile kosztowały nas Urodziny Działdowa? Takie pytanie zadała na ostatniej sesji Rady Miasta Radna Wanda Milewska:

czytaj artykuł »

Niedoinformowani radni

28-10-2012

Radny Tadeusz Umiński poprosił burmistrza, aby ten informował w jakiś sposób o uroczystościach, które mają się odbyć w najbliższych dniach.

czytaj artykuł »

‘Za’ i ‘Przeciw’ Muzeum Państwa Krzyżackiego

25-10-2012

Cieślak: Interaktywnemu Muzeum Państwa Krzyżackiemu mówimy: NIE! Mazurkiewicz: Przestańmy kultywować zaszłości i promujmy siebie!

czytaj artykuł »

XII Dzień Papieski w Gimnazjum Nr 1

24-10-2012

18 października, w Gimnazjum nr 1 w Działdowie odbył się apel z okazji XII Dnia Papieskiego. Wybrani uczniowie klasy III a, b, i d zaprezentowali społeczności uczniowskiej i nauczycielom program słowno-muzyczny.

czytaj artykuł »

Pierwszoklasiści zostali pasowani

24-10-2012

W piątek 19 października w Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki w Lidzbarku miało miejsce wielkie wydarzenie dla uczniów klas pierwszych.

czytaj artykuł »

PPP OHP na Targach Pracy w Nidzicy

23-10-2012

W czwartek 11 października odbyły się Nidzickie Targi Pracy zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy. Z okazji do promocji swojej działalności oraz pozyskania dla niej nowych partnerów skorzystał Punkt Pośrednictwa Pracy w Działdowie, będący jednym z wystawców.

czytaj artykuł »

Mandaty pójdą na gmachy

22-10-2012

W Polsce znów zagrzmiało, tym razem o mandatach. Policja chce, by były wyższe niż do tej pory, kierowcy przeciwnie. I jedni i drudzy mają rację...

czytaj artykuł »

Przez Działdowo szybciej ze stolicy do Trójmiasta!

18-10-2012

Mniej niż trzy godziny – tyle potrwa podróż ze stolicy do trójmiasta przez Działdowo. To efekt modernizacji linii kolejowej.

czytaj artykuł »

Gimnazjaliści integrowali się w kajakach

16-10-2012

W ramach pożegnania wakacji i integracji międzyklasowej w Gimnazjum nr 1 w Działdowie pod koniec września odbył się spływ kajakowy rzeką Wel. W wyprawie uczestniczyło dwudziestu siedmiu gimnazjalistów pod opieką Grzegorz Mrowińskiego, Dariusza Piotrowicza, Marcina Krawczyka i ratownika WOPR ...

czytaj artykuł »

Nasi Muszkieterowie zebrali najwięcej krwi!

16-10-2012

Ponad 90 litrów krwi oddali mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego w ramach kampanii „Zbieramy Krew dla Polski”. Akcję honorowego krwiodawstwa zorganizowała, już po raz piąty, Grupa Muszkieterów, zrzeszająca właścicieli sklepów Intermarché i Bricomarché, oraz Polski Czerwony

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).