Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Umiński: „Wyrównajcie teren księżycowy”

07-05-2013

Radny Tadeusz Umiński zwrócił się do burmistrza z prośbą o wpłynięcie na dzierżawcę terenu parkingowego przy targowisku miejskim, by wyrównał – jak się wyraził – teren księżycowy.

czytaj artykuł »

Kto chce ławkę przy swojej posesji?

06-05-2013

Radny Jan Bedra ponowił zapytanie do burmistrza Bronisława Mazurkiewicza - czy jest możliwość postawienia ławek przy ul. Księżodworskiej.

czytaj artykuł »

Czy na miejscu bazaru powstanie Kaufland?

06-05-2013

Z takim pytaniem zwróciła się do burmistrza miasta Wanda Milewska. Radna otrzymała pisemną odpowiedź na swoją interpelację.

czytaj artykuł »

Termin składania deklaracji został wydłużony

30-04-2013

W związku z niewielką liczba złożonych deklaracji w sprawie gospodarowania odpadami Ekologiczny Związek Gmin Działdowszczyzna postanowił wydłużyć termin ich składania.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na uroczystości 3 maja

30-04-2013

Burmistrz Miasta Działdowo Bronisław Mazurkiewicz zaprasza na uroczystości związane z obchodami Święta Konstytucji 3 Maja. Odbędą się przy działdowskim ratuszu.

czytaj artykuł »

Działdowianin finalistą Konkursu Informatycznego

29-04-2013

Uczeń klasy Ib Gimnazjum numer 2 w Działdowie - Oskar Gawarzycki - został finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Uczniów Szkół Gimnazjalnych.

czytaj artykuł »

Od konfliktu do mediacji

29-04-2013

W Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie podejmowane są działania wzmacniające bezpieczeństwo psychiczne uczniów oraz propagujące zdrowy styl życia. Ich celem jest pomoc uczniom w rozwijaniu ważnych umiejętności społecznych, takich jak umiejętność budowania prawidłowych relacji, ...

czytaj artykuł »

Bezpieczna Majówka

26-04-2013

Przed nami długi majowy weekend. Tradycyjnie już, to okres wzmożonej pracy policjantów.

czytaj artykuł »

Głosuj na Bartka w Must Be The Music!

26-04-2013

Już w najbliższą niedzielę na Polsacie będziemy z Propabandą szaleć na scenie programu Must Be the Music. Start o 20:00!

czytaj artykuł »

Baza sportowa w powiecie ulegnie poprawie

24-04-2013

Podczas ostatniej sesji radni sejmiku województwa uchwalili program rozwoju bazy sportowej na 2013 rok. Dzięki środkom z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej 16 gmin i dwa powiaty z województwa warmińsko-mazurskiego otrzymają wsparcie na dokończenie lub rozpoczęcie nowych inwestycji w obiekty sportowe. ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).