Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zdrowe serce przyrody, zdrowe serce człowieka

10-04-2013

Gimnazjum Nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie każdego roku włącza się w obchody Światowego Dnia Zdrowia - globalnej kampanii, zachęcającej wszystkich do skoncentrowania się na jednym, w każdym roku innym problemie dotyczącym zdrowia, którego skutki odczuwalne są w skali całego świata. ...

czytaj artykuł »

Ruch to zdrowie

09-04-2013

Czas na wiosenną aktywności fizyczną! Nad idealną sylwetką trzeba będzie trochę popracować. To już ostatni dzwonek.

czytaj artykuł »

Wielkanoc w szkole w Wysokiej

09-04-2013

W szybkim tempie życia, wiecznym pośpiechu coraz częściej odchodzimy od tradycji przypisanym poszczególnym świętom. W Szkole Filialnej w Wysokiej postanowiliśmy dokładnie tradycje Świąt Wielkanocnych omówić i realnie je zrealizować.

czytaj artykuł »

Targi Edukacji i Pracy

09-04-2013

Młodzieżowe Centrum Kariery oraz Punkt Pośrednictwa Pracy Ochotniczych Hufców Pracy w Działdowie zaprasza młodzież uczącą się i poszukującą pracy do wzięcia udziału w Targach Edukacji i Pracy pod hasłem: “Praca i Kariera z OHP”.

czytaj artykuł »

Poznaj kandydatki na Miss Ziemi Nidzickiej

09-04-2013

27 kwietna w kinie Wenus po raz pierwszy w Nidzicy odbędą się wybory Miss Ziemi Nidzickiej.

czytaj artykuł »

Mława: Wykonawca wiaduktu wyrzucony

08-04-2013

Miał być gotowy do końca czerwca 2013 roku. Do tego czasu zostały trzy miesiące, a wykonano tylko 25 procent robót. Od roku praktycznie nie widać było znaczącego postępu prac.

czytaj artykuł »

Szafo wróć!

07-04-2013

Zawsze gdy wejdę do jakiegokolwiek lokalu gastronomicznego (nieważne, czy będzie to pizzeria, restauracja, pub czy inne miejsce z podajnikiem jedzenia) odczuwam tęsknotę.

czytaj artykuł »

Archeologia zbrodni - wykład profesora Koli

07-04-2013

W czwartek, 4 kwietnia o godz. 17.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta działdowianie mogli posłuchać wykładu profesora Andrzeja Koli. Temat spotkania „Archeologia zbrodni. Polskie ofiary na cmentarzyskach NKWD w Charkowie (Piatichatki) i Kijowie (Bykownia) w świetle archeologii” przyciągnął ...

czytaj artykuł »

Wykonawca wycofał się z budowy aquaparku

04-04-2013

Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane „ROMBUD” Sp. z o.o. z Olsztyna zrezygnowało z budowy aquaparku w Działdowie. Firma ta wygrała przetarg, jednak odmówiła podpisania umowy.

czytaj artykuł »

II edycja konkursu „PASJA PRACY”

04-04-2013

Ósmego marca rozpoczął się konkurs „Pasja pracy” organizowany wśród uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu działdowskiego. Potrwa do 30 kwietnia.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).