Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Pomóż Szkole w Ruszkowie wygrać boisko sportowe!

24-05-2013

Szkoła Podstawowa w Ruszkowie zwraca się z gorącą prośbą o pomoc w zdobyciu boiska sportowego dla Szkoły Podstawowej w Ruszkowie. Bierze ona udział w konkursie organizowanym przez fabrykę farb i lakierów „Śnieżka",w którym można wygrać wielofunkcyjne boisko sportowe.

czytaj artykuł »

Milion Drzew dla Warmii i Mazur

24-05-2013

W drodze po „Zieloną Flagę" uczniowie z Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka w Księżym Dworze zbierali elektroodpady w ramach wiosennego działania na rzecz Warmii i Mazur, które przebiegało w tym roku pod hasłem „Milion drzew dla Warmii i Mazur.

czytaj artykuł »

Mława: odkryto studnię z końca XVIII wieku

24-05-2013

Jak informuje ratusz, w północno-zachodnim narożniku Starego Rynku ekipa Mławskiego Przedsiębiorstwa Drogowo-Mostowego odkryła studnię.

czytaj artykuł »

Mława: Ratusz musiał zwrócić 600 tysięcy zł?

24-05-2013

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych po przeprowadzonej kontroli, nakazała Urzędowi Miasta Mława zwrócić 622 tys. zł dotacji, przeznaczonej na budowę Alei Marszałkowskiej.

czytaj artykuł »

Pasja Pracy - konkurs rozstrzygnięty

22-05-2013

W środę, 15 maja w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Działdowie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Pasja pracy”. Konkurs dotyczył tematyki doradztwa zawodowego i zorganizowany został przez Zespół Szkół nr 1 w Działdowie oraz Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie we współpracy ...

czytaj artykuł »

Nietypowe zajęcia pozalekcyjne

22-05-2013

W działdowskiej „Dwójce” już od wielu lat przykłada się ogromną wagę do kształcenia kluczowych umiejętności i rozwijania uzdolnień uczniów, czego wynikiem jest najwyższy w powiecie wynik egzaminu gimnazjalnego i liczne sukcesy w konkursach na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.

czytaj artykuł »

Umowa na nowy pociąg podpisana

22-05-2013

Blisko 13 mln złotych wyda samorząd województwa na zakup nowego pociągu dla regionalnych kolei. Dostawcą pojazdu będzie nowosądecka firma Newag. Dziś umowę w tej sprawie podpisał marszałek województwa Jacek Protas oraz zarząd firmy.

czytaj artykuł »

Czy Pendolino zatrzyma się w Działdowie?

22-05-2013

Czy batalia o ekspresy jest już zakończona, czy mamy dalej zbierać podpisy - zapytała burmistrza radna Renata Waszczak.

czytaj artykuł »

Mława: Odnaleziono zaginionego maturzystę

21-05-2013

Mławska policja zakończyła poszukiwania Mateusza Rybickiego. Chłopak zaginął ponad miesiąc temu. Policjanci odnaleźli go w miniony weekend na terenie województwa pomorskiego.

czytaj artykuł »

Minister Rolnictwa gościł w Działdowie

20-05-2013

Kazimierz Plocke odpowiadał na pytania rolników i samorządowców z terenu powiatu działdowskiego. Zarówno na te łatwe jak i te trudniejsze.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).