Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zapraszamy na uroczystości 3 maja

30-04-2013

Burmistrz Miasta Działdowo Bronisław Mazurkiewicz zaprasza na uroczystości związane z obchodami Święta Konstytucji 3 Maja. Odbędą się przy działdowskim ratuszu.

czytaj artykuł »

Działdowianin finalistą Konkursu Informatycznego

29-04-2013

Uczeń klasy Ib Gimnazjum numer 2 w Działdowie - Oskar Gawarzycki - został finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Uczniów Szkół Gimnazjalnych.

czytaj artykuł »

Od konfliktu do mediacji

29-04-2013

W Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie podejmowane są działania wzmacniające bezpieczeństwo psychiczne uczniów oraz propagujące zdrowy styl życia. Ich celem jest pomoc uczniom w rozwijaniu ważnych umiejętności społecznych, takich jak umiejętność budowania prawidłowych relacji, ...

czytaj artykuł »

Bezpieczna Majówka

26-04-2013

Przed nami długi majowy weekend. Tradycyjnie już, to okres wzmożonej pracy policjantów.

czytaj artykuł »

Głosuj na Bartka w Must Be The Music!

26-04-2013

Już w najbliższą niedzielę na Polsacie będziemy z Propabandą szaleć na scenie programu Must Be the Music. Start o 20:00!

czytaj artykuł »

Baza sportowa w powiecie ulegnie poprawie

24-04-2013

Podczas ostatniej sesji radni sejmiku województwa uchwalili program rozwoju bazy sportowej na 2013 rok. Dzięki środkom z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej 16 gmin i dwa powiaty z województwa warmińsko-mazurskiego otrzymają wsparcie na dokończenie lub rozpoczęcie nowych inwestycji w obiekty sportowe. ...

czytaj artykuł »

Zakładaj słuchawki

24-04-2013

To dla niektórych może okazać się dziwne, ale nie wszyscy lubią słuchać "cudzych telefonów". Szczególnie tych bardzo głośnych.

czytaj artykuł »

Czy Działdowo jest najmilszym miastem ?

24-04-2013

Pod hasłem „Milka. Moje miasto się przytula” 22 kwietnia br. wystartowała ogólnopolska akcja, w której Polacy wybiorą najmilsze miasto w Polsce. Wyróżnienie będzie szczególne, ponieważ o wygranej zdecyduje postawa samych mieszkańców miast, a nie instytucje czy eksperci.

czytaj artykuł »

Targi Edukacji 2013 inne niż dotychczas

22-04-2013

Do corocznych targów pracy i edukacji zdążyliśmy się już przyzwyczaić. W tym roku jednak odbywały się w nieco innej niż do tej pory formie.

czytaj artykuł »

Włamywacze zatrzymani na gorącym uczynku

22-04-2013

W ręce policjantów wpadło dwóch włamywaczy, którzy z budynków po byłej piekarni w Działdowie przy ul. Kochanowskiego próbowali ukraść stalową rurę. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).