Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Co dalej z „terenem księżycowym”?

12-06-2013

V-ce przewodniczący Rady Miasta Tadeusz Umiński otrzymał odpowiedź na prośbę wyrównania terenu obok targowiska. Odpowiedź nie była satysfakcjonująca.

czytaj artykuł »

6800 nauczycieli straci w tym roku pracę!

12-06-2013

Taką rewelacją podzielił się z nami Wiceminister Edukacji Narodowej Maciej Jakubowski. „Nie jest tak źle, rok temu było ponad 7000!” – dodał.

czytaj artykuł »

Wiceminister o obowiązku przedszkolnym

11-06-2013

Podsekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej Maciej Jakubowski goszcząc w piątek w Działdowie wyjaśniał szczegóły odnośnie planowanej przez rząd trzyletniej edukacji przedszkolnej i rozpoczęcia nauki szkolnej w wieku sześciu lat.

czytaj artykuł »

Powódź w Mławie: basen mógł ich uchronić?

11-06-2013

Niszczał przez dugi czas, kilka lat temu został zasypany. Według niektórych mieszkańców ul. Dudzińskiego i dwóch byłych radnych, gdyby dziś istniał, posłużyłby jako zbiornik retencyjny i rzeka Seracz w czasie ulewy nie wylałaby tak bardzo.

czytaj artykuł »

II Moto Show Działdowo 2013

11-06-2013

W sobotę 8 czerwca na działdowskim targowisku odbył się II Zlot Motocyklowy - Moto Show Działdowo 2013

czytaj artykuł »

Po raz siedemnasty wstąpiliśmy po zdrowie

10-06-2013

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych działdowskich festynów za nami. Wstąpiliśmy po zdrowie siedemnasty rok z rzędu.

czytaj artykuł »

Dostawca ocenił swój własny gaz

07-06-2013

Radna Konarzewska kontynuuje temat wartości opałowej dostarczanego do Działdowa gazu. Dostawca odpowiada: spełniamy polskie normy.

czytaj artykuł »

Absolutorium dla burmistrza: 5 wstrzymujących

06-06-2013

Sesja Rady Miasta z 6 czerwca przyniosła kolejne absolutorium – tym razem dla burmistrza. Pięcioro radnych wstrzymało się od głosu. Burmistrz wydaję się w ogóle tym nie zrażać.

czytaj artykuł »

Przedszkolaki znają się na ziemi działdowskiej

06-06-2013

We wtorek 4 czerwca w Przedszkolu Miejskim Nr 4 w Działdowie odbył się „Turniej wiedzy o ziemi działdowskiej”. Turniej ten zorganizowany został pod patronatem Burmistrza Miasta Działdowo Bronisława Mazurkiewicza.

czytaj artykuł »

Weź udział w XII Rajdzie Rowerowym

06-06-2013

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie organizuje XII Rajd Rowerowy na trasie: Działdowo, Komorniki, Klęczkowo, Kozłowo, Sarnowo, Komorniki, Działdowo (stadion). Łącznie około 31 km.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).