Dziś jest Wtorek, 22 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Czarek, Maria
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

I ty możesz uratować życie ludzkie

25-11-2012

W czwartek 22 listopada Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Działdowie działający przy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu zorganizował spotkanie pod hasłem „I Ty możesz zostać ratownikiem-pierwsza pomoc przedmedyczna”, w ramach realizowanego programu ”Wolontariat w OHP”.

czytaj artykuł »

Michał Boni Osobowością Powiatu Działdowskiego

25-11-2012

Michał Boni, Minister Administracji i Cyfryzacji jako pierwszy w historii został uhonorowany tytułem Osobowości Powiatu Działdowskiego.

czytaj artykuł »

Dni Honorowych Dawców Krwi PCK 2012

25-11-2012

Mówią, że jedynym, czym się można zarazić jest chęć pomagania innym, niesienia światła nadziei i życia... Sprawdzian, któremu niektórzy z nich się poddali, stał się ich powołaniem.

czytaj artykuł »

Jak zainteresować młode pokolenie nauką?

22-11-2012

Jak ciężko zainteresować młode pokolenie nauką, wie każdy nauczyciel. Dla młodych ludzi liczą się teraz filmy z wampirami w roli głównej, dobra gra oraz facebook. Ale przecież to wszystko jakoś powstało i nie było by tego gdyby nie różne dziedziny naukowe.

czytaj artykuł »

Rzuć palenie razem z nami

21-11-2012

"Rzuć palenie" czy "Proszę nie pal przy mnie" to tylko niektóre z haseł, które można było usłyszeć w czwartek 15 listopada podczas przemarszu w ramach corocznej akcji zorganizowanej przez działdowski Sanepid.

czytaj artykuł »

Wystartował konkurs ,,Lidera w EGO”

21-11-2012

Do końca listopada potrwa nabór w ramach konkursu prowadzonego przez Lokalną Grupę Działania „Lider w EGO”. Dzięki blisko 1,4 mln złotych z unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich dofinansowane zostaną zarówno małe projekty inwestycyjne, jak też działania pobudzające przedsiębiorczość ...

czytaj artykuł »

Pani Zofia Krysiak obchodziła 100 urodziny

21-11-2012

W poniedziałek 12 listopada mieszkanka Działdowa Zofia Krysiak obchodziła swój piękny jubileusz.

czytaj artykuł »

Inżynier kontraktu na aquapark wybrany

19-11-2012

W czwartek 8 listopada Burmistrz Miasta Działdowo podpisał umowę z inżynierem kontraktu, który będzie sprawował nadzór nad budową Wodnego Centrum Rekreacji w mieście.

czytaj artykuł »

Zabytkowe ogrodzenie zostało odnowione

19-11-2012

Na przełomie października i listopada zabytkowe ogrodzenie przy ul. Władysława Jagiełły 36 wykonane w 1928 roku przez Hansa Gerlacha - Mistrza Cechu Ślusarsko - Kowalskiego zostało odnowione i nabrało dawnego blasku.

czytaj artykuł »

Tadeusz Modzelewski wyróżniony

19-11-2012

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Działdowie został wyróżniony za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy społecznej.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).