Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Mława: Ratusz myśli o zbiornikach retencyjnych

18-07-2013

Nawałnica z 6 czerwca br. pokazała, jak miasto jest nieprzygotowane na tego typu zdarzenia. Właśnie trwa budowa przepustu przy. ul Targowej. Ma on trzy razy większą średnicę od tego poprzedniego, ale jak mówią mieszkańcy, to kropla w morzu potrzeb.

czytaj artykuł »

Czy oni byli pijani? Tak się w Mławie maluje pasy

18-07-2013

Sprzyjająca pogoda pozwoliła rozpocząć odnawianie w centrum miasta białych znaków poziomych dróg. Jak poinformowała Teresa Smolińska z wydziału organizacyjnego ratusza, prace wykonuje Miejskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Sp. z .o.o. w Mławie. Koszty wykonania tych prac jeszcze nie są ...

czytaj artykuł »

Monster Show dosłownie wgniatał w asfalt

17-07-2013

Pokazy kaskaderskie, drifty, palenie gumy i jazda synchroniczna. A na koniec kasacja samochodów za pomocą potężnych Monster Trucków.

czytaj artykuł »

Nidzica: Komisarz wyznaczył datę referendum

15-07-2013

W dniu 12 lipca Komisarz Wyborczy w Olsztynie ogłosił datę referendum w Nidzicy w sprawie odwołania Burmistrza oraz Rady Miejskiej. Referendum odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia br.

czytaj artykuł »

'Jedynka' jedną z najlepszych w województwie

15-07-2013

W czerwcu, tuż przed końcem roku, w Kuratorium Oświaty w Olsztynie odbyła się gala najlepszych intelektów szkół podstawowych i szkół gimnazjalnych z województwa warmińsko-mazurskiego z ostatnich trzech ostatnich lat.

czytaj artykuł »

Burmistrz odpowiada na zarzuty „Polityki”

14-07-2013

Działdowianie o Aquaparku marzyli od lat. Wkrótce to marzenie się spełni. Malkontentów nie brakuje, również wśród ogólnopolskich mediów.

czytaj artykuł »

Rycerze, konkursy, muzyka, czyli Dni Nidzicy

12-07-2013

Tegoroczne obchody Dni Nidzicy przeszły do historii. Nie zabrakło miłej zabawy w zacnym gronie. Rycerze, konkursy, muzyka i wiele innych atrakcji czekały na osoby, które odwiedziły nasze miasto w miniony weekend.

czytaj artykuł »

„Wolność od strachu” doradzi i pomoże

11-07-2013

W maju br. powstało stowarzyszenie „Wolność od strachu”. Impulsem do jego powstania były narastająca przemoc oraz troska o ludzi krzywdzonych.

czytaj artykuł »

Wodociąg w Grzybinach już na wykończeniu

11-07-2013

Mieszkańcy Grzybin w Gminie Działdowo już wkrótce będą mogli cieszyć się wodą o wysokim standardzie jakości. Wszystko to za sprawą nowo wybudowanego wodociągu.

czytaj artykuł »

Wspólnie posadzili 3936 drzew i krzewów

11-07-2013

W siedzibie Ekologicznego Związku Gmin Działdowszczyzna miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu „Milion drzew dla Warmii i Mazur”. Udział w nim wzięły te szkoły i przedszkola powiatu działdowskiego, którym na sercu leży dbałość o ochronę rodzimego środowiska.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).