Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

II Moto Show Działdowo 2013

11-06-2013

W sobotę 8 czerwca na działdowskim targowisku odbył się II Zlot Motocyklowy - Moto Show Działdowo 2013

czytaj artykuł »

Po raz siedemnasty wstąpiliśmy po zdrowie

10-06-2013

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych działdowskich festynów za nami. Wstąpiliśmy po zdrowie siedemnasty rok z rzędu.

czytaj artykuł »

Dostawca ocenił swój własny gaz

07-06-2013

Radna Konarzewska kontynuuje temat wartości opałowej dostarczanego do Działdowa gazu. Dostawca odpowiada: spełniamy polskie normy.

czytaj artykuł »

Absolutorium dla burmistrza: 5 wstrzymujących

06-06-2013

Sesja Rady Miasta z 6 czerwca przyniosła kolejne absolutorium – tym razem dla burmistrza. Pięcioro radnych wstrzymało się od głosu. Burmistrz wydaję się w ogóle tym nie zrażać.

czytaj artykuł »

Przedszkolaki znają się na ziemi działdowskiej

06-06-2013

We wtorek 4 czerwca w Przedszkolu Miejskim Nr 4 w Działdowie odbył się „Turniej wiedzy o ziemi działdowskiej”. Turniej ten zorganizowany został pod patronatem Burmistrza Miasta Działdowo Bronisława Mazurkiewicza.

czytaj artykuł »

Weź udział w XII Rajdzie Rowerowym

06-06-2013

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie organizuje XII Rajd Rowerowy na trasie: Działdowo, Komorniki, Klęczkowo, Kozłowo, Sarnowo, Komorniki, Działdowo (stadion). Łącznie około 31 km.

czytaj artykuł »

Podziwialiśmy teleskop Schmidta-Cassegraina

06-06-2013

W środę 22 maja Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie podsumowało kolejny rok działalności Akademii Uczniowskiej w szkole. Tym razem 91 uczniów klas trzecich wzięło udział w wycieczce do obserwatorium astronomicznego w Piwnicach. Młodzież przy okazji zwiedziła Toruń ...

czytaj artykuł »

Dzień Matki w Wysokiej

05-06-2013

Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych świąt mimo, że nie jest zapisane w kalendarzu czerwonym kolorem. Bo i po co ten czerwony kolor?! Tyle miłości, tyle ciepła z małych dziecięcych serduszek rozświetli każdy dzień, a Dzień Matki w szczególności.

czytaj artykuł »

Dni otwarte PUP: Wejdź, posłuchaj, skorzystaj…

05-06-2013

Powiatowy Urząd Pracy po raz kolejny wychodzi naprzeciw potrzebom osób bezrobotnych. „Wejdź, posłuchaj, skorzystaj…” - to hasło dni otwartych, które począwszy od 13 czerwca organizowane będą cyklicznie.

czytaj artykuł »

Wiceminister Edukacji odwiedzi Działdowo

05-06-2013

Po ostatniej wizycie w Działdowie wiceministra rolnictwa czas na przedstawiciela Ministerstwa Edukacji Narodowej. Podsekretarz Stanu Maciej Jakubowski planuje wizytę w naszym mieście już w najbliższy piątek.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).