Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Piknik i ognisko w rodzinnym gronie

25-06-2013

W upalne popołudnie, 20 czerwca przedszkolaki z Przedszkola „uMisia” wraz z rodzicami udali się do Malinowa, by tam wspólnie przy ognisku wziąć udział w konkurencjach sportowych i spędzić czas w gronie rodzinnym.

czytaj artykuł »

UTW zakończył rok

25-06-2013

Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Działdowie podsumował w czwartek, 20 czerwca rok akademicki 2012/2013. Były kwiaty, wyróżnienia i słowa uznania dla studentów, wykładowców i osób wspierających działania UTW.

czytaj artykuł »

II Konkurs „Pasja pracy” rozstrzygnięty!

25-06-2013

W Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie nastąpiło uroczyste wręczenie nagród dla laureatów w konkursie „Pasja pracy” zorganizowanym przez Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie oraz Zespół Szkół nr 1 w Działdowie przy współpracy Klubu Integracji Społecznej w Gminnym Ośrodku ...

czytaj artykuł »

Odśnieżanie w zimie było ”iluzoryczne”

24-06-2013

Do takiego wniosku doszedł przew. Osiedla nr 3 Wojciech Zieliński w odpowiedzi na raport Komisji Rewizyjnej, który nie stwierdzał uchybień.

czytaj artykuł »

Obejrzyj inscenizację bitwy w Mławie

24-06-2013

Dziesiątki rekonstruktorów, setki widzów, pojazdy z epoki i strzelanina na ulicy - tak w skrócie można opisać inscenizację, która odbyła się w minioną niedzielę w centrum miasta.

czytaj artykuł »

Wakacje rozpoczęli biwakiem

24-06-2013

W dniach 13 – 15 czerwca uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych z Iłowa-Osady wraz z opiekunami, udali się na biwak do Ośrodka Wczasowego „Perła” w Rynku. Pełni pozytywnego nastawienia i z torbami wypchanymi jedzeniem wyruszyli do ośrodka nad Jeziorem Kiełpińskim. Tam przez trzy dni delektowali ...

czytaj artykuł »

Działdowscy licealiści w Sejmie

23-06-2013

Wyjazd do Sejmu był dla nich nową, ale bardzo miłą sytuacją. Do Warszawy wyruszyli w piątek 31 maja. Najpierw każdy z młodych uczestników brał udział w jednym z tematycznych seminariów.

czytaj artykuł »

Jednogłośne absolutorium dla wójta Cieślińskiego

23-06-2013

Regionalna Izba Obrachunkowa pozytywnie zaopiniowała wykonanie budżetu Gminy Działdowo za 2012 roku. Podobnego zdania byli radni jednogłośnie udzielając absolutorium wójtowi Pawłowi Cieślińskiemu:

czytaj artykuł »

Z Muszkieterami zbieraliśmy krew

23-06-2013

W sobotę 22 czerwca odbyła się piąta z rzędu akcja poboru krwi dla Polski organizowana przez Muszkieterów wspólnie z działdowskim PCK:

czytaj artykuł »

Powiat Działdowski ma już 15 lat!

21-06-2013

Z okazji 15-lecia Powiatu Działdowskiego w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyła się uroczysta sesja Rady Powiatu. Oprócz radnych wzięli w niej udział m. in.: senator RP Stanisław Gorczyca, radna Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego Teresa Nowakowska, wójtowie, burmistrzowie ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).