Dziś jest Wtorek, 17 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Marita
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Włamywacze zatrzymani na gorącym uczynku

22-04-2013

W ręce policjantów wpadło dwóch włamywaczy, którzy z budynków po byłej piekarni w Działdowie przy ul. Kochanowskiego próbowali ukraść stalową rurę. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem.

czytaj artykuł »

Mamy Porozumienie Organizacji Pozarządowych

21-04-2013

W środę 17 kwietnia w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Działdowie odbyła się Konferencja Organizacji Pozarządowych Powiatu Działdowskiego.

czytaj artykuł »

Zakładasz działalność? Dostaniesz pieniądze!

21-04-2013

Marzysz o własnej działalności gospodarczej? Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie dofinansuje jej założenie kwotą 20 tysięcy złotych!

czytaj artykuł »

Handel rzeczami używanymi

21-04-2013

Przepełnione piwnice czy zagracone poddasza przechodzą do przeszłości. Aż 78 proc. Polaków pozbywa się nieużywanych przez siebie przedmiotów.

czytaj artykuł »

Otrzymali medale, bo przeżyli ze sobą 50 lat

21-04-2013

We wtorek 16 kwietnia odbyła się podniosła uroczystość jubileuszowa z okazji wręczenia medali "Za długoletnie pożycie małżeńskie".

czytaj artykuł »

Nie będzie referendum ws. odwołania burmistrza

19-04-2013

W dniu 19 kwietnia 2013 r. Komisarz Wyborczy w Olsztynie odrzucił wniosek o przeprowadzenie referendum gminnego w sprawie odwołania Burmistrza Nidzicy i Rady Miejskiej w Nidzicy.

czytaj artykuł »

Już wkrótce otwarcie nowej galerii handlowej

19-04-2013

Wmurowano kamień węgielny pod budowę Galerii Warmińskiej. Obiekt handlowo – rozrywkowy powstanie za kilkanaście miesięcy w Olsztynie.

czytaj artykuł »

Obchody Światowego Dnia Wody

17-04-2013

W piątek 22 marca licealiści z LO przy ul. Grunwaldzkiej obchodzili Dzień Wody, który przypada na 22 marca, Dzień Słońca, który obchodzimy 18 marca i Dzień Meteorologii, obchodzony 23 marca.

czytaj artykuł »

Rzeki Wkrę i Wel połączmy kanałem!

16-04-2013

Przewodniczący Rady Miasta Działdowo Sławomir Hoffer przedstawił radnym wszystkich gmin powiatu działdowskiego ciekawy projekt mający na celu zwiększenie atrakcyjności turystycznej naszego regionu.

czytaj artykuł »

Podpisano umowę na budowę aquaparku

16-04-2013

W poniedziałek 15 kwietnia w Urzędzie Miasta w Działdowie została podpisana umowa na budowę Wodnego Centrum Rekreacji.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).