Dziś jest Wtorek, 17 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Marita
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Ukradł rower, zatrzymali go w niecałe 2 godziny

30-05-2017

Sprzed jednego ze sklepów na terenie Działdowa 2 młodych mężczyzn miało zabrać rower. Całą sytuację zauważył pracownik sklepu i powiadomił policję. Po zapoznaniu się z opisem wyglądu podejrzanych i przeprowadzonym rozeznaniu terenu, policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży i odzyskali ...

czytaj artykuł »

Nie wyjeżdżaj za linię - daj przykład innym [FILM]

30-05-2017

To tytuł nowego spotu profilaktycznego warmińsko – mazurskiej policji. Funkcjonariusze zwracają uwagę na to, że obok przepisów ruchu drogowego nie mniej ważna jest kultura i empatia wobec innych.

czytaj artykuł »

Pierwszy Lidzbarski Maraton MTB za nami [FILM]

29-05-2017

Do sportowych imprez promujących Miasto i Gminę Lidzbark dołączyła kolejna: w ubiegłą niedzielę odbył się Pierwszy Lidzbarski Maraton MTB.

czytaj artykuł »

Kombet poszukuje specjalisty ds. kadr

29-05-2017

Kombet Działdowo Sp. Z O.O. poszukuje specjalisty ds. kadr i obsługi sekretariatu opis stanowiska:

czytaj artykuł »

Dzielnicowy odkrył znaczną ilość narkotyków

28-05-2017

Dzielnicowy z Lidzbarka Welskiego podczas legitymowania mężczyzny, który zaparkował auto na leśnej drodze, zauważył na siedzeniu pasażera foliową torbę. Jak się okazało, było w niej 240 gramów marihuany, blisko 75 gramów amfetaminy oraz 300 tabletek ekstazy. Zatrzymanemu 43-latkowi grozi ...

czytaj artykuł »

Piraci z Penzance - Operetka w MDK

28-05-2017

Państwowa Szkoła Muzyczna w Mławie oraz MDK w Działdowie zapraszają na operetkę „Piraci z Penzance albo niewolnik obowiązku” A. Sullivana.

czytaj artykuł »

Niezapomniany koncert Janusza Iwańskiego [FILM]

28-05-2017

W sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury Lidzbarku odbył się koncert gwiazdy polskiego rocka Janusza "Yaniny" Iwańskiego. Autor wielu przebojów i współzałożyciel wielu zespołów wystąpił w Lidzbarku z muzykami swojego najnowszego projektu.

czytaj artykuł »

Nowe lądowisko przy szpitalu oddane do użytku

25-05-2017

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Działdowie wybudował nowe lądowisko dla śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Inwestycja została dofinansowana z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. W dniu 10 maja dokonano odbioru ...

czytaj artykuł »

Przedszkole nr 5 z cennym certyfikatem

25-05-2017

Przedszkole Miejskie nr 5 w okresie od 28 października 2016 r. do 28 kwietnia 2017 r. brało udział w ogólnopolskim konkursie „Zaczytane przedszkole” zorganizowanym przez Studium Prawa Europejskiego. Przedszkola, które wykonały zadania przewidziane regulaminem konkursu, otrzymały certyfikaty ...

czytaj artykuł »

Debata „Rozwijamy skrzydła Polski lokalnej”

25-05-2017

To, co nas - Polaków - łączy, jest większe od tego, co nas dzieli - z takiego założenia wychodzą organizatorzy debat lokalnych, które w tygodniu 15-21 maja odbywają się w ponad 50 miejscowościach w całej Polsce. Jedną z debat zorganizowała Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).