Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Tannenberg - widowisko historyczne [film]

02-08-2017

Z inicjatywy Urzędu Miasta i Muzeum w Działdowie, w ubiegłą sobotę byliśmy świadkami niezwykłego widowiska - inscenizacji Bitwy pod Tannenbergiem.

czytaj artykuł »

Jaki był ostatni rok pracy burmistrza [FILM]?

27-07-2017

Udzielenie absolutorium dla Grzegorza Mrowińskiego to okazja do wystawienia oceny. Padły słowa krytyki, nie zabrakło też głosów poparcia.

czytaj artykuł »

„Panie radny, czy pan jest ochrzczony?” [FILM]

27-07-2017

Oto jedno z trzech pytań radnej Elżbiety Konarzewskiej, które padły podczas sesji Rady Miasta Działdowo do jednego z radnych. O co chodziło?

czytaj artykuł »

Dzieci z Działdowa spędzą „Wakacje z Muszkieterami”

26-07-2017

Sześcioro dzieci z Działdowa spędzi bezpłatne wakacje w górach dzięki II edycji „Wakacji z Muszkieterami”. Łącznie w ramach akcji wyjedzie blisko 1000 dzieci z całej Polski. W naszej miejscowości letnie kolonie finansuje właściciel sklepu Intermarchè i Bricomarchè, zaangażowany w charytatywną ...

czytaj artykuł »

Dofinansujemy wymianę pieca nawet w 50% [FILM]

25-07-2017

Gmina Lidzbark będzie dofinansowywać wymianę zanieczyszczających środowisko nieekologicznych pieców na ich bardziej nowoczesne odpowiedniki. Na ten cel będzie można uzyskać nawet do 50 procent dofinansowania. O tym kto i jak może to zrobić mogliśmy się dowiedzieć w trakcie jednego z wielu ...

czytaj artykuł »

Przychodnia w Lidzbarku po kolejnym remoncie [FILM]

24-07-2017

Kolejny etap prac w przychodni zdrowia przy ulicy Brzozowej w Lidzbarku mamy już za sobą. Remont tym razem obejmował cały hol na piętrze budynku oraz klatkę schodową a w tym: malowanie ścian, wymianę drzwi gabinetów, podłogi oraz grzejników.

czytaj artykuł »

OSP Płośnica najlepsza w gminie [FILM]

23-07-2017

Na boisku sportowym w Gródkach odbyły się zawody sportowo- pożarnicze, w których udział wzięły jednostki OSP z ośmiu sołectw Gminy Płośnica.

czytaj artykuł »

Było ich trzech i każdy posiadał narkotyki

21-07-2017

Trzej mężczyźni zostali zatrzymani przez policyjny patrol na terenie miasta Działdowo z narkotykami. Za posiadanie środków odurzających grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Trzy kolizje w powiecie w ciągu jednego dnia

21-07-2017

W środę 19 lipca br. doszło do trzech kolizji na drogach powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

Dwie osoby ranne po uderzeniu w drzewo

20-07-2017

Samochód na drzewie i dwie osoby uwięzione w aucie, to widok który zastali policjanci interweniujący w związku ze zgłoszeniem o zdarzeniu drogowym na jednej z dróg w gminie Działdowo. Kierujący golfem będąc wyprzedzanym przez inny samochód chciał wyprzedzić jadącego przed nim fiata. Gdy ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).