Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Złote Gody par małżeńskich z Gminy Płośnica

09-10-2017

W czwartek 5 października w Urzędzie Gminy w Płośnicy odbyła się uroczystość z okazji 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego par z terenu gminy.

czytaj artykuł »

Kuźnia na wesoło! – zdecyduj, że pomagasz

09-10-2017

Do tegorocznej, III już edycji akcji Fundacji Tesco „Decydujesz, Pomagamy” zakwalifikowano na naszym terenie dwa projekty, w tym oznaczony na niebiesko projekt Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa p.t. „Kuźnia na wesoło”.

czytaj artykuł »

Samorządy mają głos! – wybory w SP nr 2

09-10-2017

Szkoła Podstawowa nr 2 w Działdowie corocznie bierze udział w realizacji ogólnopolskiej akcji „Samorządy mają głos!”. W tym roku szkolnym wybory do władz samorządu uczniowskiego odbyły się dnia 29 września 2017r.

czytaj artykuł »

Emilia Sukertowa w grze miejskiej [FILM]

08-10-2017

Uczniowie ZS w Malinowie wzięli udział w grze, poświęconej ich patronce. To część projektu pt. „Emilia Sukertowa-Biedrawina znana i nieznana”.

czytaj artykuł »

Zobacz, która szkoła jest najlepsza w sporcie [FILM]

06-10-2017

Zarząd Powiatu Działdowskiego podsumował Współzawodnictwo Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych za miniony rok. Rywalizacja była zacięta.

czytaj artykuł »

Tak obchodzimy 130. rocznicę urodzin patronki [FILM]

06-10-2017

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie odbył się wernisaż wystawy poświęconej życiu i działalności Emilii Sukertowej-Biedrawiny.

czytaj artykuł »

Przedszkolaki w gospodarstwie rybackim

06-10-2017

W poniedziałek 2 października 2017r. w ramach realizacji projektu badawczego- RYBA, dzieci z grupy III Biedronki i IV Jeżyki, wychowankowie Przedszkola Miejskiego nr 4 w Działdowie wraz z nauczycielkami wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa rybackiego AGRO-RYB, Barbary i Jana Ossowskich w miejscowości ...

czytaj artykuł »

Uczniowie „Trójki” idą śladami patrona

06-10-2017

W dniu 30 września 2017 roku reprezentacja uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im Br. Malinowskiego w Działdowie uczestniczyła w XXXVI Międzynarodowych Biegach w Grudziądzu ku pamięci mistrza olimpijskiego i Patrona szkoły.

czytaj artykuł »

Pasowanie na Czytelnika w SP 3 w Działdowie

06-10-2017

W dniu 29.09.2017 r. uczniów klas drugich powitała Królowa Książka. Władczyni zaprosiła dzieci na spotkanie z panią Renatą Buczyńską oraz panią Beatą Gołębiewską. Na zakończenie uczniowie klas drugich złożyli przyrzeczenie, że będą czytać i szanować książki.

czytaj artykuł »

Głosuj na projekt Aktywne Kurki

06-10-2017

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa jaką ludzkość wymyśliła" - powiedziała Wisława Szymborska. Niestety zanika zwyczaj wspólnych spotkań i dyskusji o dobrej książce czy filmie. Chcemy stworzyć miejsce gdzie każdy dorosły i dziecko, będzie mógł przyjść i spokojnie i wygodnie ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).