Dziś jest Wtorek, 12 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksander, Dagmara, Joanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Nidzica: Fantastyczny festyn

20-06-2013

8 czerwca na boisku miejskim odbył się festyn sportowo-rekreacyjny, którego organizatorem był MKS Start Nidzica oraz ZOOiS.

czytaj artykuł »

Nidzica: Stadion imienia ks. Gamańskiego otwarty

20-06-2013

14 czerwca na stadionie miejskim w Nidzicy odbył się turniej piłki nożnej o puchar ks. Ryszarda Gamańskiego oraz nadanie imienia patrona imprezy stadionowi miejskiemu w Nidzicy.

czytaj artykuł »

W niedzielę w Mławie: rekonstrukcja bitwy

20-06-2013

23 czerwca o godz. 13 w centrum miasta Instytut Pamięci Narodowej organizuje w Mławie inscenizację historyczną pod nazwą „Wyklęci niezapomniani”.

czytaj artykuł »

Klasy zawodowe zakończyły rok szkolny

18-06-2013

Rok szkolny już się zakończył – tym razem dla klas zawodowych. Trzyletnia edukacja mechaników samochodowych, fryzjerów i piekarzy dobiegła końca.

czytaj artykuł »

Powiatowe obchody Dnia Strażaka w Kozłowie

18-06-2013

W niedzielę 9 czerwca strażacy z całego powiatu spotkali się w Kozłowie, żeby wspólnie obchodzić Dzień Strażaka.

czytaj artykuł »

Mławianie zapłacą mniej za wywóz śmieci?

18-06-2013

Mamy dobrą wiadomość dla mławian. Z ogłoszonej właśnie informacji o wyborze oferty wynika, że mieszkańcy w niedalekiej przyszłości nie powinni płacić 9 lub 11 zł miesięcznie na osobę za wywóz odpadów.

czytaj artykuł »

„Mój Wymarzony Spitsbergen”

18-06-2013

Organizatorem Konkursu był Instytut Geofizyki Polskiej Akademii Nauk (IGF PAN). Wzięło w nim udział około 290 uczniów z całej Polski (biorących udział w projekcie). Konkurs składał się z trzech odrębnych etapów.

czytaj artykuł »

Uczniowie Technikum w Gdyni, Sopocie i na Helu

18-06-2013

Wizyta w Ośrodku Żeglarskim Akademii Morskiej pozwoliła uczniom zapoznać się z typami i budową współczesnych jachtów motorowych i żaglowych oraz poznać podstawy nawigacji. Podczas wycieczki uczniowie poznawali historię rozwoju żeglugi morskiej w Polsce, dowiedzieli się, jak wygląda droga ...

czytaj artykuł »

Rodzina, przekaz wartości i tradycji

18-06-2013

W dniu 8 czerwca 2013 roku w Uzdowie odbyły się obchody XV Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny pod hasłem „Rodzina, przekaz wartości i tradycji". W ramach obchodów zorganizowano Turniej rodzin, Turniej wsi, rozstrzygnięto wcześniej ogłoszony konkurs na najciekawszą prezentację sołectwa oraz ...

czytaj artykuł »

Złoci Jubilaci w Gminie Działdowo

18-06-2013

12 czerwca w Restauracji „Przedzamcze" odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu zawarcia związku małżeńskiego. Tegoroczna uroczystość miała szczególny charakter, gościliśmy jubilatów obchodzących 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).