Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Wakacje rozpoczęli biwakiem

24-06-2013

W dniach 13 – 15 czerwca uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych z Iłowa-Osady wraz z opiekunami, udali się na biwak do Ośrodka Wczasowego „Perła” w Rynku. Pełni pozytywnego nastawienia i z torbami wypchanymi jedzeniem wyruszyli do ośrodka nad Jeziorem Kiełpińskim. Tam przez trzy dni delektowali ...

czytaj artykuł »

Działdowscy licealiści w Sejmie

23-06-2013

Wyjazd do Sejmu był dla nich nową, ale bardzo miłą sytuacją. Do Warszawy wyruszyli w piątek 31 maja. Najpierw każdy z młodych uczestników brał udział w jednym z tematycznych seminariów.

czytaj artykuł »

Jednogłośne absolutorium dla wójta Cieślińskiego

23-06-2013

Regionalna Izba Obrachunkowa pozytywnie zaopiniowała wykonanie budżetu Gminy Działdowo za 2012 roku. Podobnego zdania byli radni jednogłośnie udzielając absolutorium wójtowi Pawłowi Cieślińskiemu:

czytaj artykuł »

Z Muszkieterami zbieraliśmy krew

23-06-2013

W sobotę 22 czerwca odbyła się piąta z rzędu akcja poboru krwi dla Polski organizowana przez Muszkieterów wspólnie z działdowskim PCK:

czytaj artykuł »

Powiat Działdowski ma już 15 lat!

21-06-2013

Z okazji 15-lecia Powiatu Działdowskiego w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyła się uroczysta sesja Rady Powiatu. Oprócz radnych wzięli w niej udział m. in.: senator RP Stanisław Gorczyca, radna Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego Teresa Nowakowska, wójtowie, burmistrzowie ...

czytaj artykuł »

Burmistrz: Policja nie chce współpracować

20-06-2013

Do takiego wniosku doszedł burmistrz po tym, jak radny Adam Stolarski na ostatniej sesji poskarżył się, że policja blokuje ulicę Grunwaldzką.

czytaj artykuł »

Pierwsi absolwenci w historii szkoły w Rybnie

20-06-2013

W piętek, 14 czerwca w Zespole Szkół w Rybnie odbył się uroczysty apel dla uczniów kończących Zasadniczą Szkołę Zawodową w Rybnie. Było to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ tegoroczni absolwenci to jednocześnie pierwsi absolwenci w historii szkoły.

czytaj artykuł »

Pokaz eksperymentów chemicznych w Rybnie

20-06-2013

W poniedziałek, 17 czerwca w Zespole Szkół w Rybnie odbył się pokaz eksperymentów chemicznych, który był nagroda za zajęcie II miejsca w konkursie chemicznym organizowanym przez Zespół Szkół w Lubawie dla uczniów gimnazjum.

czytaj artykuł »

Lidzbarskie święto (nie)zwykłych bohaterów

20-06-2013

Nie wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że każdego dnia na ulicach naszych miast i wsi mijamy prawdziwych bohaterów, których bezinteresowności zdrowie i życie zawdzięczają tysiące ludzi. Wspólnie z nimi lokalni krwiodawcy świętowali na miejskiej plaży w Lidzbarku, w ostatnią sobotę,

czytaj artykuł »

Uczniowie z podstawówki zwiedzili Toruń

21-06-2013

We wtorek, 28 maja uczniowie klasy I e i II e Szkoły Podstawowej Nr 3 w Działdowie uczestniczyli w wycieczce do Torunia i Ciechocinka. Mimo wczesnej pory wyjazdu oraz niedopisującej pogody udało się zwiedzić Toruń oraz Ciechocinek.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).