Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

'Jedynka' jedną z najlepszych w województwie

15-07-2013

W czerwcu, tuż przed końcem roku, w Kuratorium Oświaty w Olsztynie odbyła się gala najlepszych intelektów szkół podstawowych i szkół gimnazjalnych z województwa warmińsko-mazurskiego z ostatnich trzech ostatnich lat.

czytaj artykuł »

Burmistrz odpowiada na zarzuty „Polityki”

14-07-2013

Działdowianie o Aquaparku marzyli od lat. Wkrótce to marzenie się spełni. Malkontentów nie brakuje, również wśród ogólnopolskich mediów.

czytaj artykuł »

Rycerze, konkursy, muzyka, czyli Dni Nidzicy

12-07-2013

Tegoroczne obchody Dni Nidzicy przeszły do historii. Nie zabrakło miłej zabawy w zacnym gronie. Rycerze, konkursy, muzyka i wiele innych atrakcji czekały na osoby, które odwiedziły nasze miasto w miniony weekend.

czytaj artykuł »

„Wolność od strachu” doradzi i pomoże

11-07-2013

W maju br. powstało stowarzyszenie „Wolność od strachu”. Impulsem do jego powstania były narastająca przemoc oraz troska o ludzi krzywdzonych.

czytaj artykuł »

Wodociąg w Grzybinach już na wykończeniu

11-07-2013

Mieszkańcy Grzybin w Gminie Działdowo już wkrótce będą mogli cieszyć się wodą o wysokim standardzie jakości. Wszystko to za sprawą nowo wybudowanego wodociągu.

czytaj artykuł »

Wspólnie posadzili 3936 drzew i krzewów

11-07-2013

W siedzibie Ekologicznego Związku Gmin Działdowszczyzna miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu „Milion drzew dla Warmii i Mazur”. Udział w nim wzięły te szkoły i przedszkola powiatu działdowskiego, którym na sercu leży dbałość o ochronę rodzimego środowiska.

czytaj artykuł »

Wyłoniono wykonawcę schroniska dla zwierząt

10-07-2013

Kłopoty z bezdomnymi zwierzętami w powiecie działdowskim mogą się wkrótce skończyć. Ekologiczny Związek Gmin Działdowszczyzna ogłosił przetarg na budowę schroniska i wyłonił jednego z siedmiu oferentów. Jest nim działdowski Primbud.

czytaj artykuł »

Sala przy ogólniaku ukończona w 3/7

09-07-2013

Budowa sali gimnastycznej przy ZS numer 1 w Działdowie trwa. To ostatni taki obiekt sportowy wybudowany przy szkołach podlegających pod Starostwo Powiatowe.

czytaj artykuł »

14 lipca: II Powiatowy Wieczór z Poezją

08-07-2013

Znany aktor Adam Ferency w ramach „Powiatowych wieczorów z poezją” czytać będzie utwory Hanny Jolanty Wiśniewskiej.

czytaj artykuł »

„Decydują o sobie” w nidzickim MOPS-ie

08-07-2013

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej realizuje projekt pod nazwą „DECYDUJĘ O SOBIE”

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).