Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Płośnicka orkiestra kwitnie przy nowym kapelmistrzu

20-08-2013

Ci, którzy zastanawiali się jak potoczą się losy płośnickiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej po śmierci wybitnego muzyka, kapelmistrza Jana Wiśniewskiego mogą być spokojni. Jego następca pokazał się nie tylko jako człowiek o niezłomnym charakterze, kontynuujący założenia wielkiego mistrza, ...

czytaj artykuł »

Wkrótce: V Wakacyjne Warsztaty Taneczne

20-08-2013

Miejski Dom Kultury w Działdowie zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjum, liceum i młodzież starszą na V Wakacyjne Warsztaty Taneczne

czytaj artykuł »

25 sierpnia wspólnie pożegnamy wakacje

20-08-2013

Burmistrz miasta oraz Dyrektor MDK w Działdowie zapraszają całe rodziny na wielki piknik, wspaniałą zabawę i mnóstwo atrakcji.

czytaj artykuł »

Biesiada w Ruszkowie do późnych godzin

19-08-2013

W sobotnie popołudnie przed świetlicą w Ruszkowie odbyła się biesiada zorganizowana przez GOKiS. Poprowadził ją instruktor muzyczny Andrzej Skała.

czytaj artykuł »

Urodziny Działdowa koncertami stoją

15-08-2013

W tym roku nie Urodziny a Dni Działdowa trwające od 9 do 17 sierpnia. Część już za nami, ale to na co wszyscy czekali to właśnie koncerty.

czytaj artykuł »

Powstała nowa parafia w Gminie Działdowo

14-08-2013

W ubiegłym tygodniu spełniło się marzenie wielu mieszkańców Burkatu i okolicznych wsi. Na mocy dekretu Biskupa Toruńskiego Andrzeja Suskiego powołana została w Burkacie parafia Rzymsko-Katolicka pod wezwaniem Błogosławionego Jana Pawła II, należąca do Dekanatu Działdowskiego. Z tej okazji ...

czytaj artykuł »

Muzeum Państwa Krzyżackiego otwarte!

13-08-2013

Długo wyczekiwane Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego zostało w końcu otwarte. Przecięcia wstęgi dokonano we wtorek 13 sierpnia.

czytaj artykuł »

Giełda Pracy w PPP Działdowo

13-08-2013

W czwartek 8 sierpnia w Punkcie Pośrednictwa Pracy OHP w Działdowie działającego przy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu odbyła się giełda pracy. Przedsięwzięcie miało na celu umożliwienie bezpośredniego spotkania się osoby poszukującej pracy z pracodawcą oraz przedstawienie ...

czytaj artykuł »

Prezydent wygłosi przemówienie w Mławie

12-08-2013

Do VI Rekonstrukcji Bitwy pod Mławą zostało nieco ponad dwa tygodnie. Jest już szczegółowy harmonogram wydarzeń.

czytaj artykuł »

Biesiada Kasztelańska: Blue Cafe bisowało dwa razy

12-08-2013

Mimo niesprzyjającej aury i wiszącego w powietrzu deszczu mieszkańcy naszego miasta oraz pobliskich okolic tłumnie pojawili się na biesiadzie.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).