Dziś jest Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Izaak, Jan, Paweł, Ziemowit
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Umowa na nowy pociąg podpisana

22-05-2013

Blisko 13 mln złotych wyda samorząd województwa na zakup nowego pociągu dla regionalnych kolei. Dostawcą pojazdu będzie nowosądecka firma Newag. Dziś umowę w tej sprawie podpisał marszałek województwa Jacek Protas oraz zarząd firmy.

czytaj artykuł »

Czy Pendolino zatrzyma się w Działdowie?

22-05-2013

Czy batalia o ekspresy jest już zakończona, czy mamy dalej zbierać podpisy - zapytała burmistrza radna Renata Waszczak.

czytaj artykuł »

Mława: Odnaleziono zaginionego maturzystę

21-05-2013

Mławska policja zakończyła poszukiwania Mateusza Rybickiego. Chłopak zaginął ponad miesiąc temu. Policjanci odnaleźli go w miniony weekend na terenie województwa pomorskiego.

czytaj artykuł »

Minister Rolnictwa gościł w Działdowie

20-05-2013

Kazimierz Plocke odpowiadał na pytania rolników i samorządowców z terenu powiatu działdowskiego. Zarówno na te łatwe jak i te trudniejsze.

czytaj artykuł »

O bezpieczeństwie od najmłodszych lat

20-05-2013

Na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa warto rozmawiać już od najmłodszych lat. Wie o tym działdowska Placówka Terenowa KRUS, która podsumowała ostatnio konkurs „Bezpiecznie na wsi – powiedz stop upadkom”.

czytaj artykuł »

Mława: od dziś przejazd kolejowy zamknięty

20-05-2013

Jak informuje ratusz, 15 dni mają trwać prace budowlane na przejeździe kolejowym w ciągu ulic Sienkiewicza - Szreńska. Jego zamknięcie zaplanowano na poniedziałek 20 maja.

czytaj artykuł »

Zobacz, jak pracuje kinooperator

20-05-2013

Koncerty zespołów rockowych, zwiedzanie kinooperatorni, spotkania w muzeum i bibliotece oraz nocny maraton filmowy – te i inne atrakcje czekają na mieszkańców 25 maja.

czytaj artykuł »

Weź udział w Targach Rzemieślniczych

16-05-2013

Lokalna Grupa Działania „Brama Mazurskiej Krainy" zaprasza: rzemieślników, artystów lokalnych, producentów zdrowej żywności, twórców rękodzieła artystycznego oraz wszystkich przedstawicieli społeczności lokalnych, którzy chcą zaprezentować swój dorobek artystyczny lub kulinarny do

czytaj artykuł »

Nidzica: Jest szansa na odnowę dworca

16-05-2013

O tym, że budynek potrzebuje modernizacji, wiedzą wszyscy, od lat straszy podróżnych psując wizerunek miasta. Pojawiła się szansa, że w przyszłości miejsce to doczeka się modernizacji.

czytaj artykuł »

Klikasz - pomagasz

15-05-2013

W dobie powszechnego dostępu do Internetu możemy pomagać innym bez wysiłku a jedno kliknięcie może znaczyć więcej niż tysiąc słów.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).