Dziś jest Sobota, 19 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Bolesław, Emilia, Jan, Ludwik
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Szafo wróć!

07-04-2013

Zawsze gdy wejdę do jakiegokolwiek lokalu gastronomicznego (nieważne, czy będzie to pizzeria, restauracja, pub czy inne miejsce z podajnikiem jedzenia) odczuwam tęsknotę.

czytaj artykuł »

Archeologia zbrodni - wykład profesora Koli

07-04-2013

W czwartek, 4 kwietnia o godz. 17.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta działdowianie mogli posłuchać wykładu profesora Andrzeja Koli. Temat spotkania „Archeologia zbrodni. Polskie ofiary na cmentarzyskach NKWD w Charkowie (Piatichatki) i Kijowie (Bykownia) w świetle archeologii” przyciągnął ...

czytaj artykuł »

Wykonawca wycofał się z budowy aquaparku

04-04-2013

Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane „ROMBUD” Sp. z o.o. z Olsztyna zrezygnowało z budowy aquaparku w Działdowie. Firma ta wygrała przetarg, jednak odmówiła podpisania umowy.

czytaj artykuł »

II edycja konkursu „PASJA PRACY”

04-04-2013

Ósmego marca rozpoczął się konkurs „Pasja pracy” organizowany wśród uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu działdowskiego. Potrwa do 30 kwietnia.

czytaj artykuł »

Zagłosuj i wygraj plac zabaw dla dzieci

03-04-2013

8 kwietnia br. ruszy czwarta edycja plebiscytu "Zagłosuj na Swoje Miasto". Weź udział w konkursie i zawalcz o plac zabaw dla Działdowa!

czytaj artykuł »

Największa pisanka w Działdowie

02-04-2013

Zimowa aura daje się wszystkim we znaki. Zamiast narzekać można jednak znaleźć pozytywne strony białych świąt wielkanocnych.

czytaj artykuł »

Umowa na budowę drogi 545 podpisana

28-03-2013

W środę 27 marca w Starostwie Powiatowym w Działdowie została podpisana umowa na budowę drogi Działdowo – Nidzica.

czytaj artykuł »

Członek Zarządu Powiatu współpracował z SB

28-03-2013

Rada Powiatu wygasiła mandat radnemu Jerzemu Chmielewskiemu. Podany powód nie do końca jednak zgadza się ze stanem faktycznym…

czytaj artykuł »

Nidzica: spór z burmistrzem coraz ostrzejszy

28-03-2013

Na XXX sesji Rady Miejskiej w Nidzicy rzecznik grupy referendalnej Jerzy Sosnowski odniósł się do słów, które padły 18 marca na zorganizowanej przez burmistrza konferencji prasowej.

czytaj artykuł »

28 pracodawców na Targach Pracy 2013

27-03-2013

Wiosna to najlepszy czas na poszukiwanie pracy. Wiedzą o tym pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Działdowie rokrocznie organizując Targi Pracy właśnie w tym czasie.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).