Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Jak uniknąć zatrucia grzybami?

12-09-2013

Nadchodzi sezon zbioru grzybów i fatalnych pomyłek grzybiarzy. Pamiętaj o prostych zasadach, dzięki którym unikniesz zagrożenia.

czytaj artykuł »

W Płośnicy też czytali Fredrę

12-09-2013

Gminna Biblioteka Publiczna w Płośnicy wraz z Filiami włączyła w się w akcję „Narodowe Czytanie”, które odbyło się 6 września. Uroczystość miała miejsce w plenerze, na placu OSP. Pogoda dopisała, dopisali też uczestnicy - uczniowie klas I-IV Szkoły Podstawowej oraz mieszkańcy.

czytaj artykuł »

Tam, gdzie rodzą się wiersze...

12-09-2013

We wtorkowy wieczór w Sali Gotyckiej działdowskiego Zamku miało miejsce spotkanie promujące ukazanie się najnowszego, VII Działdowskiego Almanachu Poezji pt. „Tam, gdzie rodzą się wiersze”. Redaktorem Naczelnym tego zbioru wierszy jest Anna Barbara Czuraj-Struzik.

czytaj artykuł »

Kapituła Bijących Serc zorganizowała kolejny bal

12-09-2013

Były podziękowania, wspomnienia i jak zawsze udana zabawa - Kolejny bal Kapituły Bijących Serc za nami.

czytaj artykuł »

Czy wstrzymano budowę Aquaparku?

12-09-2013

To pytanie zadaje wielu mieszkańców Działdowa, bo od chwili wyłonienia wykonawcy na placu budowy Aquaparku nic się nie dzieje. Znamy odpowiedź.

czytaj artykuł »

Uhonorujmy tych, którzy ginęli za Polskę

11-09-2013

Zdaniem radnego Wiesława Cieślaka uroczystości związane z obchodami Dnia Niepodległości w niedostatecznym stopniu oddają hołd osobom walczącym za nasz kraj i ginącym lub mordowanym w jego imieniu:

czytaj artykuł »

Burmistrz Mławy cenzuruje Facebooka?

11-09-2013

Profil powstał na Facebooku 6 września z inicjatywy osób lub osoby niezadowolonej z rządów burmistrza Sławomira Kowalewskiego. Polubiło go ok. 260 internautów. Codziennie rósł w siłę.

czytaj artykuł »

Wkrótce w Nidzicy: Międzynarodowy Turniej Siatkówki

11-09-2013

To będzie wyjątkowa uczta dla miłośników siatkówki na najwyższym światowym poziomie. Już 20 i 21 września w nidzickiej hali widowiskowo – sportowej odbędzie się międzynarodowy turniej z udziałem aktualnego mistrza Niemiec – Berlin Recycling Volleys oraz trzech drużyn polskiej ekstraklasy, ...

czytaj artykuł »

Światowy Dzień Choroby Alzheimera

10-09-2013

Rokrocznie, od 1994 r., w dniu 21 września, obchodzimy Światowy Dzień Choroby Alzheimera, choroby do dziś nieuleczalnej. Z raportu organizacji zrzeszonych w Alzheimer's Disease International, który pojawił się w 2011 r., wynika, iż na chorobę Alzheimera cierpi ok. 35 mln osób na całym świecie, ...

czytaj artykuł »

Wielki pożar w mławskiej firmie. Straty: 4 miliony

09-09-2013

Spłonęły pomieszczenia, w których znajdowała się stolarnia i komora lakiernicza. Było słychać silny wybuch.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).