Dziś jest Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Izaak, Jan, Paweł, Ziemowit
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Absolutorium dla burmistrza: 5 wstrzymujących

06-06-2013

Sesja Rady Miasta z 6 czerwca przyniosła kolejne absolutorium – tym razem dla burmistrza. Pięcioro radnych wstrzymało się od głosu. Burmistrz wydaję się w ogóle tym nie zrażać.

czytaj artykuł »

Przedszkolaki znają się na ziemi działdowskiej

06-06-2013

We wtorek 4 czerwca w Przedszkolu Miejskim Nr 4 w Działdowie odbył się „Turniej wiedzy o ziemi działdowskiej”. Turniej ten zorganizowany został pod patronatem Burmistrza Miasta Działdowo Bronisława Mazurkiewicza.

czytaj artykuł »

Weź udział w XII Rajdzie Rowerowym

06-06-2013

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie organizuje XII Rajd Rowerowy na trasie: Działdowo, Komorniki, Klęczkowo, Kozłowo, Sarnowo, Komorniki, Działdowo (stadion). Łącznie około 31 km.

czytaj artykuł »

Podziwialiśmy teleskop Schmidta-Cassegraina

06-06-2013

W środę 22 maja Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie podsumowało kolejny rok działalności Akademii Uczniowskiej w szkole. Tym razem 91 uczniów klas trzecich wzięło udział w wycieczce do obserwatorium astronomicznego w Piwnicach. Młodzież przy okazji zwiedziła Toruń ...

czytaj artykuł »

Dzień Matki w Wysokiej

05-06-2013

Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych świąt mimo, że nie jest zapisane w kalendarzu czerwonym kolorem. Bo i po co ten czerwony kolor?! Tyle miłości, tyle ciepła z małych dziecięcych serduszek rozświetli każdy dzień, a Dzień Matki w szczególności.

czytaj artykuł »

Dni otwarte PUP: Wejdź, posłuchaj, skorzystaj…

05-06-2013

Powiatowy Urząd Pracy po raz kolejny wychodzi naprzeciw potrzebom osób bezrobotnych. „Wejdź, posłuchaj, skorzystaj…” - to hasło dni otwartych, które począwszy od 13 czerwca organizowane będą cyklicznie.

czytaj artykuł »

Wiceminister Edukacji odwiedzi Działdowo

05-06-2013

Po ostatniej wizycie w Działdowie wiceministra rolnictwa czas na przedstawiciela Ministerstwa Edukacji Narodowej. Podsekretarz Stanu Maciej Jakubowski planuje wizytę w naszym mieście już w najbliższy piątek.

czytaj artykuł »

Szlachetna Paczka szuka Liderów!

05-06-2013

Rozpoczęła się XIII edycja projektu SZLACHETNA PACZKA. Ale żeby ta pomoc zaistniała, potrzebni są wolontariusze. Właśnie trwa ich poszukiwanie i rekrutacja.

czytaj artykuł »

Koparka przebiła rurę z gazem

04-06-2013

Dziś (4 czerwca) podczas prac ziemnych na terenie budowy wiaduktu przy ul. Lidzbarskiej koparka uszkodziła rurę z gazem. Na miejscu pracowali działdowscy policjanci, strażacy i pogotowie gazowe.

czytaj artykuł »

Pendolino w Działdowie tylko przejazdem

03-06-2013

Dla cieszących się z wprowadzenia ultranowoczesnych pociągów mamy złą wiadomość – pendolino w Działdowie nie będzie się zatrzymywać.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).