Dziś jest Sobota, 19 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Bolesław, Emilia, Jan, Ludwik
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zakładaj słuchawki

24-04-2013

To dla niektórych może okazać się dziwne, ale nie wszyscy lubią słuchać "cudzych telefonów". Szczególnie tych bardzo głośnych.

czytaj artykuł »

Czy Działdowo jest najmilszym miastem ?

24-04-2013

Pod hasłem „Milka. Moje miasto się przytula” 22 kwietnia br. wystartowała ogólnopolska akcja, w której Polacy wybiorą najmilsze miasto w Polsce. Wyróżnienie będzie szczególne, ponieważ o wygranej zdecyduje postawa samych mieszkańców miast, a nie instytucje czy eksperci.

czytaj artykuł »

Targi Edukacji 2013 inne niż dotychczas

22-04-2013

Do corocznych targów pracy i edukacji zdążyliśmy się już przyzwyczaić. W tym roku jednak odbywały się w nieco innej niż do tej pory formie.

czytaj artykuł »

Włamywacze zatrzymani na gorącym uczynku

22-04-2013

W ręce policjantów wpadło dwóch włamywaczy, którzy z budynków po byłej piekarni w Działdowie przy ul. Kochanowskiego próbowali ukraść stalową rurę. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sądem.

czytaj artykuł »

Mamy Porozumienie Organizacji Pozarządowych

21-04-2013

W środę 17 kwietnia w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Działdowie odbyła się Konferencja Organizacji Pozarządowych Powiatu Działdowskiego.

czytaj artykuł »

Zakładasz działalność? Dostaniesz pieniądze!

21-04-2013

Marzysz o własnej działalności gospodarczej? Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie dofinansuje jej założenie kwotą 20 tysięcy złotych!

czytaj artykuł »

Handel rzeczami używanymi

21-04-2013

Przepełnione piwnice czy zagracone poddasza przechodzą do przeszłości. Aż 78 proc. Polaków pozbywa się nieużywanych przez siebie przedmiotów.

czytaj artykuł »

Otrzymali medale, bo przeżyli ze sobą 50 lat

21-04-2013

We wtorek 16 kwietnia odbyła się podniosła uroczystość jubileuszowa z okazji wręczenia medali "Za długoletnie pożycie małżeńskie".

czytaj artykuł »

Nie będzie referendum ws. odwołania burmistrza

19-04-2013

W dniu 19 kwietnia 2013 r. Komisarz Wyborczy w Olsztynie odrzucił wniosek o przeprowadzenie referendum gminnego w sprawie odwołania Burmistrza Nidzicy i Rady Miejskiej w Nidzicy.

czytaj artykuł »

Już wkrótce otwarcie nowej galerii handlowej

19-04-2013

Wmurowano kamień węgielny pod budowę Galerii Warmińskiej. Obiekt handlowo – rozrywkowy powstanie za kilkanaście miesięcy w Olsztynie.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).