Dziś jest Poniedziałek, 16 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ambroży, Dionizy, Gaweł, Jadwiga
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

„PKP może wybudować kolejny wiadukt”

17-06-2013

Przekonywał o tym przedstawiciel Osiedla nr 3 w Działdowie. Jego zdaniem pozostawienie przejazdu na ul. Księżodworskiej również jest możliwe. Pod jednym warunkiem.

czytaj artykuł »

Start-Kombet Działdowo - MKS Korsze 4-0!

17-06-2013

Przypomnijmy... 3 listopada 2012 r. Start-Kombet przegrywa wyjazdowe spotkanie z MKS Korsze 0-3... A w dniu 15.06.2013 r. bierze odwet za tamtą porażkę i wygrywa 4-0. I trzeba przyznać, że jest to najniższy wymiar kary dla Korsz w tym spotkaniu.

czytaj artykuł »

Posadźcie kwiaty pod pomnikiem JPII!

16-06-2013

Park Jana Pawła II pięknieje. Trawniki i krzewy są przycięte, fontanna działa. Radny Mieczysław Fafiński dostrzega jednak pewne niedociągnięcia:

czytaj artykuł »

Urzędnik z GOPS w Iłowie podejrzany o korupcję

16-06-2013

Działdowscy policjanci ujawnili przestępczy proceder jakim najprawdopodobniej trudnił się kierownik GOPS w Iłowie Osadzie. Tomasz R. podejrzany jest o to , że w zamian za korzyści majątkowe zlecał innym podmiotom realizacje projektów współfinansowanych z funduszy europejskich. Grozi mu kara ...

czytaj artykuł »

Zobacz jak wygląda działdowskie muzeum!

14-06-2013

W dniu 29 maja nastąpił formalny odbiór Interaktywnego Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie. Zobacz jak ono wygląda!

czytaj artykuł »

Nasi uczniowie pojechali do sejmu

15-06-2013

Posłanki – uczennice Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie na XIX Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży w Warszawie.

czytaj artykuł »

Gimnazjaliści odpoczywali w tropikach

14-06-2013

Pod koniec maja 2013 uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły wraz z opiekunami brali udział w wycieczce do Berlina – stolicy, a jednocześnie największego miasta Niemiec. Podróż została zorganizowana przy pomocy biura podróży, które zapewniło uczestnikom wiele atrakcji. ...

czytaj artykuł »

PUP radził jak walczyć ze stresem

14-06-2013

Pełne sale wykładowe, mnóstwo pytań i zapowiedź uczestnictwa w kolejnych przedsięwzięciach tego typu – to odpowiedź bezrobotnych mieszkańców Działdowa na Dzień Otwarty w Powiatowym Urzędzie Pracy.

czytaj artykuł »

Bomba ekologiczna w Mławie?

14-06-2013

Przy okazji rozmowy z byłym radnym Henrykiem Dzięgielewskim o przyczynach zalań z 6 czerwca, ujawnił on zdjęcia z czasów, kiedy zbiornik za stadionem był zasypywany.

czytaj artykuł »

Sąd Rejonowy powróci do Działdowa?

14-06-2013

Sejm ostatecznie przyjął obywatelską ustawę przywracającą 79 sądów rejonowych zniesionych na mocy tzw. reformy Gowina.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).