Dziś jest Piątek, 24 listopada 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksandra, Dobrosław, Emilia, Emma
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
SPORT

IX Spartakiada "Z wiosną po zdrowie"

22-05-2013

W dniach 15 i 16 maja w Działdowie odbyła się IX Spartakiada "Z wiosną po zdrowie" zorganizowana przez Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy przy Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Działdowie.

czytaj artykuł »

Zawody o Puchar Prezesa Zarządu Heinz Glass

20-05-2013

W sobotę 11 maja na jeziorze Grądy odbyły się zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Zarządu Heinz Glas Działdowo.

czytaj artykuł »

Nowa książka: Szósta dekada Startu Działdowo

15-05-2013

Na rynku wydawniczym Działdowa ukazała się książka autorstwa Elka Cichosza p.t. „Szósta dekada Startu”. Jest to kronikarski zapis tego co wydarzyło się na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia w 60-letniej historii tego zasłużonego działdowskiego klubu.

czytaj artykuł »

Kozłowo. Turniej o Puchar Tymbarka

13-05-2013

W środę, 8 maja na orliku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Kozłowie odbyły się eliminacje gminne w piłce nożnej.

czytaj artykuł »

II miejsce w Taekwondo dla Działdowa

13-05-2013

W niedzielę, 21 kwietnia w Brzegu Dolnym odbyły się Mistrzostwa Polskiej Federacji Taekwondo. W zawodach wystartowało 677 zawodników z 77 miast.

czytaj artykuł »

Rybno trzy razy na podium!

13-05-2013

W piątek, 10 maja w Działdowie odbyły się kolejne Powiatowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK. W zawodach wzięło udział 17 drużyn, na które czekały stanowiska przygotowane przez organizatorów oraz pozorantów ze Szkoły Podstawowej nr 3.

czytaj artykuł »

Start – Kombet rozgromił Polonię

04-05-2013

Piłkarze Startu-Kombet dość pewnie pokonali warszawską Polonię 3:0 (1:0). Bramki strzelali: Artur Szymula, Wojciech Figurski oraz Marcin Ogrodowczyk. Ten towarzyski mecz rozegrano z okazji jubileuszu 60-lecia KS Start Działdowo.

czytaj artykuł »

Dobry początek. Wygrana z wiceliderem!

22-04-2013

Inauguracyjny mecz wiosennej rundy rewanżowej zakończył się, skromną co prawda, ale wygraną Startu-Kombet 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 13. minucie Piotr Głowacki. Sędzia bardzo hojnie rozdzielał kartki zawodnikom Startu, aż pięciu zawodników naszej drużyny zobaczyło ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).