Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Co dalej z fermą drobiu w Gm. Kozłowo? [FILM]

31-10-2017

Inwestor, który chce wybudować fermy drobiu w Sarnowie przemyślał sprawę”. Co to oznacza dla mieszkańców okolicznych gmin?

czytaj artykuł »

Kolejne budynki zmienią swój wygląd [FILM]

30-10-2017

Sezon remontowy trwa: budynki wielorodzinne doczekały się nowych elewacji, trwa renowacja bloku. W przyszłym roku będą odnowione kolejne.

czytaj artykuł »

Kłusownik przyłapany na gorącym uczynku

30-10-2017

Policjanci z Lidzbarka wyjaśniali okoliczności zdarzenia z udziałem „rybaka”, który łowił ryby za pomocą sieci. Mężczyzna nie zdążył jednak zebrać swojej zdobyczy, gdyż został ujęty przez straż rybacką na gorącym uczynku. Wezwany na miejsce policyjny patrol zatrzymał mężczyznę ...

czytaj artykuł »

Jechali na podwójnym gazie i bez uprawnień

30-10-2017

Nieodpowiedzialnymi, a przez to niebezpiecznymi dla innych uczestników ruchu drogowego i siebie są kierowcy, którzy wsiadają za kierownicę aut mimo braku uprawnień lub pod działaniem alkoholu. Kontrole policyjne skutecznie eliminują takich kierowców z dróg i pozwalają postawić przed wymiar ...

czytaj artykuł »

Dowiedz się wszystkiego o akcji ZNICZ 2017

30-10-2017

Przed nami Dzień Wszystkich Świętych. To szczególny, pełen zadumy czas, kiedy wspominamy bliskich, którzy odeszli. Wiele osób pokona setki kilometrów, by zapalić znicz na grobie bliskich. Tradycyjnie w tym czasie na drogach naszego regionu pojawi się więcej policyjnych patroli. Pamiętajmy ...

czytaj artykuł »

Święto nauczycieli w ZS Malinowo

28-10-2017

12 października 2017 roku w Zespole Szkół im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny w Malinowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybył Wicestarosta Powiatu Działdowskiego Marian Brandt, który w swoim przemówieniu podkreślił istotę pracy nauczycieli. ...

czytaj artykuł »

Pasowanie w Przedszkolu Miejskim nr 5

27-10-2017

24 października 2017 r. w Przedszkolu Miejskim nr 5 odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość - pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości brali udział rodzice 3 letnich "Truskawek”, burmistrz Grzegorz Mrowiński oraz pani dyrektor Sylwia Lipka-Pławska.

czytaj artykuł »

SP 3 realizuje projekt „Niepodległa 2017”

27-10-2017

20 października 2017 r. rozpoczęliśmy w Szkole Podstawowej nr 3 im. Bronisława Malinowskiego realizację projektu „Niepodległa 2017”. Tego dnia, w godzinach wieczornych, odbyła się projekcja filmów polskich z historią w tle pod hasłem „1918 minut z patriotyzmem”.

czytaj artykuł »

Turniej Baseballu Działdowska Jesień 2017

25-10-2017

Baseballowa Jesień podczas pięknej polskiej złotej pory roku. Na boisku im. Ala Koproskiego w Działdowie 17 października odbył się turniej baseballu, w którym uczestniczyli baseballiści nowych szkół zreformowanych przez MEN.

czytaj artykuł »

W Bibliotece powstały trzy bajki o Działdowie

25-10-2017

Biblioteka Miejska w Działdowie zrealizowała Bajkowy Booksprint, czyli wspólne pisanie bajki w ramach projektu „Zabajkowani 2 - czyli jeszcze bardziej zakręceni na punkcie bajki”.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).