Dziś jest Wtorek, 17 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Marita
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Zapraszamy na spotkanie z polskim kosmonautą

10-10-2017

W czwartek, 12 października o godz. 19:00 w sali OSP w Rybnie odbędzie się spotkanie z generałem Mirosławem Hermaszewskim – pierwszym polskim kosmonautą.

czytaj artykuł »

Przewoził 400 paczek papierosów bez akcyzy

10-10-2017

Policjanci z Działdowa zabezpieczyli 400 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Zdarzenie miało miejsce na terenie gminy Iłowo-Osada. Za nielegalne posiadanie towarów bez akcyzy w ilości przekraczającej dopuszczalną, sprawca podlega karze grzywny lub karze pozbawienia wolności, bądź ...

czytaj artykuł »

Na sesji o sieci szpitali i karetce w Rybnie [FILM]

10-10-2017

Dyrektor szpitala Elżbieta Leżuchowska tłumaczy, jak zmieni się sytuacja działdowskiej służby zdrowia po wprowadzeniu nowej reformy.

czytaj artykuł »

Złote Gody par małżeńskich z Gminy Płośnica

09-10-2017

W czwartek 5 października w Urzędzie Gminy w Płośnicy odbyła się uroczystość z okazji 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego par z terenu gminy.

czytaj artykuł »

Kuźnia na wesoło! – zdecyduj, że pomagasz

09-10-2017

Do tegorocznej, III już edycji akcji Fundacji Tesco „Decydujesz, Pomagamy” zakwalifikowano na naszym terenie dwa projekty, w tym oznaczony na niebiesko projekt Stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa p.t. „Kuźnia na wesoło”.

czytaj artykuł »

Samorządy mają głos! – wybory w SP nr 2

09-10-2017

Szkoła Podstawowa nr 2 w Działdowie corocznie bierze udział w realizacji ogólnopolskiej akcji „Samorządy mają głos!”. W tym roku szkolnym wybory do władz samorządu uczniowskiego odbyły się dnia 29 września 2017r.

czytaj artykuł »

Emilia Sukertowa w grze miejskiej [FILM]

08-10-2017

Uczniowie ZS w Malinowie wzięli udział w grze, poświęconej ich patronce. To część projektu pt. „Emilia Sukertowa-Biedrawina znana i nieznana”.

czytaj artykuł »

Zobacz, która szkoła jest najlepsza w sporcie [FILM]

06-10-2017

Zarząd Powiatu Działdowskiego podsumował Współzawodnictwo Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych za miniony rok. Rywalizacja była zacięta.

czytaj artykuł »

Tak obchodzimy 130. rocznicę urodzin patronki [FILM]

06-10-2017

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie odbył się wernisaż wystawy poświęconej życiu i działalności Emilii Sukertowej-Biedrawiny.

czytaj artykuł »

Przedszkolaki w gospodarstwie rybackim

06-10-2017

W poniedziałek 2 października 2017r. w ramach realizacji projektu badawczego- RYBA, dzieci z grupy III Biedronki i IV Jeżyki, wychowankowie Przedszkola Miejskiego nr 4 w Działdowie wraz z nauczycielkami wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa rybackiego AGRO-RYB, Barbary i Jana Ossowskich w miejscowości ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).