Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Nowe opowiadania Krystyny Sztramskiej - refleksje

19-02-2018

Książka pod tytułem „Zawsze jest jakieś dobre jutro” to już trzeci zbiór opowiadań Krystyny Sztramskiej. W 2014 roku ukazał się zbiorek pod tytułem „Takie zwykłe szczęście”, rok później, w 2015 roku opowiadania „Najpiękniejsze życzenie”, a teraz, w 2018 roku mamy kolejną ...

czytaj artykuł »

Przybędzie 100 miejsc dla przedszkolaków [FILM]

18-02-2018

Wkrótce problemy z dostaniem się dziecka do przedszkola mogą się skończyć: ruszyła rozbudowa kolejnego przedszkola w Działdowie.

czytaj artykuł »

Ten budynek będzie ozdobą Żabin [FILM]

17-02-2018

W Żabinach powstanie Lokalne Centrum Aktywności Społecznej. Po wielu latach stary budynek OSP zostanie w odnowiony, a każde piętro zyska nowe zastosowanie.

czytaj artykuł »

Dekorglass wygrał mecz wyjazdowy w Pradze

17-02-2018

W piątek 17 lutego tenisiści Dekorglass Działdowo rozegrali pierwszy mecz wyjazdowy w ćwierćfinale Pucharu ETTU Cup w czeskiej Pradze z tamtejszym zespołem SF SKK El Nino wygrywając pojedynek w stosunku 3:1.

czytaj artykuł »

W Walentynki… podnosili ciężary [FILM]

16-02-2018

Nietypowe obchody święta zakochanych odbyły się w ZS w Malinowie – pokaz podnoszenia ciężarów i mogliśmy sami spróbować nieco wycisnąć…

czytaj artykuł »

Walentynki na lidzbarskim lodowisku [FILM]

16-02-2018

13 lutego walentynkowym akcentem zakończyliśmy karnawał na lidzbarskim lodowisku. Czas wszystkim zakochanym i nie tylko umilał występ Marty Wiadrowskiej.

czytaj artykuł »

"Boże mój" w teatrze przy stoliku

16-02-2018

W poniedziałek 12 lutego W miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Teatr przy stoliku”.

czytaj artykuł »

Kolizja z udziałem dwóch aut osobowych

15-02-2018

Zapadający zmrok, zmienne warunki pogodowe, ograniczona widoczność, do tego chwila nieuwagi i wystarczy by doszło do niebezpiecznej sytuacji na drodze. W takich właśnie warunkach doszło wczoraj wieczorem do zderzenia dwóch samochodów na terenie Działdowa.

czytaj artykuł »

Kierujący + alkohol = utrata prawa jazdy

15-02-2018

Policjanci drogówki z Działdowa zatrzymali do kontroli pojazd marki Ford Transit. Podczas sprawdzania okazało się, że siedzący za kierownica auta był nietrzeźwy. Mężczyzna miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Za jazdę na „podwójnym gazie” grozi mu kara pozbawienia wolności do lat ...

czytaj artykuł »

Gmina Płośnica weryfikuje sprawność OSP [FILM]

15-02-2018

Początek roku to czas spotkań wójta Gminy Płośnica z członkami Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy oraz czas przeglądów poszczególnych jednostek.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).