Dziś jest Wtorek, 12 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksander, Dagmara, Joanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Dekorglass gładko pokonał beniaminka superligi [FILM]

08-12-2017

To kolejne z rzędu zwycięstwo Dekorglassu, dzięki któremu nasza drużyna kończy pierwszą rundę Lotto Superligi na pierwszym miejscu w tabeli:

czytaj artykuł »

Rusza budowa kanalizacji w Burkacie [FILM]

08-12-2017

Kanalizacja w Burkacie powoli staje się faktem, Gmina Działdowo podpisała z Urzędem Marszałkowskim umowę na realizację budowy kanalizacji wraz z oczyszczalnią ścieków.

czytaj artykuł »

Dekorglass Działdowo: kolejna wygrana 3:0!

08-12-2017

Dekorglass Działdowo rozprawił się z kolejną drużyn. Tym razem 3:0 wygrał z mistrzem Polski Dartomem Bogoria Grodzisk Mazowiecki.

czytaj artykuł »

Nasza poetka została uskrzydlona [FILM]

07-12-2017

Renata Buczyńska znalazła się wśród nagrodzonych nagrodą Stowarzyszenia Pro Kultura i Sztuka Uskrzydleni 2017 jako poetka i animatorka kultury.

czytaj artykuł »

Chór Cantiamo zdobył cenne wyróżnienie

07-12-2017

2 grudnia w Centrum Konferencyjnym UWM w Olsztynie odbył się IV Festiwal Chórów i Zespołów wokalnych UTW województwa warmińsko-mazurskiego pt."Hej Kolęda"pod patronatem Marszałka M. Brzezina. Chór Cantiamo wrócił z Festiwalu z Pucharem.

czytaj artykuł »

Kończymy etap letni, zaczynamy zimowy [FILM]

07-12-2017

Gmina Działdowo, podobnie jak pozostałe gminy Powiatu Działdowskiego doświadczyła ciężkiego pod względem utrzymania dróg roku: ciągłe opady spowodowały spore zniszczenia nawierzchni.

czytaj artykuł »

Kolizja po alkoholu i bez uprawnień

07-12-2017

We wtorek 5 grudnia w godzinach wieczornych policjanci z Działdowa otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na terenie miasta. Autem podróżowało dwóch mężczyzn oraz jedna kobieta wszyscy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Do kierowania pojazdem nikt się nie przyznawał. Wszyscy zostali

czytaj artykuł »

VII Sportowa Olimpiada Przedszkolaków [FILM]

07-12-2017

„Bo wszystkie dzieci nasze są” - pod tym hasłem odbyła się VII Sportowa Olimpiada Przedszkolaków Powiatu Działdowskiego.

czytaj artykuł »

MOPS powiększa siedzibę o byłą bibliotekę [FILM]

06-12-2017

Budynek po bibliotece miejskiej przy ulicy Jagiełły w Działdowie długo nie mógł znaleźć kolejnego właściciela. Przygarnął go MOPS.

czytaj artykuł »

Dwa dofinansowania na świetlicę w Skurpiu [FILM]

06-12-2017

W miejscowości Skurpie w Gminie Płośnica równocześnie realizowane są dwa dofinansowane z różnych źródeł projekty: „Wzmocnienie kapitału społecznego” oraz „Zagospodarowanie terenu wokół świetlicy”.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).