Dziś jest Poniedziałek, 16 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ambroży, Dionizy, Gaweł, Jadwiga
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Pokaz eksperymentów chemicznych w Rybnie

20-06-2013

W poniedziałek, 17 czerwca w Zespole Szkół w Rybnie odbył się pokaz eksperymentów chemicznych, który był nagroda za zajęcie II miejsca w konkursie chemicznym organizowanym przez Zespół Szkół w Lubawie dla uczniów gimnazjum.

czytaj artykuł »

Lidzbarskie święto (nie)zwykłych bohaterów

20-06-2013

Nie wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że każdego dnia na ulicach naszych miast i wsi mijamy prawdziwych bohaterów, których bezinteresowności zdrowie i życie zawdzięczają tysiące ludzi. Wspólnie z nimi lokalni krwiodawcy świętowali na miejskiej plaży w Lidzbarku, w ostatnią sobotę,

czytaj artykuł »

Uczniowie z podstawówki zwiedzili Toruń

21-06-2013

We wtorek, 28 maja uczniowie klasy I e i II e Szkoły Podstawowej Nr 3 w Działdowie uczestniczyli w wycieczce do Torunia i Ciechocinka. Mimo wczesnej pory wyjazdu oraz niedopisującej pogody udało się zwiedzić Toruń oraz Ciechocinek.

czytaj artykuł »

Uczniowie z ZSZ w Iłowie w WPK w Jeleniu

20-06-2013

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Iłowie - Osadzie uczestniczyli w wycieczce do Jelenia - siedziby Welskiego Parku Krajobrazowego. Wyjazd edukacyjny objęły pieką: Wioletta Grzymkowska, Hanna Konicz i Sylwia Długokięcka. Głównym celem wycieczki było zapoznanie uczniów z walorami przyrodniczo- ...

czytaj artykuł »

„Kocham Cię Moja Rodzino” – festyn w Kozłowie

20-06-2013

W ramach obchodów XV warmińsko-mazurskich Dni Rodziny 7 czerwca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kozłowie odbył się Festyn Rodzinny.

czytaj artykuł »

Dzieci w hucie szkła artystycznego

20-06-2013

W czwartek, 6 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego i z klasy trzeciej Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Zaborowie uczestniczyły w wycieczce do Skansenu i Huty Szkła Artystycznego w Olsztynku.

czytaj artykuł »

Festyn Rodzinny w Kurkach

20-06-2013

W Kurkach zorganizowano festyn rodzinny, w który zaangażowano całe rodziny. Ich członkowie wspólnie spędzili czas wolny będący ważnym czynnikiem integracyjnym. Rodzice w praktyce pokazywali jak ważny jest zdrowy styl życia i propagowali go poprzez zabawę, sport i rozgrywkę.

czytaj artykuł »

Powiatowa konferencja z doradztwa zawodowego

20-06-2013

W środę, 12 czerwca w Zespole Szkół w Malinowie odbyła się konferencja z zakresu doradztwa zawodowego na temat „Nowoczesnych narzędzi diagnostycznych stosowanych w doradztwie edukacyjno-zawodowym”. Konferencja została organizowana w ramach wojewódzkiego programu zewnętrznego wsparcia szkół ...

czytaj artykuł »

Nidzica: Fantastyczny festyn

20-06-2013

8 czerwca na boisku miejskim odbył się festyn sportowo-rekreacyjny, którego organizatorem był MKS Start Nidzica oraz ZOOiS.

czytaj artykuł »

Nidzica: Stadion imienia ks. Gamańskiego otwarty

20-06-2013

14 czerwca na stadionie miejskim w Nidzicy odbył się turniej piłki nożnej o puchar ks. Ryszarda Gamańskiego oraz nadanie imienia patrona imprezy stadionowi miejskiemu w Nidzicy.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).