Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Full wypas - czyli służbowe auto mławskiego starosty

18-09-2013

Ma mieć minimum 160 koni mechanicznych, 6 poduszek powietrznych, światła ksenonowe z doświetlaniem zakrętów, komputer pokładowy, czujniki parkowania i deszczu, podgrzewane siedzenie i 18-calowe alufelgi. Jednym zdaniem: nafaszerowany elektroniką full wypas.

czytaj artykuł »

Weź udział w konkursie na hymn Działdowa

18-09-2013

Od kilku lat Działdowo ma swój hejnał. Teraz przyszedł czas na jego hymn. Weź udział w konkursie i zaprezentuj własne pomysły.

czytaj artykuł »

Charytatywny Zumba Maraton dla Wiktora

18-09-2013

Już w sobotę czeka nas Wielki Charytatywny Maraton Zumba®Fitness – a wszystko to charytatywnie dla Wiktora. Wstęp – dowolny datek.

czytaj artykuł »

Nowy MDK nie będzie miał sali widowiskowej?

16-09-2013

Po przeprowadzce do nowej siedziby MDK nie będzie miał czasowo do dyspozycji sali widowiskowo - kinowej, a stare "kino" zostanie sprzedane.

czytaj artykuł »

Dzięki dzielnicowemu nie skoczył z dachu

16-09-2013

31-letni mężczyzna po kłótni z konkubiną chciał popełnić samobójstwo. Na szczęście poskutkowały dwugodzinne policyjne negocjacje.

czytaj artykuł »

Wyjątkowe zajęcia w szkołach ponadgimnazjalnych

13-09-2013

W wyjątkowych zajęciach mogli uczestniczyć uczniowie szkół ponadgimnazjalnych w powiecie działdowskim. Na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury w Płośnicy ksiądz Przemysław Kawecki poprowadził serie wykładów.

czytaj artykuł »

Jest drugi przetarg na budowę dworca w Mławie

12-09-2013

Jeśli zgłosi się inwestor, będzie mógł wybudować nie tylko dworzec zintegrowany i centrum handlowo-usługowe, ale także bloki mieszkalne.

czytaj artykuł »

Jak uniknąć zatrucia grzybami?

12-09-2013

Nadchodzi sezon zbioru grzybów i fatalnych pomyłek grzybiarzy. Pamiętaj o prostych zasadach, dzięki którym unikniesz zagrożenia.

czytaj artykuł »

W Płośnicy też czytali Fredrę

12-09-2013

Gminna Biblioteka Publiczna w Płośnicy wraz z Filiami włączyła w się w akcję „Narodowe Czytanie”, które odbyło się 6 września. Uroczystość miała miejsce w plenerze, na placu OSP. Pogoda dopisała, dopisali też uczestnicy - uczniowie klas I-IV Szkoły Podstawowej oraz mieszkańcy.

czytaj artykuł »

Tam, gdzie rodzą się wiersze...

12-09-2013

We wtorkowy wieczór w Sali Gotyckiej działdowskiego Zamku miało miejsce spotkanie promujące ukazanie się najnowszego, VII Działdowskiego Almanachu Poezji pt. „Tam, gdzie rodzą się wiersze”. Redaktorem Naczelnym tego zbioru wierszy jest Anna Barbara Czuraj-Struzik.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).