Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Jak pracować z uczniami zdolnymi

20-10-2013

W środę, 2 października w sali konferencyjnej CKU DAR.SA w Działdowie przy ul. Polnej 11a odbyła się kolejna konferencja dotycząca pracy z dziećmi zdolnymi. Spotkanie zorganizowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Działdowie oraz ODN DAR.S.A. zgromadziło szereg osób, żywo zainteresowanych ...

czytaj artykuł »

Języki nie są im obce

20-10-2013

Po zakończeniu dwurocznego programu Comenius w SP4, nadszedł czas na starszych uczniów. II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie od września 2013 roku przystąpiło do projektu ‘Developing Empathy for animals’, czyli „Rozwijanie empatii wobec zwierząt”, ...

czytaj artykuł »

Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

20-10-2013

Przypominamy wszystkim wyjeżdżającym do pracy za granicą o zachowaniu szczególnej ostrożności przy podejmowaniu decyzji o wyborze miejsca pracy.

czytaj artykuł »

Gimnazjaliści z Jedynki na uniwersytecie

20-10-2013

W porównaniu do innych szkół powiatu działdowskiego, Gimnazjum nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Działdowie od lat osiąga bardzo wysokie wyniki dydaktyczne i wychowawcze. Jak to robicie? - pytają z zainteresowaniem rodzice. Dobrych pomysłów się nie zdradza, więc odpowiadamy krótko: ...

czytaj artykuł »

Szlachetna Paczka w Działdowie po raz trzeci

17-10-2013

Myślę, że większość działdowian wie, czym jest Szlachetna Paczka. To ogólnopolska akcja świątecznej pomocy skierowana do najuboższych osób. Przez pierwsze osiem lat akcja funkcjonowała pod nazwą Świątecznej Paczki. Od 2009 roku pomoc dociera do potrzebujących pod szyldem Szlachetnej

czytaj artykuł »

Mławskie starostwo kupiło volvo za 145 tysięcy

17-10-2013

Zakupione za 145 tysięcy 950 złotych auto marki Volvo S 80 zostało dostarczone kilka dni temu przez dealera do Starostwa Powiatowego w Mławie.

czytaj artykuł »

Dziennikarz po szóstej chemioterapi walczy o życie

17-10-2013

Wiesław Hagedorny to znany w Mławie i Ciechanowie dziennikarz i publicysta. Jego teksty można przeczytać m.in. w lokalnej prasie. Jako jeden z nielicznych, kiedy zamieszcza komentarze na naszym portalu, ma odwagę podpisać się własnym imieniem i nazwiskiem.

czytaj artykuł »

Księża wygrali z policjantami 6:3

16-10-2013

Mundury i sutanny zamienili na sportowe stroje – policjanci i księża rozegrali mecz charytatywny by wspomóc zbiórkę pieniędzy dla dwojga młodych mieszkańców Działdowa.

czytaj artykuł »

Wystawa grzybów - by uniknąć tragicznych pomyłek

14-10-2013

Nadeszła jesień, a więc i czas grzybobrania. Aby uniknąć tragicznych pomyłek po raz kolejny zorganizowano specjalną wystawę.

czytaj artykuł »

Nowa sala gimnastyczna w Malinowie otwarta

13-10-2013

W piątek 11 października uczestniczyliśmy w uroczystym otwarciu nowej sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Malinowie.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).