Dziś jest Wtorek, 17 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Marita
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Mostostal nie dokończy tego wiaduktu

25-07-2013

PKP - PLK rozwiązały umowę z wykonawcą wiaduktu na ul. Kochanowskiego. Już wiadomo, że prace budowlane dokończy inna firma.

czytaj artykuł »

Wakacje – najlepszy sezon na… porzucanie

25-07-2013

Kiedy wiele osób wyjeżdża na wakacje, liczba porzuconych psów drastycznie wzrasta. W jednej chwili z ciepłej kanapy trafiają za kraty schroniska.

czytaj artykuł »

Prezydent przyjedzie do Mławy na 99%

25-07-2013

Odmówił w ubiegłym roku, w tym potwierdził swoją obecność 31 sierpnia na polu bitwy w Uniszkach Zawadzkich.

czytaj artykuł »

Polsat wykorzystał materiały Mojego Działdowa

23-07-2013

To artykuły Portalu Moje Działdowo dziennikarze Polsatu uznali za najbardziej rzetelne i wykorzystali je w popularnym programie Interwencja.

czytaj artykuł »

Budowa sali w Malinowie dobiegła końca

23-07-2013

Budowa nowej sali gimnastycznej wraz z imponującym zapleczem socjalnym przy Zespole Szkół w Malinowie została już zakończona.

czytaj artykuł »

VI Turniej o Puchar Starosty Działdowskiego

23-07-2013

VI Turniej o Puchar Starosty Powiatu Działdowskiego przeszedł do historii. Nie można narzekać na uczestników Turnieju: Start-Kombet... wiadomo, najlepszy! Mławianka Mława, czyli drużyna z aspiracjami III-ligowymi. No i II-ligowa, mimo wszystko, Concordia Elbląg.

czytaj artykuł »

Trwa Nawiedzenie Obrazu Matki Bożej

22-07-2013

Działdowskie parafie przeżywają Nawiedzenie Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Jest to głębokie przeżycie duchowe dla wielu wiernych.

czytaj artykuł »

Morderstwo w centrum Mławy

22-07-2013

Wszczęto śledztwo prokuratorskie. Prokurator rejonowy wystosował apel do osób, które mogły widzieć zaplamionego krwią mężczyznę.

czytaj artykuł »

Skorzystaj z aplikacji I LOVE POLSKA WSCHODNIA

22-07-2013

Aplikację mobilną przygotowało Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Posiadacze smartfonów i tabletów mogą na bieżąco śledzić projekty unijne prowadzone w Polsce Wschodniej.

czytaj artykuł »

„Zostawcie nam przejazd” - PKP odpowiada

20-07-2013

Część mieszkańców miasta (choć niewielka) nie chce likwidacji przejazdu kolejowego przy ul. Księżodworskiej. Jest odpowiedź PKP.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).