Dziś jest Wtorek, 12 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksander, Dagmara, Joanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

„Co łaska” według „Wiadomości”. Kuria prostuje.

24-09-2013

W głównym wydaniu „Wiadomości” TVP1 z 18 września wyemitowano materiał pt. „Co łaska” dotyczący wysokości ofiar pobieranych m.in. w parafii Lipowiec Kościelny, w diecezji płockiej za udzielenie sakramentu małżeństwa.

czytaj artykuł »

Spalanie podkładów jest nielegalne i rakotwórcze

23-09-2013

W okresie jesienno-zimowym spotykamy się z poważnym problemem, jakim jest spalanie odpadów w domowych piecach. Nawiązując do niepokojących sygnałów docierających od mieszkańców naszego powiatu, widzimy potrzebę przekazania informacji o zdrowotnych i środowiskowych skutkach spalania podkładów ...

czytaj artykuł »

Burmistrz 'Zasłużonym Honorowym Dawcą Krwi'

23-09-2013

W piątek 20 września w budynku Starostwa w Działdowie odbyła się coroczna Konferencja Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Działdowie z opiekunami Szkolnych Kół PCK powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

Weź udział w badaniach mammograficznych

23-09-2013

W poniedziałek 30 września przy Ratuszu na Pl. Mickiewicza stacjonować będzie Mammobus.

czytaj artykuł »

Gmina wesprze pogorzelców z Zakrzewa

21-09-2013

W czwartek 22 sierpnia doszło do groźnego pożaru w miejscowości Zakrzewo. Straty oszacowano na około 45 tysięcy złotych. Gmina Działdowo natychmiast przystąpiła do pomocy pogorzelcom.

czytaj artykuł »

Charytatywnie spalaliśmy kalorie dla Wiktora

21-09-2013

Tego jeszcze nie było – w sobotę 21 września odbył się wyjątkowy maraton Zumba Fitness, czyli charytatywne spalanie kalorii dla Wiktora Zalewskiego.

czytaj artykuł »

„Muzeum powinno być czynne w niedziele”

20-09-2013

Przekonywał o tym w imieniu mieszkańców miasta Jan Bedra. Do sugestii radnego odniósł się dyrektor muzeum Kazimierz Grążawski.

czytaj artykuł »

Czy Starostwo „ustawiło” przetarg?

19-09-2013

Starostwo w Mławie ogłosiło przetarg na dostawę samochodu. Sęk w tym, że określono szczegółowe warunki, które spełnia niewiele modeli. A może nawet tylko jeden "pewniak".

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo naprawia ile tylko może

18-09-2013

Polskie drogi, szczególnie te nieutwardzone niszczeją szybciej, niż samorządy dają radę je naprawiać. Ma to miejsce w każdym mieście i każdej gminie. Modernizować je jednak trzeba i kilka próśb o naprawy dróg w gminie Działdowo wpłynęło do wójta Cieślińskiego na ostatniej sesji Rady ...

czytaj artykuł »

Full wypas - czyli służbowe auto mławskiego starosty

18-09-2013

Ma mieć minimum 160 koni mechanicznych, 6 poduszek powietrznych, światła ksenonowe z doświetlaniem zakrętów, komputer pokładowy, czujniki parkowania i deszczu, podgrzewane siedzenie i 18-calowe alufelgi. Jednym zdaniem: nafaszerowany elektroniką full wypas.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).