Dziś jest Wtorek, 17 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Marita
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Tak wygląda budowa wiaduktu w Mławie

31-07-2013

Budowa idzie pełną parą. Już w kwietniu powstały tak zwane przyczółki, a teraz montowane są elementy prefabrykowane. Przypomnijmy, że wiadukt ten będzie wyposażony w aż trzy windy.

czytaj artykuł »

Program o działdowskim muzeum w TVP1

31-07-2013

W sobotę 13 lipca Kevin Aiston, znany z programu "Europa da się lubić" odwiedził nasze miasto i nagrał program, w którym zaprasza do zwiedzania Interaktywnego Muzeum Państwa Krzyżackiego.

czytaj artykuł »

95 milionów złotych kary za LCS Działdowo

30-07-2013

Firmy realizujące modernizację linii Warszawa – Gdynia na obszarze LCS Działdowo domagają się od PLK zapłaty 95,29 mln zł kary.

czytaj artykuł »

Kamil Bednarek na Dniu Ziemi Kozłowskiej

30-07-2013

Gwiazdą Dnia Ziemi Kozłowskiej był zespół Bednarek. Portal Moja Nidzica zdołał tuż przed koncertem porozmawiać z liderem zespołu Kamilem Bednarkiem.

czytaj artykuł »

Szczucie cycem

29-07-2013

Coraz ciężej jest zrobić dobrą, przyciągającą uwagę reklamę. A jeśli nie ma się dobrego pomysłu – zawsze można poszczuć klienta cycem.

czytaj artykuł »

Zobacz jak przebiega remont „medyka”

28-07-2013

Sprawdziliśmy na jakim etapie znajdują się prace związane z adaptacją byłego „medyka” na Miejski Dom Kultury i Miejską Bibliotekę Publiczną.

czytaj artykuł »

Są plany pomocy zwalnianym nauczycielom

27-07-2013

Mogą być niańką. Albo asystentem. Albo odbierać dzieci ze szkoły i zaprowadzać do rodziców, ewentualnie odrabiać z nimi lekcje.

czytaj artykuł »

Kozłowo. W 70. rocznicę rzezi wołyńskiej

27-07-2013

W czwartek, 11 lipca przy kościele parafialnym w Kozłowie, z inicjatywy Stowarzyszenia Non Omnis Moriar odbył się krótki odczyt okolicznościowy związany z 70. rocznicą Krwawej Niedzieli – rzezi dokonanej na Polakach przez ukraińskich nacjonalistów na Kresach Wschodnich. Odczyt wygłosił

czytaj artykuł »

W Mławie będą pokazy uzbrojenia

27-07-2013

Do rekonstrukcji został nieco ponad miesiąc. Takich ciekawych informacji z pewnością będzie więcej. Ratusz właśnie uchylił rąbka tajemnicy.

czytaj artykuł »

Lidzbarscy uczniowie na wakacjach na Podlasiu

27-07-2013

Młodzież z lidzbarskiego liceum wraz z Iwoną Gołębiowską, nauczycielką biologii od kilku lat wyjeżdża z młodzieżą na tygodniowe wycieczki krajoznawcze w ramach edukacji przyrodniczej. W ciągu ostatnich lat dwukrotnie zwiedziła z uczniami region Gór Świętokrzyskich, dwukrotnie Jurę ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).