Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

CBA sprawdza, czy przetarg był „ustawiony”

30-10-2013

Starostwo Powiatowe w Mławie odwiedził funkcjonariusz wydziału postępowań kontrolnych z warszawskiej delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

czytaj artykuł »

Muzycy zagrali w hołdzie dla zmarłej Oli Wilk

28-10-2013

26 października miał odbyć się koncert na rzecz rehabilitacji po przeszczepie płuc Oli Wilk. Niestety Ola odeszła od nas dwa dni wcześniej…

czytaj artykuł »

Pielęgniarka wyróżniona przez prezydenta

28-10-2013

Złoty Medal za Długoletnią Służbę, odznaczenie przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, otrzymała Aleksandra Machałowska, pielęgniarka oddziałowa szpitalnego oddziału ratunkowego SPZOZ w Działdowie. Odznaczenie wręczył wojewoda warmińsko-mazurski Marian Podziewski, podczas ...

czytaj artykuł »

Gmina Płośnica i EZG wyróżnione!

28-10-2013

W dn. 17 – 18 października br. w Rynie odbyła się konferencja „Fundusze Europejskie dla środowiska Warmii i Mazur”, której organizatorem był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, w trakcie której wręczono wyróżnienia za szczególne zaangażowanie w ochronę ...

czytaj artykuł »

Odkrywamy drugą twarz Tuwima

28-10-2013

Tak ambitne zadanie – zaakcentowane w tytule - postawiła przed sobą grupa drugoklasistów z Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie, która pod opieką nauczyciela bibliotekarza –Elżbiety Zakrzewskiej przygotowała imprezę biblioteczną z okazji obchodów Roku Juliana Tuwima.

czytaj artykuł »

Sala gimnastyczna w Księżym Dworze otwarta

27-10-2013

W piątek 25 października została otwarta nowa sala gimnastyczna przy Zespole Szkół im. Janusza Korczaka w Księżym Dworze.

czytaj artykuł »

Klub Seniora w Działdowie ma już 10 lat

27-10-2013

Klub Seniora w Działdowie skończył 10 lat. Uroczyste spotkanie odbyło się w środę 23 października w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Działdowie, w którym członkowie Klubu mają swoją siedzibę.

czytaj artykuł »

Przetargiem starostwa zajęły się telewizja i CBA

25-10-2013

Jak twierdzą dziennikarze stacji TTV, sprawą zajęło się już Centralne Biuro Antykorupcyjne. Przetarg sprawdzić ma także Urząd Zamówień Publicznych.

czytaj artykuł »

Ta ruchliwa droga jest źle oświetlona

24-10-2013

Wraz z początkiem roku szkolnego powrócił temat złego oświetlenia drogi do Malinowa. Bezpieczeństwo kierowców i pieszych pogarsza dodatkowo wzmożony ruch przy mieszczącej się tu przychodni. Jak władze Gminy Działdowo rozwiążą ten problem?

czytaj artykuł »

Ola Wilk zmarła po miesiącu od przeszczepu

24-10-2013

Z przykrością informujemy, że Ola Wilk zmarła w szpitalu w Zabrzu, gdzie 20 września została poddana operacji przeszczepu płuc.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).