Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Mława: tysiąc podpisów przeciw elektrociepłowni

06-12-2013

„Jeżeli będziemy mieli ich kilka tysięcy, to chyba burmistrz weźmie je pod uwagę. Mam nadzieję, że nie zrobi złego prezentu mieszkańcom i nie będzie budował czegoś, czego ludzie po prostu w Mławie nie chcą”

czytaj artykuł »

Gimnazjum nr 2 kształci postawy demokratyczne

05-12-2013

Uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Królowej Jadwigi w Działdowie rozpoczęli w listopadzie pracę nad projektem ogólnopolskim „Szkoła demokracji”, realizowanym przy współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie.

czytaj artykuł »

‘Życie na różowo’, czyli koncert w Lidzbarku

05-12-2013

W niedzielne popołudnie 1 grudnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku odbył się koncert „Życie na różowo”. Piosenkę francuską, z repertuaru wybitnych wokalistów, takich jak Edith Piaf i Jacques Brel, w tłumaczeniach mistrza Wojciecha Młynarskiego zaśpiewały Katarzyna Borowska, ...

czytaj artykuł »

Jak wygląda w Mławie polityka prorodzinna?

04-12-2013

W sierpniu informowaliśmy na łamach portalu o planach wprowadzenia w Mławie czasu bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki przez przedszkola, dla których organem prowadzącym jest miasto. Minęły zaledwie 3 miesiące, a władze miasta mają już kolejny pomysł jak wesprzeć rodziny.

czytaj artykuł »

Działdowo wyróżnione za otwarcie muzeum

04-12-2013

Laureaci drugiej edycji konkursu PRO Warmia Mazury to Urząd Miejski w Giżycku, Urząd Miasta Działdowa, Urząd Miasta i Gminy w Mikołajkach oraz Urząd Miasta Iławy. Nagrody zostały wręczone 28 listopada, podczas uroczystej gali w ramach Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na koncert mikołajkowy

04-12-2013

Burmistrz Miasta Działdowo zaprasza na mikołajkowy koncert Roberta Schade.

czytaj artykuł »

Start-Kombet Działdowo liderem III ligi

04-12-2013

W drugim meczu rundy rewanżowej piłkarze Startu-Kombet pokonali Huragan Morąg 3-2 i przerwę zimową spędzą na pozycji lidera rozgrywek.

czytaj artykuł »

1 grudnia - Dzień Dawcy Szpiku dla Joli i innych

03-12-2013

W niedzielę 1 grudnia odbył się dzień Dawcy Szpiku dla Joli i innych. Już drugi raz Fundacja DKMS przeprowadziła taką akcję w Działdowie.

czytaj artykuł »

Łyżwy w dłoń! Lodowisko już funkcjonuje!

02-12-2013

W niedzielę 1 grudnia na Orliku przy ulicy Świerkowej zostało uruchomione lodowisko miejskie. Zapraszamy codziennie od 10.00 do 20.00.

czytaj artykuł »

Czy w Gminie Działdowo powstanie kolejna sala?

02-12-2013

Pierwotnie Gmina Działdowo planowała wybudować łącznie cztery sale gimnastyczne. Plan udało się zrealizować w ciągu 11 lat a obiekt sportowy przy Zespole Szkół w Księżym Dworze miał być ostatnim tego typu. Jest jednak szansa na jeszcze jeden!

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).