Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Mława: mieszkańcy boją się spalarni śmieci

25-11-2013

- Ładnie brzmi: elektrociepłownia opalana paliwem alternatywnym. Ale to jest nic innego jak spalarnia śmieci, którą funduje się nam prawie w centrum miasta – mówi mieszkaniec Mławy.

czytaj artykuł »

Złapany z dużą ilością amfetaminy

25-11-2013

Policjanci z Działdowa zatrzymali Kamila S. 23-latek posiadał przy sobie 10 woreczków strunowych wypełnionych amfetaminą. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mieszkańcowi Działdowa może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Zachęcali do rzucenia śmierdzącego nałogu

24-11-2013

Uczniowie wszystkich działdowskich szkół wzięli udział w corocznej akcji „Rzuć palenie razem z nami”. W tym roku przyłączyły się do nich Zespól Szkół w Malinowie oraz Gimnazjum z Burkatu.

czytaj artykuł »

Działdowski policjant ukradł telefon?

21-11-2013

Do oceny prawno-karnej prokuratury wpłynęły materiały dotyczące kradzieży, jakiej miał się dopuścić jeden z działdowskich policjantów.

czytaj artykuł »

Dorobić do stypendium można wszędzie

20-11-2013

W czasie studiów chwytają się każdego zajęcia: stoją za barem, sprzątają biura, są fordanserkami, korepetytorami i… rozbieraczami.

czytaj artykuł »

Zostań potencjalnym dawcą szpiku!

20-11-2013

W Polsce, co godzinę stawiana jest komuś diagnoza: nowotwór krwi, czyli białaczka. Dla wielu pacjentów jedyną szansą na wyzdrowienie jest przeszczepienie szpiku do dawcy niespokrewnionego. Cały czas są w Polsce pacjenci, dla których nie znaleziono dawcy, wśród 22 milionów osób zarejestrowanych ...

czytaj artykuł »

Działdowianka odnalazła „genetycznego bliźniaka”

20-11-2013

Przez dwadzieścia lat niosła pomoc chorym i potrzebującym. Gdy u Joli, pielęgniarki z działdowskiego szpitala wykryto ostrą białaczkę szpikową pomóc mógł już tylko cud. I ten cud się zdarzył.

czytaj artykuł »

Połączenia osobowe nie znikną. Jest decyzja.

19-11-2013

Koleje Mazowieckie ogłosiły projekt nowego rozkładu jazdy pociągów. Mimo, że połączenie osobowe do Działdowa mają zostać utrzymane, ostatnie słowo należy do Samorządu Województwa Mazowieckiego. Znamy oficjalne stanowisko przewoźnika i organizatora zbiorowego transportu kolejowego. Połączenia ...

czytaj artykuł »

Już wkrótce Hoffer Super Hit Działdowo 2013!

18-11-2013

Trwają przygotowania do VI edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki HOFFER SUPER HIT’ DZIAŁDOWO 2013.

czytaj artykuł »

Savoir vivre w PPP Działdowo

18-11-2013

W piątek 8 listopada Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Działdowie działający przy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu zorganizował przedsięwzięcie pod hasłem „SAVOIR VIVRE – sztuka zachowania się przy stole”, w ramach realizowanego programu ”Wolontariat w OHP”.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).