Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
SPORT

I Liga Baseballu – 8 czerwca 2013 Kutno

11-06-2013

Yankeesi Działdowo odnieśli historyczne zwycięstwa w I lidze baseballu pokonując w dwumeczu Jastrząb Jastrzębie Zdrój!

czytaj artykuł »

Gwiazda Mazurska-Finał

11-06-2013

2 czerwca nad jeziorkiem miejskim w Nidzicy zakończył się jedyny w Polsce czterodniowy maraton Gwiazda Mazurska.

czytaj artykuł »

Nasi szachiści z kolejnymi medalami!

10-06-2013

Od 20 maja do 2 czerwca w Olsztynie odbywały się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów w Szachach. Reprezentanci naszego miasta udział w nich mogą uznać za bardzo udany.

czytaj artykuł »

Polska biega – biegliśmy i my!

06-06-2013

W poniedziałek 3 czerwca na terenach sportowych przy ul. Świerkowej odbył się bieg w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska Biega”.

czytaj artykuł »

Przed Yankeesami trudny mecz

06-06-2013

W sobotę 8 czerwca na stadionie baseballowym w Kutnie o godzinie 11.00 odbędą się kolejne mecze I ligi rozegrają Yankeesi Działdowo. Ich przeciwnikiem będzie zespół Jastrząb Jastrzębie Zdrój, który od lat należy do czołówki w Polsce i ma aspiracje powrotu do Extraligi.

czytaj artykuł »

Półfinały baseballu w Działdowie

05-06-2013

II Półfinał Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego gimnazjów i szkół podstawowych w baseballu – Działdowo 04.06.2013. Gimnazjum Nr 2 Działdowo triumfowało wśród gimnazjów a wśród szkół podstawowych –SP Tylice.

czytaj artykuł »

Start-Kombet Działdowo pokonał wicelidera

03-06-2013

Kibice, którzy pojawili się w sobotnie popołudnie na stadionie MOSiRu z pewnością nie żałują swojej decyzji, mogli zobaczyć szybkie i ciekawe spotkanie, a ilością sytuacji podbramkowych można by obdzielić kilka spotkań ligowych. Gdyby celowniki piłkarzy Startu były lepiej ustawione moglibyśmy ...

czytaj artykuł »

Streetball królował w Gimnazjum Nr 2

01-06-2013

W Gimnazjum Nr 2 w Działdowie 29 maja królował streetball - koszykówka uliczna ale tym razem rozgrywana na przyszkolnym Orliku. Nauczyciele wychowania fizycznego Majka Szczypińska i Zdzisław Ziółkowski przy wsparciu Dyrektora Szkoły Marleny Perzyńskiej zorganizowali Mistrzostwa Szkoły w kategorii ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).