Dziś jest Piątek, 24 listopada 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksandra, Dobrosław, Emilia, Emma
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
SPORT

Polska biega – biegliśmy i my!

06-06-2013

W poniedziałek 3 czerwca na terenach sportowych przy ul. Świerkowej odbył się bieg w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska Biega”.

czytaj artykuł »

Przed Yankeesami trudny mecz

06-06-2013

W sobotę 8 czerwca na stadionie baseballowym w Kutnie o godzinie 11.00 odbędą się kolejne mecze I ligi rozegrają Yankeesi Działdowo. Ich przeciwnikiem będzie zespół Jastrząb Jastrzębie Zdrój, który od lat należy do czołówki w Polsce i ma aspiracje powrotu do Extraligi.

czytaj artykuł »

Półfinały baseballu w Działdowie

05-06-2013

II Półfinał Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego gimnazjów i szkół podstawowych w baseballu – Działdowo 04.06.2013. Gimnazjum Nr 2 Działdowo triumfowało wśród gimnazjów a wśród szkół podstawowych –SP Tylice.

czytaj artykuł »

Start-Kombet Działdowo pokonał wicelidera

03-06-2013

Kibice, którzy pojawili się w sobotnie popołudnie na stadionie MOSiRu z pewnością nie żałują swojej decyzji, mogli zobaczyć szybkie i ciekawe spotkanie, a ilością sytuacji podbramkowych można by obdzielić kilka spotkań ligowych. Gdyby celowniki piłkarzy Startu były lepiej ustawione moglibyśmy ...

czytaj artykuł »

Streetball królował w Gimnazjum Nr 2

01-06-2013

W Gimnazjum Nr 2 w Działdowie 29 maja królował streetball - koszykówka uliczna ale tym razem rozgrywana na przyszkolnym Orliku. Nauczyciele wychowania fizycznego Majka Szczypińska i Zdzisław Ziółkowski przy wsparciu Dyrektora Szkoły Marleny Perzyńskiej zorganizowali Mistrzostwa Szkoły w kategorii ...

czytaj artykuł »

Działdowska Liga Baseballu po raz IV

01-06-2013

We wtorek 28 maja odbyły się pierwsze mecze IV edycji Działdowskiej Ligi Baseballu. W tym roku liga DLB zagra w nieco innym składzie. Ze względu na oszczędności finansowe organizatorzy – UKS „Yankees” Działdowo rozgrywki poprowadzą turniejowo.

czytaj artykuł »

Start-Kombet pokonał Olimpię Zambrów

28-05-2013

Piłkarze Start-Kombet Działdowo po emocjonującym meczu pokonali lidera naszej grupy III ligi Olimpię Zambrów 2-0 (0-0).

czytaj artykuł »

Baseball: Horror w Kutnie!

24-05-2013

Kolejny mecz I ligi działdowscy baseballiści rozegrali w niedzielę 19 maja br. w Kutnie z Piratami Władysławowo. Baseballiści znad Bałtyku to zgrana ekipa od kilku lat dobijająca się do Extraligi i było wiadomo, że beniaminka czekają trudne spotkania.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).