Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Rękodzieła, stare pojazdy i dobra muzyka [FILM]

29-08-2017

Po raz kolejny w Działdowie odbył się Jarmark Antyków, Rękodzieła i Zdrowej Żywności. Tradycyjnie towarzyszył mu zlot pojazdów zabytkowych.

czytaj artykuł »

Mistrzostwa Działdowa w siatkówce plażowej

29-08-2017

W sobotę 26 sierpnia na boisku w parku Jana Pawła II odbyły się Mistrzostwa Działdowa w siatkówce plażowej. W turnieju wzięły udział tylko cztery pary. Zawodnicy rywalizowali systemem "Każdy z Każdym" w setach do dwóch wygranych do 15 pkt. Zwycięzcami turnieju została para Kotwicki Kamil/Szczepański ...

czytaj artykuł »

Weź udział w badaniu opinii społecznej

29-08-2017

Zwracamy się z prośbą o udział w badaniu zainteresowania i zapotrzebowania na nowe produkty i usługi kulturalne oferowane przez Miejski Dom Kultury w Działdowie.

czytaj artykuł »

Zobacz owocowo-warzywne rzeźby w piasku [FILM]

27-08-2017

Jak przekazać dzieciom i młodzieży dobre nawyki żywieniowe tak, by ich nie zanudzić i nie zniechęcić do jedzenia warzyw i owoców? Wiedzą to Agencja Rynku Rolnego w Olsztynie a także Miasto i Gmina Lidzbark:

czytaj artykuł »

Zdecyduj na co miasto wyda pół miliona złotych!

27-08-2017

Kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego w Działdowie wchodzi w decydującą fazę. Do końca września mieszkańcy miasta mogą wziąć udział w głosowaniu.

czytaj artykuł »

UWAGA! Woda już zdatna do spożycia!

26-08-2017

Oto najnowszy komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Działdowie o aktualnym stanie przydatności wody do spożycia.

czytaj artykuł »

Przed nami Narodowe Czytanie 2017 - "Wesele"

24-08-2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na kolejną edycję akcji Narodowe Czytanie. W tym roku impreza dotyczyć będzie książki Stanisława Wyspiańskiego pt. „Wesele”.

czytaj artykuł »

Oto fakty na temat skażenia wody [FILM]

23-08-2017

Od wczoraj woda z wodociągu miejskiego nie nadaje się do spożycia i kąpieli. O to dlaczego i do kiedy, pytamy służby miejskie.

czytaj artykuł »

Zobacz, gdzie otrzymasz wodę w butelkach

23-08-2017

W związku z zaistniałą sytuacją dziś (23 sierpnia 2017) zostanie uruchomiona dystrybucja wody butelkowanej w opakowaniach 1,5 litra.

czytaj artykuł »

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

20-08-2017

Niechaj los Wam sprzyja. Idźcie przez życie z dobrocią w sercu, otoczeni kochanymi ludźmi. Obdarzajcie się nawzajem nadzieją, miłością i radością.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).