Dziś jest Poniedziałek, 16 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ambroży, Dionizy, Gaweł, Jadwiga
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Wójt Paweł Cieśliński otrzymał absolutorium

05-06-2017

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Działdowo radni jednogłośnie udzielili wójtowi absolutorium za wykonanie budżetu.

czytaj artykuł »

Spektakle grupy PEWNI NIEPEWNI w czerwcu

05-06-2017

Zapraszamy na dwa nowe przedstawienia w wykonaniu grupy teatralnej PEWNI NIEPEWNI działającej w Miejskim Domu Kultury w Działdowie.

czytaj artykuł »

Kabaret SMILE wystąpi w Działdowie

05-06-2017

W dniu 23 czerwca o godz. 20.15 w sali widowiskowej MDK w Działdowie przy ul. Jagiełły 13, odbędzie się występ kabaretu SMILE.

czytaj artykuł »

Zobacz jak Płośnica potrafi się roztańczyć [FILM]

05-06-2017

Wiosna to dla miłośników tańca wysyp okazji do pokazania własnych umiejętności. Kolejną z nich była 13 edycja Przeglądu Tanecznego w Płośnicy.

czytaj artykuł »

III Ogólnopolski Konkurs Poetycki

05-06-2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza do wzięcia udziału w III Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim o Miecz Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej.

czytaj artykuł »

Dzielnicowy po służbie zatrzymał złodzieja złomu

03-06-2017

Dzielnicowy z Rybna będąc na rowerowej przejażdżce w czasie wolnym od służby, zatrzymał na gorącym uczynku sprawcę kradzieży. Policjanta zainteresował fakt, ze mężczyzna wychodził z workiem z posesji, która według jego wiedzy była niezamieszkała. Jest to dowód na to, ze policjantem ...

czytaj artykuł »

Zamienimy TIRy na pasaż handlowy? [FILM]

03-06-2017

Radna Elżbieta Konarzewska poprosiła o utwardzenie terenu przy targowisku miejskim, zrytego przez TIRy. Miasto ma jednak wobec działki inne plany.

czytaj artykuł »

Przedszkolaki z wizytą u policjantów

02-06-2017

Czym zajmuje się Policja, jak wygląda stanowisko pracy policjanta i w co wyposażony jest funkcjonariusz – o tym m.in. mogły przekonać się przedszkolaki z Działdowa podczas wizyty w miejscowej jednostce Policji.

czytaj artykuł »

Policja sprawdziła stan trzeźwości burmistrza [FILM]

02-06-2017

Komenda Policji otrzymała od gminy miejskiej 3 alkotesty. Dwa sprawdzą się w terenie, trzeci będzie dostępny na komendzie do testów "na żądanie".

czytaj artykuł »

13-latek potrącony w drodze do szkoły

01-06-2017

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia rowerzysty. 13-letni cyklista w drodze do szkoły został potrącony przez samochód osobowy. Nieprzytomnemu chłopcu pierwszej pomocy udzielali będący na miejscu policjanci. W stanie ciężkim został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).