Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Pijana nauczycielka w działdowskim gimnazjum

27-11-2013

Jedna z działdowskich nauczycielek dwa dni z rzędu prowadziła zajęcia pod wpływem alkoholu. Badanie policji pokazało 1,5 promila...

czytaj artykuł »

Prawie 500 zarzutów dla oszusta z Mławy

27-11-2013

O tym procederze informują od wczoraj ogólnopolskie media.

czytaj artykuł »

Czy „zimówki” to prawny obowiązek?

26-11-2013

W Polsce brakuje regulacji prawnych obligujących kierowców do zakładania w samochodach opon zimowych. Istnieje on w większości krajów UE.

czytaj artykuł »

Pasowani na przedszkolaków

26-11-2013

Pasowanie na przedszkolaka to najważniejsze wydarzenie w życiu każdego malucha. W Niepublicznym Przedszkolu „uMisia” odbyło się ono w piątek, 22 listopada.

czytaj artykuł »

Era na inżyniera – Zawody Przyszłości w Działdowie

26-11-2013

W środę 20 listopada doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Działdowie działającym w strukturach Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Elblągu zakończył cykl spotkań z młodzieżą ponadgimnazjalną z Zespołu Szkół Nr 2 w Działdowie w ramach programu autorskiego pt. „Era ...

czytaj artykuł »

Jesienne warsztaty w OHP

26-11-2013

W czwartek 14 listopada Punkt Pośrednictwa Pracy oraz Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Działdowie działające przy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu zorganizował warsztaty pod hasłem „Poznaj zawody przyszłości” w ramach edycji „JESIEŃ Z OHP”.

czytaj artykuł »

Z Muszkieterami oddali ponad 90 litrów krwi

26-11-2013

Ponad 90 litrów krwi oddali mieszkańcy 6 miejscowości z województwa warmińsko-mazurskiego, w których w 2013 roku odbyły się zbiórki krwi w ramach kampanii "Zbieramy krew dla Polski".

czytaj artykuł »

II Sejmik Samorządów Uczniowskich w Działdowie

26-11-2013

W czwartek 21 listopada miało miejsce wyjątkowe dla całej społeczności szkolnej wydarzenie: odbył się II Sejmik Samorządów Uczniowskich w Działdowie.

czytaj artykuł »

Udało się. Mikołaj przejdzie operację.

25-11-2013

Rodzice Mikołaja Sztangi, z pomocą wielu darczyńców zebrali pieniądze na operację syna w Niemczech. Zabieg odbędzie się już 12 grudnia.

czytaj artykuł »

Mława: mieszkańcy boją się spalarni śmieci

25-11-2013

- Ładnie brzmi: elektrociepłownia opalana paliwem alternatywnym. Ale to jest nic innego jak spalarnia śmieci, którą funduje się nam prawie w centrum miasta – mówi mieszkaniec Mławy.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).