Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Katarzynki 2014: znamy laureatów

19-01-2014

Wyróżnienia za działalność na rzecz działdowskiej społeczności wręczane są już od osiemnastu lat. W tym roku otrzymali je dwaj panowie.

czytaj artykuł »

Już dziś Katarzynki i koncert Janusza Radka

17-01-2014

Gala Katarzynki 2014 już dziś. Tym razem po rozdaniu statuetek na scenie zobaczymy popularnego wokalistę Janusza Radka.

czytaj artykuł »

Franciszek Stecki – bohater naszych ziem

16-01-2014

W związku ze zbliżająca się 151. rocznicą wybuchu powstania styczniowego w niedzielę 12 stycznia w Kościele parafialnym pod wezwaniem świętego Wojciecha w Działdowie odbyła się uroczysta msza w intencji śp. Franciszka Teodora Steckiego, kapitana powstania styczniowego.

czytaj artykuł »

Przyjedzie Mammobus. Nie przegap badania!

16-01-2014

Po raz kolejny mammobus zawita do powiatu działdowskiego. Zachęcamy do wykonania mammografii oraz do aktywnego włączenia się w propagowanie Programu badań w swoim najbliższym otoczeniu!

czytaj artykuł »

Zgubiłeś telefon lub łańcuszek? Odbierz go

16-01-2014

Osoby, które zgubiły łańcuszek koloru żółtego lub telefon Sony Ericsson proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Działdowie. Przedmioty te zostały odnalezione i czekają na swych właścicieli. Warunkiem ich odzyskania jest udowodnienie prawa własności.

czytaj artykuł »

'Aktywnie spędzam wolny czas' w SP3

16-01-2014

W piątek 10 stycznia w Szkole Podstawowej nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Działdowie odbyło się spotkanie karnawałowe uczniów biorących udział w projekcie „Aktywnie spędzam wolny czas”.

czytaj artykuł »

Sąd zdecyduje o losie wójta Przyborskiego

15-01-2014

Wójt Iłowa Osady Jan Przyborski niemal dwa lata uprawomocnieniu się wyroku za jazdę pod wpływem alkoholu nadal pełni swoją funkcję.

czytaj artykuł »

Lipowiec Kościelny: Precz kurnikom!

14-01-2014

W Krępie (gm. Lipowiec Kościelny) inwestor chce postawić 24 kurniki. Mieszkańcy protestują, zebrali kilkaset podpisów, planują zawiadomić CBA i prokuraturę.

czytaj artykuł »

Mława: Mieszkańcom „Zacisza” grozi odcięcie wody

14-01-2014

Spółdzielnia ma problemy finansowe, nie płaci regularnie dostawcy za wystawiane faktury. Sprawa dotyczy 13 bloków, a więc setek mławskich rodzin.

czytaj artykuł »

Przejazd na ul. Księżodworskiej zamknięty

14-01-2014

W środę 15 stycznia nastąpiło definitywne zamknięcie przejazdu kolejowego na ul. Księżodworskiej dla ruchu samochodowego.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).