Dziś jest Wtorek, 17 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ignacy, Lucyna, Małgorzata, Marita
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Burmistrz Mławy cenzuruje Facebooka?

11-09-2013

Profil powstał na Facebooku 6 września z inicjatywy osób lub osoby niezadowolonej z rządów burmistrza Sławomira Kowalewskiego. Polubiło go ok. 260 internautów. Codziennie rósł w siłę.

czytaj artykuł »

Wkrótce w Nidzicy: Międzynarodowy Turniej Siatkówki

11-09-2013

To będzie wyjątkowa uczta dla miłośników siatkówki na najwyższym światowym poziomie. Już 20 i 21 września w nidzickiej hali widowiskowo – sportowej odbędzie się międzynarodowy turniej z udziałem aktualnego mistrza Niemiec – Berlin Recycling Volleys oraz trzech drużyn polskiej ekstraklasy, ...

czytaj artykuł »

Światowy Dzień Choroby Alzheimera

10-09-2013

Rokrocznie, od 1994 r., w dniu 21 września, obchodzimy Światowy Dzień Choroby Alzheimera, choroby do dziś nieuleczalnej. Z raportu organizacji zrzeszonych w Alzheimer's Disease International, który pojawił się w 2011 r., wynika, iż na chorobę Alzheimera cierpi ok. 35 mln osób na całym świecie, ...

czytaj artykuł »

Wielki pożar w mławskiej firmie. Straty: 4 miliony

09-09-2013

Spłonęły pomieszczenia, w których znajdowała się stolarnia i komora lakiernicza. Było słychać silny wybuch.

czytaj artykuł »

Tylko jeden z ośmiu pracowników był trzeźwy

09-09-2013

Policjanci interweniowali w jednym z nidzickich zakładów pracy. Ze zgłoszenia wynikało, że grupa pracowników może znajdować się pod wpływem alkoholu.

czytaj artykuł »

Giełda pracy w PPP Działdowo

09-09-2013

W piątek 6 września w Punkcie Pośrednictwa Pracy OHP w Działdowie działającego przy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu odbyła się giełda pracy. Przedsięwzięcie miało na celu umożliwienie bezpośredniego spotkania się osoby poszukującej pracy z pracodawcą oraz przedstawienie ...

czytaj artykuł »

VII Gminne Święto Plonów w Kozłowie

08-09-2013

W niedzielę, 1 września Kozłowo obchodziło Święto Plonów – święto od wieków związane z wsią i jej mieszkańcami. Gospodarzami dożynek byli Jacek Jankowski, wójt gminy Kozłowo i proboszcz parafii w Kozłowie – ks. Andrzej Chędoszko.

czytaj artykuł »

Renault wpadł do rowu. Zakleszczony pasażer.

06-09-2013

W czwartek ok. godz. 20.35 patrol prewencji udał się na ul. Olsztyńską w Działdowie, gdzie według zgłoszenia przyjętego przez oficera dyżurnego działdowskiej Komendy miało dojść do zdarzenia drogowego.

czytaj artykuł »

Co czytelnicy myślą o sytuacji w Iłowie?

06-09-2013

Po serii artykułów na temat prób odwołania wójta Iłowa Osady ze stanowiska w komentarzach na Portalu Moje Działdowo wylała się fala krytyki zarówno na radnych jak i na wójta.

czytaj artykuł »

Rodzice nie poślą sześciolatków do szkoły

06-09-2013

Jak wynika z danych, które uzyskaliśmy około 9 % rozpoczęło drugiego września edukację na poziomie szkoły podstawowej.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).