Dziś jest Sobota, 19 sierpnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Bolesław, Emilia, Jan, Ludwik
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Morderstwo w centrum Mławy

22-07-2013

Wszczęto śledztwo prokuratorskie. Prokurator rejonowy wystosował apel do osób, które mogły widzieć zaplamionego krwią mężczyznę.

czytaj artykuł »

Skorzystaj z aplikacji I LOVE POLSKA WSCHODNIA

22-07-2013

Aplikację mobilną przygotowało Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Posiadacze smartfonów i tabletów mogą na bieżąco śledzić projekty unijne prowadzone w Polsce Wschodniej.

czytaj artykuł »

„Zostawcie nam przejazd” - PKP odpowiada

20-07-2013

Część mieszkańców miasta (choć niewielka) nie chce likwidacji przejazdu kolejowego przy ul. Księżodworskiej. Jest odpowiedź PKP.

czytaj artykuł »

Kanalizacja w Uzdowie już na finiszu

19-07-2013

Spośród wielu inwestycji prowadzonych równocześnie przez Gminę Działdowo budowa kanalizacji w Uzdowie trwa stosunkowo długo. Szczególnie, że z braku środków trzeba było ją przerwać…

czytaj artykuł »

Czy ten dworzec przestanie wreszcie straszyć?

19-07-2013

Temat remontu Dworca PKP w Nidzicy powraca jak bumerang. Na ostatniej sesji Rady Miasta Nidzica przewodniczący Rady Marek Kieszkowski poinformował, że zaistniała realna szansa, że nidzicki dworzec przestanie straszyć.

czytaj artykuł »

Polsat korzysta z naszych materiałów

18-07-2013

Po publikacji artykułu na Portalu Moje Działdowo sprawą odwołania wójta Przyborskiego zainteresowali się dziennikarze Interwencji (Polsat).

czytaj artykuł »

Dni Mławy 2013 za nami

18-07-2013

Na estradzie Sztywny Pal Azji i zespoły disco polo. W centrum Jarmark Wojciechowy i Targi Przemysłowe oraz zlot aut z grupy Volkswagen. Poza tym happening „Malowane Muławy”.

czytaj artykuł »

Mława: Ratusz myśli o zbiornikach retencyjnych

18-07-2013

Nawałnica z 6 czerwca br. pokazała, jak miasto jest nieprzygotowane na tego typu zdarzenia. Właśnie trwa budowa przepustu przy. ul Targowej. Ma on trzy razy większą średnicę od tego poprzedniego, ale jak mówią mieszkańcy, to kropla w morzu potrzeb.

czytaj artykuł »

Czy oni byli pijani? Tak się w Mławie maluje pasy

18-07-2013

Sprzyjająca pogoda pozwoliła rozpocząć odnawianie w centrum miasta białych znaków poziomych dróg. Jak poinformowała Teresa Smolińska z wydziału organizacyjnego ratusza, prace wykonuje Miejskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Sp. z .o.o. w Mławie. Koszty wykonania tych prac jeszcze nie są ...

czytaj artykuł »

Monster Show dosłownie wgniatał w asfalt

17-07-2013

Pokazy kaskaderskie, drifty, palenie gumy i jazda synchroniczna. A na koniec kasacja samochodów za pomocą potężnych Monster Trucków.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).