Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

'Diamentowa Rakietka'. Laur dla Dekorglassu

27-01-2014

W dniu 24 stycznia, w hotelu Hyatt w Warszawie odbyła się pierwsza edycja Gali „Diamentowa Rakietka”. Wydarzenie było podsumowaniem dokonań w tenisie stołowym w 2013 roku.

czytaj artykuł »

Czy internet powinien być kontrolowany?

26-01-2014

Młodzież z Zespołu Szkół w Malinowie od października 2013 roku bierze udział w projekcie „Parasol Demokracji” realizowanym w ramach Szwajcarsko Polskiego Programu Współpracy. W ramach tego projektu odbyło się spotkanie młodzieży dwóch szkół:

czytaj artykuł »

Ponad 100 mln zł na drogę Działdowo - Lidzbark

25-01-2014

Umowa na remont drogi Lidzbark Welski - Działdowo została podpisana w dniu 24 stycznia br. Przetarg na kluczowy odcinek z Działdowa do Lidzbarka wygrało Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów z Mińska Mazowieckiego.

czytaj artykuł »

Autobusy miejskie jeżdżą jak im się podoba

25-01-2014

Na jednej z sesji rady miasta radny Zenon Gajewski skarżył się na kulejącą komunikację autobusową w Działdowie:

czytaj artykuł »

Chcesz czy nie – musisz chwycić za łopatę

25-01-2014

Radny Jan Bedra stwierdził na jednej z sesji Rady Miasta, że latarnie stojące na niektórych ulicach Działdowa utrudniają wjazd na chodnik pojazdów odśnieżających:

czytaj artykuł »

Sześciolatek w szkole - konferencja

25-01-2014

W czwartek, 16 stycznia w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli DAR w Działdowie odbyła się konferencja „Sześciolatek jako odbiorca edukacji w szkole podstawowej” zrealizowana przy współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną i Biblioteką Pedagogiczną w Działdowie.

czytaj artykuł »

'Konwój Muszkieterów' zawitał do Działdowa

24-01-2014

Pomoc od Intermarché i Bricomarché trafi do trzynastu potrzebujących placówek z województwa warmińsko-mazurskiego. W Działdowie wsparcie otrzymają Przedszkole nr 4 oraz Działdowskie Centrum Caritas im. Abp A. J. Nowowiejskiego.

czytaj artykuł »

Wójt Przyborski nie stawił się na rozprawę

23-01-2014

WSA w Olsztynie nie wydał w czwartek orzeczenia w sprawie wójta gminy Iłowo Osada. Powodem była nieobecność Jana Przyborskiego.

czytaj artykuł »

Zima z Ochotniczym Hufcem Pracy

22-01-2014

Od 27 stycznia do 9 lutego w województwie warmińsko-mazurskim będą trwały ferie zimowe. Jest to czas odpoczynku od zajęć szkolnych, ale także dobra okazja, by pomyśleć o swojej drodze zawodowej i miejscu na rynku pracy.

czytaj artykuł »

Caritas zaprasza na ciekawe zajęcia w ferie

22-01-2014

Działdowskie Centrum CARITAS zaprasza wszystkie chętne dzieci i młodzież z miasta i gminy Działdowo na wypoczynek zimowy w dniach od 27.01.2014r. do 06.02.2014 r., prowadzony w świetlicy Ogniska Wychowawczego przy ul. Księżodworskiej 23.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).