Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Dorobić do stypendium można wszędzie

20-11-2013

W czasie studiów chwytają się każdego zajęcia: stoją za barem, sprzątają biura, są fordanserkami, korepetytorami i… rozbieraczami.

czytaj artykuł »

Zostań potencjalnym dawcą szpiku!

20-11-2013

W Polsce, co godzinę stawiana jest komuś diagnoza: nowotwór krwi, czyli białaczka. Dla wielu pacjentów jedyną szansą na wyzdrowienie jest przeszczepienie szpiku do dawcy niespokrewnionego. Cały czas są w Polsce pacjenci, dla których nie znaleziono dawcy, wśród 22 milionów osób zarejestrowanych ...

czytaj artykuł »

Działdowianka odnalazła „genetycznego bliźniaka”

20-11-2013

Przez dwadzieścia lat niosła pomoc chorym i potrzebującym. Gdy u Joli, pielęgniarki z działdowskiego szpitala wykryto ostrą białaczkę szpikową pomóc mógł już tylko cud. I ten cud się zdarzył.

czytaj artykuł »

Połączenia osobowe nie znikną. Jest decyzja.

19-11-2013

Koleje Mazowieckie ogłosiły projekt nowego rozkładu jazdy pociągów. Mimo, że połączenie osobowe do Działdowa mają zostać utrzymane, ostatnie słowo należy do Samorządu Województwa Mazowieckiego. Znamy oficjalne stanowisko przewoźnika i organizatora zbiorowego transportu kolejowego. Połączenia ...

czytaj artykuł »

Już wkrótce Hoffer Super Hit Działdowo 2013!

18-11-2013

Trwają przygotowania do VI edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki HOFFER SUPER HIT’ DZIAŁDOWO 2013.

czytaj artykuł »

Savoir vivre w PPP Działdowo

18-11-2013

W piątek 8 listopada Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Działdowie działający przy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu zorganizował przedsięwzięcie pod hasłem „SAVOIR VIVRE – sztuka zachowania się przy stole”, w ramach realizowanego programu ”Wolontariat w OHP”.

czytaj artykuł »

Barbara Kosmowska w działdowskich szkołach

15-11-2013

W Działdowie działają aż trzy młodzieżowe Dyskusyjne Kluby Książki: w Szkole Podstawowej nr 3, Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2. Działdowskie Kluby podlegają Miejskiej Bibliotece Publicznej. Dzięki współpracy z tą instytucją oraz Wojewódzką Biblioteką Publiczną w Olsztynie działdowscy ...

czytaj artykuł »

Na Święto Niepodległości: biało czerwony ratusz

15-11-2013

To wyjątkowy sposób uczczenia Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości: działdowski ratusz na ten jeden wyjątkowy moment stał się biało czerwony.

czytaj artykuł »

Zapraszamy na spotkanie z Ireną Telesz

15-11-2013

Burmistrz Miasta Działdowo i Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zapraszają na spotkanie z aktorką Ireną Telesz.

czytaj artykuł »

O działdowskim komorniku u Elżbiety Jaworowicz

15-11-2013

Wiktor Chruściel w 2010 r. zaciągnął w banku kredyt w wysokości 2,5 mln zł na rozwój swojego przedsiębiorstwa – zajmował się wulkanizacją, sprzedażą opon i części samochodowych.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).