Dziś jest Poniedziałek, 16 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Ambroży, Dionizy, Gaweł, Jadwiga
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARCHIWUM WIADOMOŚCI

Burmistrz 'Zasłużonym Honorowym Dawcą Krwi'

23-09-2013

W piątek 20 września w budynku Starostwa w Działdowie odbyła się coroczna Konferencja Zarządu Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Działdowie z opiekunami Szkolnych Kół PCK powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

Weź udział w badaniach mammograficznych

23-09-2013

W poniedziałek 30 września przy Ratuszu na Pl. Mickiewicza stacjonować będzie Mammobus.

czytaj artykuł »

Gmina wesprze pogorzelców z Zakrzewa

21-09-2013

W czwartek 22 sierpnia doszło do groźnego pożaru w miejscowości Zakrzewo. Straty oszacowano na około 45 tysięcy złotych. Gmina Działdowo natychmiast przystąpiła do pomocy pogorzelcom.

czytaj artykuł »

Charytatywnie spalaliśmy kalorie dla Wiktora

21-09-2013

Tego jeszcze nie było – w sobotę 21 września odbył się wyjątkowy maraton Zumba Fitness, czyli charytatywne spalanie kalorii dla Wiktora Zalewskiego.

czytaj artykuł »

„Muzeum powinno być czynne w niedziele”

20-09-2013

Przekonywał o tym w imieniu mieszkańców miasta Jan Bedra. Do sugestii radnego odniósł się dyrektor muzeum Kazimierz Grążawski.

czytaj artykuł »

Czy Starostwo „ustawiło” przetarg?

19-09-2013

Starostwo w Mławie ogłosiło przetarg na dostawę samochodu. Sęk w tym, że określono szczegółowe warunki, które spełnia niewiele modeli. A może nawet tylko jeden "pewniak".

czytaj artykuł »

Gmina Działdowo naprawia ile tylko może

18-09-2013

Polskie drogi, szczególnie te nieutwardzone niszczeją szybciej, niż samorządy dają radę je naprawiać. Ma to miejsce w każdym mieście i każdej gminie. Modernizować je jednak trzeba i kilka próśb o naprawy dróg w gminie Działdowo wpłynęło do wójta Cieślińskiego na ostatniej sesji Rady ...

czytaj artykuł »

Full wypas - czyli służbowe auto mławskiego starosty

18-09-2013

Ma mieć minimum 160 koni mechanicznych, 6 poduszek powietrznych, światła ksenonowe z doświetlaniem zakrętów, komputer pokładowy, czujniki parkowania i deszczu, podgrzewane siedzenie i 18-calowe alufelgi. Jednym zdaniem: nafaszerowany elektroniką full wypas.

czytaj artykuł »

Weź udział w konkursie na hymn Działdowa

18-09-2013

Od kilku lat Działdowo ma swój hejnał. Teraz przyszedł czas na jego hymn. Weź udział w konkursie i zaprezentuj własne pomysły.

czytaj artykuł »

Charytatywny Zumba Maraton dla Wiktora

18-09-2013

Już w sobotę czeka nas Wielki Charytatywny Maraton Zumba®Fitness – a wszystko to charytatywnie dla Wiktora. Wstęp – dowolny datek.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).